МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гора приїде до Магомета

12/16/2011 | Мартинюк
19 грудня, м. Київ
- Формат роботи представників ЗМІ під час XV Саміту Україна – Європейський Союз:
12-00 - фотографування (вул. Банкова, 11, АПУ, 1-й поверх). Акредитовані фотографи та телеоператори запрошуються з 10.30 до 11.45. Вхід – з боку вул. Інститутської.
12-05 - зустріч Президента України В.Януковича з Головою ЄР Г. ван Ромпеєм та Головою Європейської Комісії Ж.М.Баррозу у вузькому колі (вул. Банкова, 11, АПУ). Протокольна зйомка. Працює особиста преса.
12-40 - пленарне засідання XV Саміту Україна - Європейський Союз (вул. Банкова, 11, АПУ). Працює особиста преса. Акредитовані представники ЗМІ запрошуються з 12.00 до прес-центру, куди здійснюватиметься пряма трансляція початку засідання.
13-50 - зустріч Президента України В.Януковича, Голови Європейської Ради Г. ван Ромпея та Голови Європейської Комісії Ж.М.Баррозу з представниками ЗМІ (вул. Банкова, 11, АПУ). Акредитовані представники ЗМІ запрошуються з 12.05 до 13.30. Вхід – з боку вул. Інститутської.
Потрібна акредитація. Телефони: 255-63-18, 255-78-44, 255-62-69 до 18-00 16 грудня. Також до Прес-служби можна надсилати листи про акредитацію електронною поштою на адресу olena_trusova@apu.gov.ua або факсом: 0(44) 255-65-01

Відповіді

  • 2011.12.17 | rais

    І буде про що із цим Овнометом розмовляти?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.12.17 | Мартинюк

      А ви за контакти з Європою виключно за умови Вашого особистого президентсва?

      Тоді доведеться дуже чекати .
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.12.17 | Slavix

        Все ніби чудово, однак, настрій Грищенка тривожить

        Та й опозиціонера-каноніста, Арсенія Петровича не дуже зрозуміти: тільки стало відомо про вибір заходу, в якому братиме участь Янукович, організували "масову" (80 чол.) підтримку заходу й європейського вибору України. Тільки Грищенко заявив про готовність відставки та поповзли чутки про те, що угода не буде парафована 19-го - рішуча заява АП про те, що ніяких Европ, допоки Тимошенко в буцегарні, хоча сама Тимошенко, наскільки відомо з тирнету, обома руками за асоціацію, незалежно від її особистої долі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.12.17 | Torr

          Ромпея-Баррозу на побачення з Юлею не підуть?

          якшо не підуть - то які вони після цього європейці?
        • 2011.12.19 | Мартинюк

          Остаточну ясність внесе розтин тіла (/)

          Сьогодні гадаю багато чого проясниться . А завтра Янукович нібито збирається звільняти якихось міністрів, які "не справилися".
          Ще подробиці того було :
          Вчора 18 грудня (неділя)
          12-00 - У Києві, на Михайлівській площі, напередодні запланованого саміту Україна-ЄС, рух "Ми - Європейці" проведе акцію під назвою "Не дай бику вкрасти Європу". В програмі: театралізоване дійство "Не дай бику вкрасти Європу", оголошення результатів Єврореферендуму в соціальних мережах, символічне голосування учасників за євроінтеграцію, виступи артистів, конкурси й вікторини на європейську тематику. Телефони: 050 669 52 29, 067 209 53 44.

          І того що буде сьогодні 19 грудня (понеділок)( окрім вже анонсованих заходів за участю ВФ) :

          У Києві відбудеться Форум громадянського суспільства "Саміт Україна-ЄС: громадський вимір", у якому візьмуть участь члени європейської офіційної делегації Герман ван Ромпей (президент Європейської Ради), Жозе Мануел Баррозу (президент Європейської Комісії) та Штефан Фюле (Єврокомісар з питань розширення і європейської політики сусідства). Організатори: Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, Лабораторія законодавчих ініціатив, Міжнародний фонд "Відродження" та Громадська експертна рада (вул. Грушевського, 22, державна резиденція). Потрібна акредитація. Телефон: (068)240-21-36, vs@laboratory.kiev.ua. до 17-00 16 грудня.
  • 2011.12.19 | Мартинюк

    А тим часом у Москві відбувається альтернативний захід (/)

    19.12.2011 07:36 , ОСТАННІ НОВИНИ

    У Москві підпишуть рішення про старт Єдиного економічного простору


    Сьогодні в Москві президенти РФ Дмитро МЕДВЕДЄВ, Білорусі Олександр ЛУКАШЕНКО і Казахстану Нурсултан НАЗАРБАЄВ підпишуть рішення про набуття чинності з 1 січня 2012 року договорів Єдиного економічного простору (ЄЕП).

    Про це йдеться у матеріалах прес-служби Кремля до засідання Вищої Євразійської економічної ради, у якому візьмуть участь президенти Російської Федерації, Республіки Білорусь і Республіки Казахстан. Даний механізм прийшов на зміну Найвищому органу Митного Союзу в рамках Міждержради ЄврАзЕС.

    Наголошується, що зустріч глав трьох держав покликана стати важливою віхою в процесі економічної інтеграції на євразійському просторі. Належить опрацювати і ухвалити низку практичних рішень з питань функціонування Євразійської економічної комісії (включаючи призначення голови і членів її Колегії), договір про створення якої було підписано у Москві 18 листопада ц.р.

    «Зокрема, планується підписати рішення про набуття чинності з 1 січня 2012 р. пакета із 17 міжнародних договорів Єдиного економічного простору (ЄЕП), що дозволить створити умови для вільного руху не лише товарів, але також послуг, капіталів і робочої сили», - йдеться у повідомленні.

    Наголошується, що з метою забезпечення повноцінного функціонування Митного союзу (МС) за умови приєднання одного або декількох його членів до Світової організації торгівлі (СОТ), а також створення механізму, що передбачає участь держав-членів в інших міжнародних об`єднаннях, очікується підписання рішення про набуття чинності договором про функціонування МС у рамках багатосторонньої торгової системи від 19 травня 2011 р.

    Також серед важливих тем московського самміту – питання про узгоджені заходи торговельно-економічної політики у разі здійснення третіми країнами економічного тиску на одну з держав-членів Митного союзу. Відповідно до проекту рішення передбачається, що у разі здійснення такого роду тиску відповідна інформація негайно спрямовується до Євразійської економічної комісії для проведення консультацій щодо виявлення і оцінки негативного економічного ефекту таких заходів у кожній з держав-членів МС і розробки заходів спільного реагування.

    Рекомендую все ж таки запамятати на майбутнє найактивніших сьогоднішніх обсерунів заходу що відбувається сьогодні у Києві .
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.12.19 | НеСправжнійПатріот

      Альтернативний захід відбувається якраз в Києві. А основний, для Януковича, в Москві

      Мартинюк пише:
      > 19.12.2011 07:36 , ОСТАННІ НОВИНИ
      >
      > У Москві підпишуть рішення про старт Єдиного економічного простору
      >
      >
      > Сьогодні в Москві президенти РФ Дмитро МЕДВЕДЄВ, Білорусі Олександр ЛУКАШЕНКО і Казахстану Нурсултан НАЗАРБАЄВ підпишуть рішення про набуття чинності з 1 січня 2012 року договорів Єдиного економічного простору (ЄЕП).
      >
      > Про це йдеться у матеріалах прес-служби Кремля до засідання Вищої Євразійської економічної ради, у якому візьмуть участь президенти Російської Федерації, Республіки Білорусь і Республіки Казахстан. Даний механізм прийшов на зміну Найвищому органу Митного Союзу в рамках Міждержради ЄврАзЕС.
      >
      > Наголошується, що зустріч глав трьох держав покликана стати важливою віхою в процесі економічної інтеграції на євразійському просторі. Належить опрацювати і ухвалити низку практичних рішень з питань функціонування Євразійської економічної комісії (включаючи призначення голови і членів її Колегії), договір про створення якої було підписано у Москві 18 листопада ц.р.
      >
      > «Зокрема, планується підписати рішення про набуття чинності з 1 січня 2012 р. пакета із 17 міжнародних договорів Єдиного економічного простору (ЄЕП), що дозволить створити умови для вільного руху не лише товарів, але також послуг, капіталів і робочої сили», - йдеться у повідомленні.
      >
      > Наголошується, що з метою забезпечення повноцінного функціонування Митного союзу (МС) за умови приєднання одного або декількох його членів до Світової організації торгівлі (СОТ), а також створення механізму, що передбачає участь держав-членів в інших міжнародних об`єднаннях, очікується підписання рішення про набуття чинності договором про функціонування МС у рамках багатосторонньої торгової системи від 19 травня 2011 р.
      >
      > Також серед важливих тем московського самміту – питання про узгоджені заходи торговельно-економічної політики у разі здійснення третіми країнами економічного тиску на одну з держав-членів Митного союзу. Відповідно до проекту рішення передбачається, що у разі здійснення такого роду тиску відповідна інформація негайно спрямовується до Євразійської економічної комісії для проведення консультацій щодо виявлення і оцінки негативного економічного ефекту таких заходів у кожній з держав-членів МС і розробки заходів спільного реагування.
      >
      > Рекомендую все ж таки запамятати на майбутнє найактивніших сьогоднішніх обсерунів заходу що відбувається сьогодні у Києві .
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.12.19 | Мартинюк

        Марксистсько-ленінська діалектика не піддається розумінню буржуазних вчених

  • 2011.12.19 | Мартинюк

    Херман ван Ромпей: Переговори щодо УА України з ЄС завершені (/)

    Херман ван Ромпей: Переговори щодо УА України з ЄС завершені
    http://www.rbc.ua/ukr/top/show/v-ramkah-sammita-ukraina-es-yanukovich-vstrechaetsya-s-germanom-19122011130500

    За словами ван Ромпея, завершення переговорів - це гігантський крок у відносинах України та ЄС.

    Переговори про угоду про асоціацію України з ЄС завершились. Про це повідомив голова Європейської ради Герман ван Ромпей, передає "УТ-1".

    "Ми можемо публічно заявити, що переговори про угоду про асоціацію завершені... це гігантський крок у наших стосунках, він має вирішальне значення... для ваших європейських амбіцій", - повідомив голова Європейської ради Герман ван Ромпей.

    За словами голови Єврокомісії Жозе Мануела Баррозу, безвізовий режим між Україною та ЄС буде запроваджено, як тільки будуть виконані всі необхідні умови.

    Раніше Президент України Віктор Янукович заявив, що робота над текстом угоди про асоціацію (УА) Україна з Євросоюзом підійшла до завершення. "Нинішній XV саміт має особливе значення для нас. Сьогодні ми підійшли до завершення роботи над текстом угод про ЗВТ і асоціацію з ЄС. Це закладає основи для інтеграції України в ЄС. Наші цілі щодо інтеграції в ЄС базуються на чіткому виборі українського народу", - сказав Янукович. Президент підкреслив: "В Україні розуміють, що ЄС переживає непрості часи, але я впевнений, що проект об'єднаної Європи не буде остаточним, поки там не буде обкреслена чітка перспектива для такої країни, як Україна". Янукович додав, що "стратегічною метою України є безвізовий режим з ЄС, а на даному етапі - виконання угоди про лібералізацію візового режиму". Він завірив: "Ми продовжуємо модернізацію ГТС за підтримки ЄС і європейських інституцій. Я сподіваюся, що сьогоднішня дискусія дасть новий імпульс в наших відносинах. Ми розглянули сьогодні нашу загальну заяву і погодили її".

    Також він сказав, що Україна відкрита до діалогу з ЄС з усіх без винятку питань. "Я підкреслюю нашу відкритість до діалогу з усіх без винятку питань", - заявив Янукович. Крім того, за словами Януковчивича, Україна продовжує модернізацію ГТС за підтримки ЄС.

    "Ми продовжуємо модернізацію ГТС за підтримки ЄС і європейських інституцій. Я сподіваюся, що сьогоднішня дискусія дасть новий імпульс в наших відносинах. Ми розглянули сьогодні нашу спільну заяву та погодили її", - сказав він.

    У свою чергу, президент Європейської Ради Герман ван Ромпей запевнив: "Ми готові надати допомогу Україні в модернізації ГТС, і ми сподіваємося, що енергетична політика України базуватиметься на європейських принципах".

    Кількома хвилинами раніше розпочалося пленарне засідання саміту Україна-ЄС. Йому передували переговори у вузькому колі в рамках XV саміту Україна - ЄС у Києві Президента України Віктора Януковича з головою Європейської ради Германом ван Ромпеєм та головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу.

    Раніше, вітаючи гостей, Глава Української держави назвав сьогоднішню зустріч довгоочікуваною. «Я радий, що ця зустріч відбувається згідно з тим нашим спільним планом, який ми розробили ще на початку поточного року», - сказав Президент.

    Нагадаємо, сьогодні в Києві розпочинається саміт Україна-ЄС. Очікується, що на саміті буде підписано угоду про асоціацію України з ЄС, а також угоду про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

    Зазначимо, сьогодні прес-служба ради ЄС наводить слова голови Єврокомісії Жозе Мануела Баррозу, щодо рішучості ЄС завершити переговори про угоду про асоціацію з Україною, включаючи створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

    "Зараз вирішальний момент у відносинах між Україною і ЄС. Цей саміт (Україна-ЄС) може стати вирішальним поштовхом до загальної мети політичної асоціації та економічної інтеграції. Це заявлена мета Європейського Союзу, і ми сповнені рішучості досягти її за допомогою завершення переговорів про угоду про асоціацію, включаючи створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. В той же час, українська влада повинна продемонструвати, що вони дотримуються тих цінностей, які лежать в основі цієї асоціації: демократія, верховенство закону, повага до прав людини і незалежність судової влади", - зазначив Баррозу.

    Голова Європейської ради Херман ван Ромпей додав, що на саміті також будуть визначені пріоритетні напрямки україно-європейського співробітництва на 2012 р.

    "Основна мета зустрічі - підвести підсумки досягнутого прогресу, виявити питання, з яким ще належить робота, і позначити наші пріоритети на наступний рік. Саміт дозволить нам поглянути на фінішну пряму в переговорах щодо угоди про асоціацію... це буде майданчик для відкритої і критичної дискусії, де ми висловимо свою заклопотаність з ряду поточних проблем, що стоять перед Україною і ЄС", - резюмував Ван Ромпей.

    А прем'єр-міністр України, Микола Азаров, який перебуває сьогодні в Празі, заявив, що на саміті Україна - ЄС у Києві сьогодні буде оголошено про завершення переговорів про створення зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом і про підготовку угоди про політичну асоціацію.

    Напередодні саміту, експерти, політики і дипломати неодноразово висловлювалися на тему термінів парафування угоди про асоціацію України з ЄС.

    Так, в п'ятницю, віце-міністр закордонних справ Польщі Микола Довгелевич заявив, що парафування угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом (ЄС) може відбутися ще в 2011 році, але без урочистої церемонії. Він зазначив, що політична ситуація в Україні не сприяє тому, щоб ця церемонія відбулася на найвищому рівні.

    Раніше міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко сказав, що швидше за все, на саміті парафування угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом не відбудеться, і сторони тільки оголосять про завершення переговорів щодо цього документа. Коментуючи відсутність домовленості щодо закріплення перспективи членства України в ЄС в угоді про асоціацію, Грищенко зазначив: "Ми все ще працюємо над компромісом. І думаю, що ми його досягнемо".

    У свою чергу, Президент України Віктор Янукович впевнений в успішності ХV саміту Україна - ЄС. Глава держави зазначив, що 2011 рік був для України "особливо відповідальним на стратегічному євроінтеграційному напрямку".

    Заступник міністра закордонних справ Павло Клімкін раніше заявив, що для України не принципово парафувати угоду про асоціацію з ЄС на грудневому саміті в Києві, так як парафування є технічною, а не політичною процедурою.

    15 грудня ц.р. перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв заявив, що угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС буде підписана 19 грудня в Києві.

    Нагадаємо, 7 грудня, посол ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра заявив, що відносини України і ЄС не обмежуються лише переговорами щодо угоди про асоціацію. У той же час, Європейський Союз, як зазначив дипломат, "не буде витрачати кошти своїх платників податків на те, що не відповідає європейським стандартам". Крім того, події останніх років продемонстрували, що Україна "ще навіть не почала процес впровадження механізму стримувань і противаг в системі розподілу влади". Також не відповідають демократичним принципам і політичні справи Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, "що є вершиною айсберга".

    Повертаючись до питання переговорів щодо угоди про асоціацію, посол ЄС підкреслив, що на сьогодні єдиним питанням, яке заважає завершити ці переговори, є "перспектива членства України в ЄС". Він нагадав, що 5 років тому, коли переговори починалися, цього питання не було в порядку денному.

    Парадоксальним, на думку дипломата, є також те, що Президент України в рамках своєї виборчої кампанії переконував, що "він є європрагматиком і не буде просити того, що ЄС зараз дати не може, але побудує Європу в Україні". На сьогодні, як зауважив посол ЄС, цього не спостерігається. Тому ключ до завершення переговорів щодо угоди про асоціацію - "в руках Януковича". Разом з тим, навіть якщо переговори будуть завершені, а ситуація в Україні не зміниться, "Угода не буде підписана, ратифікована та імплементована".

    8 грудня посол США в Україні Джон Теффт заявив, що США підтримують ідею євроінтеграції України та підписання угод про асоціацію та зону вільної торгівлі на саміті Україна - ЄС 19 грудня.

    1 грудня Європейський парламент на пленарному засіданні остаточно затвердив строки парафування та прийняття Угоди про асоціацію між ЄС і України, згідно з якими виконавчим органам ЄС рекомендується парафувати угоду до кінця 2011 р., і до кінця 2012 р. підготувати всі необхідні документи для ратифікації як в Європарламенті , так і в національних законодавчих органах.
    Разом з тим, в проекті доповіді міститься пункт про необхідність створення механізмів призупинення дії угоди у разі, якщо Київ буде ігнорувати або навмисно порушувати демократичні принципи, закладені в основу Угоди про асоціацію.

    У рекомендаціях міститься заклик до проведення економічних і правових реформ в Україні, а також висловлюється готовність допомагати Україні в їх проведенні.

    24 листопада глава Представництва ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра в ході 17 засідання Комітету з парламентських зв'язків між Україною та ЄС заявив, що пункт про перспективу членства України в ЄС не узгоджений в проекті угоди про асоціацію. Також за словами Тейшейри, підписання угоди гальмує політична ситуація в Україні.

    Зазначимо, під час візиту до Києва 22 листопада Президент Литви Даля Грібаускайте заявила, що успіх саміту Україна-ЄС буде залежати від того, чи покаже Україна прихильність європейським демократичним цінностям, зокрема у справі екс-прем'єр-міністра Тимошенко.

    27 жовтня Європарламент більшістю голосів прийняв резолюцію щодо України на сесії в Страсбурзі. У документі йдеться про те, що Європарламент "дотримується думки, що поглиблення відносин між ЄС і Україною, а також європейська перспектива в Україні мають велике значення і в інтересах обох сторін. ЄП визнає українські прагнення відповідно до статті 49 Угоди Європейського Союзу за умови виконання всіх критеріїв, включаючи принципи демократії, повагу до прав людини, фундаментальних свобод і верховенства права ". Парламент ЄС закликав ЄК не блокувати підписання Угоди про асоціацію з Україною.

    Україна і ЄС почали переговори про нову угоду 5 березня 2007 р., а переговори про створення зони вільної торгівлі - 18 лютого 2008 р. На саміті Україна-ЄС у Парижі 9 вересня 2008 р. Україна не отримала гарантій вступу в ЄС. Замість цього було схвалено рішення про те, що новий документ, що регламентує відносини України та ЄС, буде називатися "Угода про асоціацію".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.12.19 | Анатоль

      Шкіль сказав на пятаку, що в особистій бесіді з ним європейський переговорник сказав, що Янукови

      ч сказав йому, що жадоба помсти в нього сильніша за європейські прагнення.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.12.23 | mala

        Шкіль збрехав, якщо таке сказав. Бо ні Яник не скаже цього вголос, ні той європеєць.

  • 2011.12.19 | Sviatoslav D

    Ну шо - прийшла? Re: Гора приїде до Магомета



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".