МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЄВРО-2012 (\)

01/21/2012 | kotygoroshko

Відповіді

  • 2012.01.21 | zmej_gorynych

    Феєричні уй.біща Re: ЄВРО-2012 (\)

    Як в тому анекдоті: "Просто сильно бабки потрібні" /(С)/ :hot:
  • 2012.01.21 | Kulish

    Re: А тепер уявіть собі...

    Що ВОНИ ТАМ про НАС УСІХ думають?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2012.01.21 | zmej_gorynych

      Re: А тепер уявіть собі...

      Kulish пише:
      > Що ВОНИ ТАМ про НАС УСІХ думають?

      Гадаю, що думають, ніби-то всі ми "вельми гостинна нація" :sol:
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2012.01.21 | kotygoroshko

        і чистоплотна(\) Re: А тепер уявіть собі...



        Британська компанія The Economіst Іntellіgence Unіt, порівнявши екологічну ситуацію в 30 європейських столицях, не надала Києву жодного балу із десяти можливих, назвавши його найбруднішою столицею Європи. Дослідники вивчали низку показників, які свідчать про якість життя: кількість шкідливих викидів у атмосферу, кількість спожитої енергії, обсяги побутових відходів тощо.
        Зокрема, дослідники стверджують: щороку киянин викидає на сто кілограмів сміття більше, ніж середній європеєць. А це, за найскромнішими підрахунками, три тисячі тонн відходів щодня і мільйон тонн — щороку. До того ж в Європі все сміття ретельно сортують і потім переробляють. Там навіть немає такого терміну, як «сміття», бо це для європейців давно вже вторинні ресурси. Тим часом у нас майже всі відходи потрапляють на полігони твердих побутових відходів, там гниють, виділяючи при цьому в атмосферу і грунт шкідливі хімічні речовини.
        — Проте сміття — не єдина проблема для Києва та України зокрема, — зазначив у коментарі «Голосу України» старший менеджер Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні Сергій Волков. — Україна має величезні проблеми з використанням енергоресурсів, що ще більше шкодить екології та забруднює наше довкілля, а отже — псує якість нашого з вами життя. Наша специфіка полягає в тому, що житлово-комунальну сферу будували за часів дешевого газу, і тут криються чи не найбільші проблеми.
        Найвищі оцінки в дослідженні вже традиційно отримали столиці скандинавських країн: Копенгаген, Стокгольм, Осло. Прикметно, що саме Данія, Швеція та Норвегія є лідерами в Європі з використання відновлюваних джерел енергії — вітру, біопалива та біомаси, які отримують як із побутових відходів, так і з відходів сільського та лісового господарств.
        Не краща ситуація в Києві і з водою. Якщо в Європі середнім стандартом споживання води є 100 кубометрів на душу населення на рік, хоча у тому ж Осло більше 50 кубометрів мало хто використовує, то кияни, за нормативами, споживають майже удвічі більше. Проте таку різницю експерти пояснюють не тим, що мешканці української столиці так часто миються, а тим, що офіційно визнані втрати води у мережах, що вичерпали свій технологічний ресурс, становлять 40—45 відсотків. Звісно, після того, як живильна волога пройде через діряві та іржаві труби, а також хлорування, про її якість годі й говорити.
        Що стосується сміття, то його сортуванням і переробкою влада справді має опікуватися, каже Сергій Волков, але найперше це повинні зрозуміти самі люди. А для цього потрібні час і дієві закони.
        http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=245801
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2012.01.21 | Kulish

    Re: Ще зверніть увагу,

    Що ці жлоби навіть зону WI-FI не сподобились організувати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".