МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

http://maidanua.org/static/news/1116496442.html (-)

05/20/2005 | Olena

Відповіді

 • 2005.05.20 | Оk

  Дякую (+)

  Я сподівалась,що витреться вся папка, але вийшло не так.

  Тоді текст повідомлення, про яке йшлось:


  19-05-2005 12:54 Майдан-ІНФОРМ, Канів
  Анонс: Кобзар Forever

  http://maidan.org.ua/static/news/1116496442.html

  22 травня у Каневі відбудеться грандіозна музична подія – фестиваль “Кобзаp forever”. Акція, яка відбудеться вперше, представить українських виконавців, в творчому активі яких є твори на вірші Тараса Шевченка.

  “Кобзаp forever” – різножанрова музична подія, яка проходитиме щору в день перепоховання Тараса Шевченка. Мета фестивалю - популяризувати твори класика і залучити молодь до поезії Кобзаря.

  Одні з перших, хто зрозумів, наскільки переконливо звучать слова Кобзаря в контексті серйозної рок-музики, була київська група “Кому вниз”, “Суботів” якої вважається рок-шедевром. Альбом “Кобзар” створила група “Fata morgana” в Америці, де її учасники мешкали в середині 90-х. Шевченко для них – це вікно в Батьківщину. Музиканти групи “Сад” – вихідці з Дніпропетровська своє звернення до Шевченка пояснюють майже метафізично: “Прокинулися приспані гени”. Секстри Тельнюк, Едуард Драч, “Мертвий півень” як лауреати “Червоної рути” різних років просто не могли оминути Кобзаря. У фестивалі беруть участь: Едуард Драч, Олег Павлишин, Тарас Компанійченко, Мирослав Левицький, гурти “Кому вниз”, “Гайдамаки”, “Мертвий півень”, “Кобза”, “Сад”, “Трансформер”, “Чорна Рада”, “Карпатіяни”, “Самі свої”, “Перлина степу”. “Я переконаний в тому, що Шевченківські дні стануть черговим кроком до об‘єднання всіх патріотичних сил України”, - каже засновник фестивалю Володимир ЦИБУЛЬКО. Ведучі фестивалю – Ярослава Гаврищук (радіо “Ера”) та Ігор Курилів (гурт “Кобза”). Організатори фестивалю – Українська народна партія та “Молоде радіо”. Інформаційна підтримка : радіо “Майдан”, радіо “Київ”, радіо “Нарт”, Радіо “Свобода”.

  Спонсори: “Київвисотбуд”, “Союзавто” та PROGELVETIA.

  Від’їзд журналістів до Канева – від Українського дому (Хрещатик, 2) 22 травня з 7 до 8 ранку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua