Кухня, 11.06.2004
08/02/2004 | Бабай
Від наших вірних друзів
http://maidan.org.ua/pages/kuxnja.html
Не вкурив ще коварний задум, мабуть самі пояснять. Там таємна зброя у схроні.
http://maidan.org.ua/pages/kuxnja.html
Не вкурив ще коварний задум, мабуть самі пояснять. Там таємна зброя у схроні.
Відповіді
2004.08.02 | otar
це вже стандарт
Нагадує віршомазання львівського шлимазла Андрія Шевціва. Багато матюків, без 90% яких можна було б обійтись, і символи доби, символи доби, символи доби... Багато символів доби. Біґ мак. Дирол. Навіщо?Хоча, може, когось цей витвір переконує голосувати за Ющенка.
2004.08.09 | Михайло Свистович
А що Ви маєте на увазі під словом "шлимазл"? (-)
2004.08.10 | otar
RE
schlimazl - це дуже промовисте слово з ідиш, яке означає щось середнє між слов'янським "мудаком" і англо-американським хронічним невдахою (loser). Це людина, якій хронічно не щастить, але вона робить усе, щоб допомогти долі з себе знущатись.2004.08.10 | Михайло Свистович
Отаре, мені дуже хочеться Вас образити, бо Ви пишете неправду
про людину, яку я дуже добре знаю особисто, і вводите в оману читачів, які можуть почути про Андрія в майбутньому.otar пише:
> schlimazl - це дуже промовисте слово з ідиш, яке означає щось середнє між слов'янським "мудаком" і англо-американським хронічним невдахою (loser). Це людина, якій хронічно не щастить, але вона робить усе, щоб допомогти долі з себе знущатись.
Це абсолютна неправда. Андрій - чудовий хлопець, який, не зважаючи на свій юний вік, дуже розумний і здібний. А також він багато робить для України й інтелектуальної, і чорнової роботи і навряд чи Ви робите хоча б 10% того, що і він.
Андрій користується повагою значно доросліших і досвідченіших за нього людей, і деякі з них часто визнають його першість у багатьох справах.
Він має коло справжніх друзів, які розуміють його, і яких розуміє він. І взагалі йому можна тільки по-доброму позаздрити.
2004.08.11 | otar
Михайле, я говорив про нього як про поета
Я знаю Андрія лише за його творчістю і за відгуками близько знайомих із ним людей. Особисто ми не знайомі, тому, звісно, я схильний вам вірити. Що його, так би мовити, поезія перегукується з цією "Кухнею", так це, мені здається, факт. Але, звісно, я вам вірю, що насправді Шевців чудова людина, якій просто (на певному етапі творчої кар'єри) не вдаються добрі вірші. Забираю свої слова назад.2004.08.11 | Михайло Свистович
Я не читав його віршів, але цей написаний не ним і навіть не
львів"янином.otar пише:
> Я знаю Андрія лише за його творчістю і за відгуками близько знайомих із ним людей.
Я сумніваюсь, що вони близько зним знайомі. Або, можливо, давно його не бачили.
І хіба як про поета було сказано, коли йшлося про людину, якій хронічно не щастить і т.д.?
2004.08.12 | otar
ОК, ОК, кажу ж - забираю свої слова назад
Якщо вам так залежить на Андрієві. Я, звісно, занадто категорично суджу про нього. А порівняння з його віршами в цьому випадку пояснюється лише тим, що вони справді дуже подібні на творчість автора "Кухні". Проїхали.2004.08.13 | Mary
Повний офтопік - отарові
Спроба друга, вона ж передостання .То підеш на пиво, чи ні?
Якщо надумаєшcя - свисти місце й час на mary@maidan.org.ua
2004.08.13 | otar
цілком офтопічна відповідь :)
Ухти На жаль, бачу таку пропозицію вперше. Якщо в наступні 3 тижні я не піду на корм азовським рибам, то по поверненні до Львова неодмінно маякну2004.08.13 | Mary
Re: цілком офтопічна відповідь :)
otar пише:> Ухти На жаль, бачу таку пропозицію вперше.
Перше запрошення було озвучене ше на літклубі.
> Якщо в наступні 3 тижні я не піду на корм азовським рибам, то по поверненні до Львова неодмінно маякну
От же ж таймінг - я щойно повернулася від азовських риб, але буду тут (в Україні) лише до першщого вересня - це два тижні. Не судьба тоді видать.
Доведеться чекати.
2004.08.10 | Олесь Бережний
Кухня - це кодування!
Бабай пише:> http://maidan.org.ua/pages/kuxnja.html
> Не вкурив ще коварний задум, мабуть самі пояснять. Там таємна зброя у схроні.
Шановний Бабаю,
Для таємного вкурювання коварного задуму необхідно здійснити ротацію першого складу "kuxnja" взад - тоді отримаєте есхатологічну відповідь зі схрону!
2004.08.11 | Горицвіт
читацький відгук (він же короткий аналіз)
Нічого так віршики. Ну так, символи доби, ну і що. Тут є щирість і майстерність. Ми ж знаємо, що літературна (поетична) гра може бути з будь-яким об'єктом. І про сонечко-віконечко, і про мову-солов'їну, і про трахання в вагонах метро, то чому не можна про Кучму і про аквафреш.Ну, це зовсім тривіально.
Мені було цікавіше, як саме виглядає в майнера соціальна реальність. І як змінилося його сприйняття за ті роки, що він не з нами. Мені здається, що додалося песимізму. Типу ми всі (народ) – зомбовані телевізором, і є тільки маленька надія, що хтось вирветься. Хоча принципова можливість вирватися – зберігається. Автор частково ніби тут (бо сум), а частково – вільний (бо може подивитися на нашу реальність збоку).
Другий цікавий момент: віра майнера в чарівне слово. Що можна щось таке особливе сказати, щось таке зашифроване, хитрим чином заримоване, чи проспівати – і це радикально вплине на свідомість людей. Така потужна віра в силу мистецтва.
І це не просто так, а пов'язано з хакерським світоглядом і прагненням дізнатися таємниці системи і приховані шляхи. Припускається, що людська свідомість теж має таємні (глибинні) протоколи, які можна розкрити і ними скористатися.
Зверніть увагу також на оригінальний словотвір, притаманний автору (як і його відомому товаришу): пістмодернізм (вперше цей варіант я почув саме від них), різні товари першої непотрібності і т.п.
Що характерно ( ), текст має і суто технічні секрети: частина тексту прихована від звичайного браузера, і щоб його побачити, треба зазирнути всередину
2004.08.11 | Стопудів
чудовий відгук на чуддові вірші!
Так, символи доби. І це нормально.Чомусь знову Орвела згадав.
Поки що все, багато роботи.
майнер гуру і учітєль.
2004.08.11 | Чокнутий
Чудово
Чувствуешь экстаз революции