МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Гринджоли" - так! Томенко - так!

05/23/2005 | yasilda
Учора півночі писала в тему "Гринджолів". Дописала. Посилаю. А тему блоковано. Взагалі десь зникла. Тому повторюсь. Повторюсь, щоб розбавити потік професійної критики а-ля Ліхута.


Сиділи проФФесіонали на УТ-1 і свою проФФесійну думку висловлювали. І, знаєте, кіркоровщино-крутівщиною засмерділо. "Не достойно выступили, Родину подвели!" Крик, шум, істерика!.. З тою лише різницею, шо тут якась ше й зловтіха додавалася. А так усе однаковісіньке: поза мислителей, причмокування у процесі фантазування жіночих стрінгів і суцільний потік словєс (Ліхуту і того продюсера російського в окулярах тільки чути й було).
Досить нам цих проФФесіоналів! Московських, котрі, якщо з усієї гігантської Росії і виберуть шось пристойне, то, обов'язково, його спаплюжать. Київсько-донецьких, котрі через свій комплекс меншовартості тільки й здатні, шо невміло копіювати недолугі "шедеври".
А "Гринджоли" - то виклик! "Ось ми такі - звичайні провінційні чолов'яги-аматори. Ми довго просто працювали і просто терпіли. А зараз ми встаємо з колін, своєю енергією і силою своїх голосів, голосів, котрі нам ніхто не ставив і котрі поки що тремтять, розриваємо кайдани і змінюємо свідомості.
Ми йдемо до тебе, Європо! Чи заслугували ми на те, шоби стояти зараз перед тобою тут, на пісенно-непісенному конкурсі, і, замість дорогого шоу, пропонувати тобі шось наївне, самодіяльне? Так! Ми заслугували. Бо цією самодіяльністю ми підтримали віру в свободу у цілих 48-ми мільйонів людей. Бо своєю енергією і своїми голосами ці 48-м мільйонів довели, шо голос кожного громадянина, твого громадянина, Європо, - це є сила"
Саме завдяки особистісній цілісності учасників гурту, ідейній навантаженості композиції, таланту без прикрас "Гринджоли" потрапили до того розряду "інших". До того розряду, завдяки котрому Євробачення ніколи не перетвориться на "Фабрику звезд" або на "Молодую волну". До того розряду, в котрому з'являються імпульси для нових напрямків популярної музики в Європі і не тільки. І не варто перейматись, шо Європа якийсь імпульс не сприйняла. Європа дуже інертна. Поки що вона ше знаходиться під впливом старого імпульсу. Але цей новий до неї дійде. Так само дійдуть і ідеї мальтійської співачки "я така - прекрасна, витончена, велична; мій талант - коштовний рідкісний діамант, а не вульгарний сексизм". Так само дійдуть і ідеї хорвата: "моя слов'янська самобутність, лірична, трагічна, в усьому: моєму серці, моєму розумові, моїй пісні"
То ж ми можемо сказати, що пан Томенко, дітищем котрого був увесь Майдан культурний (у тому числі і "Гринджоли"), в гуманітарній політиці - митець. Митець з революційним баченням, здатний дати повітря нашій загнаній культурі.

Відповіді

 • 2005.05.23 | otar

  Грижопи були б ганьбою, навіть якби перемогли

  Знаєте, я сам прислухаюся, і всім раджу прислухатись до думки українофобів. Вони, звичайно, козли і виродки, але те, що вони висловлюють уголос, зазвичай відображає ті думки й загальні настрої, що латентно присутні в головах російськомовних і російськокультурних українців. Принаймні, значної їх частини.

  Основний меседж, що фігурував в українофобських дописах часів до і під час Євробачення, такий:

  Что, Грынджолы - это и есть наивысшее достижение вашей так называемой культуры?

  І ця думка, якій поставили б на Майдані цілком заслужений "-1 троль", насправді дуже важлива й симптоматична. Бо "Гринджоли" представляли не лише Україну - Європі. Вони ще й представляли українську музику, українське мистецтво - Україні. Бо насправді половина України взагалі майже нічого не знає про україномовну культуру, музику, літературу. І не хоче знати. І цих людей, які живуть не лише в Криму, Донецьку, Харкові і Одесі, але й у Житомирі, Хмельницькому, Ужгороді і навіть Львові, ніяк інакше не змусиш послухати українську пісню, визнати, що щось україномовне - це також "їхнє" (бо представляє їхню країну).

  "Ґринджоли" - поганенька попсовенька група. Яка, до речі, не змогла розкрутитись за багато років існування на івано-франківській сцені. Їхня пісня - чудова кричалка для Майдану, але становить жодної художньої цінності як музичний твір. У результаті Україна показала зразок низької культури. Зразок неконкурентоспроможної музики. Наївно сподіваючись, що примара революції заступить непрофесійність і лажовість виконавців.

  Навіть якби дивним чином, в умовах інформаційного суспільства, де вчорашні новини забуваються цілком і повністю, Європа ще тримала в голові українську революцію - і Ґринджоли увійшли би в десятку - це була би ганьба.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.05.23 | Оk

   Re: Грижоли

   otar пише:

   > Основний меседж, що фігурував в українофобських дописах часів до і під час Євробачення, такий:
   >
   > Что, Грынджолы - это и есть наивысшее достижение вашей так называемой культуры?

   Ну фігурував, багато чого фігурувало, Гринжоли ніколи не претендували на "найвище досягнення культури", як і Лорак, мабуть, у досягеннях культури й у підтанцьовакх не значилась.

   Нехай росіяни власними "досягненнями" пишаються, якщо зможуть.

   Окрім того, чи вважєте Ви "досягненням культури" виступ переможиці :) ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.05.23 | otar

    Re: Грижоли

    > Ну фігурував, багато чого фігурувало, Гринжоли ніколи не претендували на "найвище досягнення культури", як і Лорак, мабуть, у досягення культури й у підтанцьовакх не значилась.

    Річ навіть не в тому, наскільки Гринджоли є хорошими чи поганими самі по собі. Річ у тому, наскільки вони репрезентують українську культуру. А вони її взагалі не репрезентують. Пісня про разом нас багато - це просто кадр із української революції. А, крім революції, в нас є ще багато чого іншого.

    Сорі за некошерну аналогію, але це десь так, як висувати на Нобелівську премію з літератури повість Юрія Шеляженка "Разом".

    > Нехай росіяни власними "досягненнями" пишаються, якщо зможуть.

    > Окрім того, чи вважєте Ви "досягненням культури" виступ переможиці :) ?

    Чи є в якоїсь із націй, представлених на Єблобаченні, такі проблеми з власною культурою, як в української? Хіба в білоруської.

    Чи потребує ще хоч одна культура з тих, які були представлені на ЄБ, того, щоб бути почутою, оціненою і підживленою ззовні? Хіба молдавська (бо білоруська вже фактично поставила сама на собі хрест).

    Я не поважаю "ВВ", скептично ставлюсь до "Океану Ельзи", але вони вже довели свою здатність представляти українських продукт у найбільш українофобській країні світу - Росії. Чому б не пустити на ЄБ їх? Чому обов'язково "Ані Лорак"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.23 | Оk

     Re: Гринжоли

     otar пише:
     > > Ну фігурував, багато чого фігурувало, Гринжоли ніколи не претендували на "найвище досягнення культури", як і Лорак, мабуть, у досягення культури й у підтанцьовках не значилась.
     >
     > Річ навіть не в тому, наскільки Гринджоли є хорошими чи поганими самі по собі. Річ у тому, наскільки вони репрезентують українську культуру. А вони її взагалі не репрезентують. Пісня про разом нас багато - це просто кадр із української революції.

     Але та революція була найбільш значимою культурною подією новітньої української історії, як на мене.
     Мабуть Гринжоли були тим її кадром, який хоча б приблизно вписався в формат Євробачення :).

     > А крім революції, в нас є ще багато чого іншого.

     Але рамки Євробачення завузькі, аби презентувати все й одночасно :).

     > Сорі за некошерну аналогію, але це десь так, як висувати на Нобелівську премію з літератури повість Юрія Шеляженка "Разом".

     Я не є шанувальницею творчості Шеляженка :)
     Але то - справа смаку.

     > > Нехай росіяни власними "досягненнями" пишаються, якщо зможуть.
     >
     > > Окрім того, чи вважєте Ви "досягненням культури" виступ переможиці :) ?
     >
     > Чи є в якоїсь із націй, представлених на Єблобаченні, такі проблеми з власною культурою, як в української? Хіба в білоруської.
     >
     > Чи потребує ще хоч одна культура з тих, які були представлені на ЄБ, того, щоб бути почутою, оціненою і підживленою ззовні? Хіба молдавська (бо білоруська вже фактично поставила сама на собі хрест).
     >
     > Я не поважаю "ВВ", скептично ставлюсь до "Океану Ельзи", але вони вже довели свою здатність представляти українських продукт у найбільш українофобській країні світу - Росії. Чому б не пустити на ЄБ їх? Чому обов'язково "Ані Лорак"?

     Навіщо ? ВВ та Океан ззовні і так непогано себе почувають, так може скластися враження, що окрім них нікого більше не існує ;).
     Взагалі і Гринжол практично не існувало, в певний час вони "постали", а чи буде на них попит і надалі - то вже їх творча справа :)

     > Чому обов'язково "Ані Лорак"?

     В цьому році саме вона була альтернативою :(
  • 2005.05.23 | Оk

   Отаре, маєте соратників у справі травлі "Гринжол"

   СМРГ: Ґринджоли зганьбили Україну на конкурсі “Євробачення - 2005”
   23.05.2005 12:00:12

   ...
   21 травня на Міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення – 2005” група “Ґринджоли”, зайнявши 20 місце з 25 можливих, зганьбила нашу державу. Тільки політична “допомога” Польщі, яка віддала віщі бали українським виконавцям, не зробило Україну абсолютним аутсайдером.

   Ми впевнені, що потенціал багатьох українських виконавців значно вище. Якщо б нова українська влада дійсно діяла за демократичними нормами, які декларувала на Майдані, 27 лютого у відбірковому конкурсі “Євробачнення – 2005” перемогу одержала б Ані Лорак. За умови її участі у фіналі, Україна мала б реальні шанси знову стати першою, або впевнено увійти в десятку лідерів. Однак політичне рішення нової влади закрило для України шлях до перемоги та подальшого росту міжнародного авторитету нашої держави
   ...

   http://hotline.net.ua/content/view/27724/32/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.05.24 | otar

    Критика = цькування (рос. "травля")? Цікавий підхід (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.24 | Оk

     Re: Саме воно - цькування (рос. "травля")

     А щодо підходу, чим же він цікавий ?
     Минулого року обливали помиями (мабуть також русизм) Руслану: виграла, але курва.
     Цього року - винні Гринжоли, бо не відповідоють витонченим смакам шляхетної публіки, хоча "програли" не лише вони, а ще понад 30 представників різних країн. Білоруський талант, що приїхав перемагати, той навіть у фінал не пройшов (чомусь пригадалась Лорак).

     І потрапили хлопці на той конкурс саме завдяки тому, що набрали найбільшу кількість голосів у відбірковому конкурсі, наших власне голосів. Я не голосувала, але тому, що не дивилась той конкурс.

     Навіщо робити з них винних ? Що за маразм ?

     Вам не подобаються Гринжоли ? Так навіщо Ви на них концентруєтесь ?
     "Брати" не в захваті ? Вас це турбує ?
     Мої співчуття.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.05.24 | otar

      але чому???

      Звідки ця нетерпимість до думки іншої людини?

      Чому, коли я пишу (і аргументую), чим мені не подобаються Руслана, "ВВ" або "Мандри", мені миттєво впилюють кілька "-1"?

      І чому тоді в мене не піднімається рука поставити "-1" людині, яка висловлює свою думку, нехай вона навіть кардинально відмінна від моєї?

      > А щодо підходу, чим же він цікавий ?

      Тим, що він заперечує саму сутність дискусійного форуму, де люди висловлюють свої позиції.

      > Руслану: виграла, але курва.

      Я не поважаю Руслану як людину. Маю для цього підстави. Як артиста - поважаю. Що ж до "Гринджопів", то я не маю до них жодного ставлення, лише оцінку. Ця оцінка суб'єктивна, але аргументована. Це - цькування?

      > винні Гринжоли, бо не відповідоють витонченим смакам шляхетної публіки

      Скажімо чесно: пересічним смакам пересічної публіки, яка переважно й дивиться "Євробачення".

      > І потрапили хлопці на той конкурс саме завдяки тому

      Щодо цього є сумніви.

      > Навіщо робити з них винних ? Що за маразм ?

      Винні не вони. Винні наші можновладці, які втрутились і пропхнули недосвідчену, не надто професійну групу із неформатною піснею на конкурс. Замість неї треба було пропихати, - раз уже взялися, - професійну групу з доброю піснею.

      > Вам не подобаються Гринжоли ?

      Ні, мені не "не подобаються" Гринджоли. Якщо говорити про мої власні музичні смаки, то мені не подобається більшість попси. Але я оцінюю цю групу і їхню пісню за об'єктивними критеріями.

      >навіщо Ви на них концентруєтесь ?

      Пара коментарів у відповідній темі - це "концентруєтесь"?

      > "Брати" не в захваті? Вас це турбує?

      Мдя.
      Я ще раз повторюю: "Гринджоли" програли б, навіть якби посіли місце у першій трійці. Бо вони репрезентують скороминущу субкультуру революції, якою багато хто намагається замінити справжню українську культуру.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.05.24 | Оk

       Re: Справді, чому ???

       otar пише:
       > Звідки ця нетерпимість до думки іншої людини?

       Де Ви побачили нетерпимість ? Я теж хочу зрозуміти в чому проблема !

       > Чому, коли я пишу (і аргументую), чим мені не подобаються Руслана, "ВВ" або "Мандри", мені миттєво впилюють кілька "-1"?

       > І чому тоді в мене не піднімається рука поставити "-1" людині, яка висловлює свою думку, нехай вона навіть кардинально відмінна від моєї?

       Питання оцінок мене не цікавить.

       > > А щодо підходу, чим же він цікавий ?
       >
       > Тим, що він заперечує саму сутність дискусійного форуму, де люди висловлюють свої позиції.

       Тоді хай вже висловлюють і пропозиції, але конструктивні.

       > > Руслану: виграла, але курва.
       >
       > Я не поважаю Руслану як людину. Маю для цього підстави. Як артиста - поважаю. Що ж до "Гринджопів", то я не маю до них жодного ставлення, лише оцінку. Ця оцінка суб'єктивна, але аргументована. Це - цькування?

       Така оцінка, як "були б ганьбою навіть, якби ...", навіть, якщо дехто вважає її влучною, в цьому випадку є цькуванням. Практично Ви не визнаєте за ними права на існування, воно Вас дратує.

       > > винні Гринжоли, бо не відповідоють витонченим смакам шляхетної публіки
       >
       > Скажімо чесно: пересічним смакам пересічної публіки, яка переважно й дивиться "Євробачення".

       Ну, і ? Вас що власне турбує, ступінь задоволення смаків пересічної публіки ? Воно того варте ?

       > > І потрапили хлопці на той конкурс саме завдяки тому
       >
       > Щодо цього є сумніви.

       У мені нема, як вже писала, сама я за них не голосувала лише тому, що не дивилась відбірковий конкурс.


       > > Навіщо робити з них винних ? Що за маразм ?
       >
       > Винні не вони. Винні наші можновладці, які втрутились і пропхнули недосвідчену, не надто професійну групу із неформатною піснею на конкурс. Замість неї треба було пропихати, - раз уже взялися, - професійну групу з доброю піснею.

       Мені здається, що в фінал поза конкурсом завдяки можновладцям потрапили не лише Гринжоли, але підтримали їх, і можливо пані Лорак, яка була альтернативою, має бути вдячна, що не отримала нагоди осоромитись, як це трапилось після помпезних заяв з білоруською учасницею.


       > > Вам не подобаються Гринжоли ?
       >
       > Ні, мені не "не подобаються" Гринджоли. Якщо говорити про мої власні музичні смаки, то мені не подобається більшість попси.

       А Гринжоли в чому винні ?

       > Але я оцінюю цю групу і їхню пісню за об'єктивними критеріями.

       Це зрозуміло.

       > >навіщо Ви на них концентруєтесь ?
       >
       > Пара коментарів у відповідній темі - це "концентруєтесь"?

       Ну, не знаю, може й ні ... але хлопцям і без Вас від шанувальників справжнього мистецтва (не хочеться згадувати) дістанеться.

       > > "Брати" не в захваті? Вас це турбує?
       >
       > Мдя.
       > Я ще раз повторюю: "Гринджоли" програли б, навіть якби посіли місце у першій трійці. Бо вони репрезентують скороминущу субкультуру революції, якою багато хто намагається замінити справжню українську культуру.

       Справжня культура та вічне не формат Євробачення.
       Я дивилась концерт, переможиця запам"яталась мені агресивністю хореографії, при повторі пісні я намагалась щось "піймати", не вийшло.
       Так де я маю шукати винних ?
       Мабуть, напишу скаргу до ООН :)
       Окрім того, особисто я вдячна Гринжолам за те, що вони змогли стати частиною "скороминущої субкультури", скороминуще то не справа числених "геніїв", що орієнтуються на "вічне". Та субкультура не настільки цікавить європейців, аби за пивом з сосискою вирачати Евро на смс ? То їх проблеми, у них взагалі інші проблеми, а Гринжоли так, чи інакше - наше, і як на мене, добре, що воно є.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.05.24 | otar

        Re: Справді, чому ???

        > Де Ви побачили нетерпимість ? Я теж хочу зрозуміти в чому проблема !

        У вашому штампі про цькування.

        > Питання оцінок мене не цікавить.

        Оцінки - це концентроване вираження вашої ж поведінки. Тобто, кому облом писати коментарі, в яких мене звинувачують у "литті гівна" або "цькуванні", ті ставлять "-1".

        > Тоді хай вже висловлюють і пропозиції, але конструктивні.

        Ніхто ніколи не забороняв висловлювати деструктивні пропозиції. Крім того, я ж написав у своєму повідомленні, що варто було зробити: пропхнути якусь презентабельну групу. Таку, якою є "Здоб ши здуб" для Молдови.

        > Така оцінка, як "були б ганьбою навіть, якби ...", навіть, якщо дехто вважає її влучною, в цьому випадку є цькуванням.

        "Цькування" - це наполегливе переслідування об'єкта з метою йому нашкодити. Наприклад, "Українська Правда" займається цькуванням Зварича (справедливим, утім). Я ж усього лише висловив свою думку на форумі.

        >Ви не визнаєте за ними права на існування, воно Вас дратує.

        Визнаю право, але вказую на те, що ця форма існування є не найкращою.

        > Ну, і ? Вас що власне турбує, ступінь задоволення смаків пересічної публіки ? Воно того варте ?

        А нафіга тоді взагалі було ціле те "ЄБ"? Пропонували ж нам - передати естафету Швеції. А ні - наша влада взялась до організації попсового конкурсу так, ніби це проблема №1 України. Отже, переживаємо за публіку ЄБ - як вона нас сприйме?

        > У мені нема, як вже писала, сама я за них не голосувала лише тому, що не дивилась відбірковий конкурс.

        Подивіться критичні матеріали того часу. Там рахунок ішов на тисячі - відрив Грижопів був у пару тисяч. Для країни з 45-мільйонним населенням це мізерна кількість.

        > пані Лорак, яка була альтернативою, має бути вдячна, що не отримала нагоди осоромитись, як це трапилось після помпезних заяв з білоруською учасницею.

        Я не за Лорак. Я проти Лорак. Я проти всіх янучарських артистів. Вони, ІМХО, моральні виродки, що продались ворогам своєї країни. Однак я й проти того, щоб одноденка представляла цілу Україну.

        > А Гринжоли в чому винні ?

        В тому, що вони не розуміють своєї ролі. Попитайтеся тих, хто був на їхніх концертах до революції. Це була абсолютно бездарна, нічим не помітна групка.

        Зрештою, треба мати якусь скромність.

        Думаю, якби нашому Девранду - авторові гасла "Ми разом, багато і нас не подолати" - запропонували лише у зв'язку з його авторством представляти Україну на міжнародному рівні на якійсь зустрічі, у предметі якої він ні бельмеса не петрає, він би чемно відмовився.

        > але хлопцям і без Вас від шанувальників справжнього мистецтва (не хочеться згадувати) дістанеться.

        Хай ліпше від мене :)

        > Справжня культура та вічне не формат Євробачення.

        Якісна мас-культура - це формат Євробачення. Якісна - це означає, що музиканти гарно грають, співаки гарно співають, танцюристи гарно танцюють, усе це без фальшу, без погано поставлених голосів. Крім того, треба враховувати тенденції, що панують у ЄБ. Руслана минулого року врахувала ухил у бік Ворлд М"юзик - і перемогла.

        > Так де я маю шукати винних ?

        Винні ті, хто забили нам баки "Євробаченням", щоб відволікти від більш нагальних справ. Від забудови Києва, побиття людей у наметовому містечку, наприклад. Чому Коля Томенко займався "Євробаченням", а не зняттям ректора Львівської музичної державної академії, довіреної особи Януковича, що агітував у робочий час? Питання, пра?

        > Гринжоли так, чи інакше - наше, і як на мене, добре, що воно є.

        Ага. Тільки кожному овочу - свій час. І якщо пацани класно запалювали народ на мітингах, це не означає, що в світі гламура і блискучих суконь їм щось світить.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.05.24 | Оk

         Re: Справді, чому ???

         otar пише:
         > > Де Ви побачили нетерпимість ? Я теж хочу зрозуміти в чому проблема !
         >
         > У вашому штампі про цькування.

         Тобто Ви образились ?

         > Крім того, я ж написав у своєму повідомленні, що варто було зробити: пропхнути якусь презентабельну групу. Таку, якою є "Здоб ши здуб" для Молдови.

         :)

         > > Така оцінка, як "були б ганьбою навіть, якби ...", навіть, якщо дехто вважає її влучною, в цьому випадку є цькуванням.
         >
         > "Цькування" - це наполегливе переслідування об'єкта з метою йому нашкодити.

         Тобто Ви називаючи Гринжол ганьбою держави прагнете їх підтримати ?

         > Наприклад, "Українська Правда" займається цькуванням Зварича (справедливим, утім). Я ж усього лише висловив свою думку на форумі.

         Я так не вважаю, більше за всіх Зваричу шкодить сам Зварич, а УП є лише ліхтариком. Поза тим, питання моральності міністра є справді принциповим.

         >
         > >Ви не визнаєте за ними права на існування, воно Вас дратує.
         >
         > Визнаю право, але вказую на те, що ця форма існування є не найкращою.

         "Найкращою" ? А чому такі вимоги саме до Гринжол ? Прагнення досконалості ?
         >
         > > Ну, і ? Вас що власне турбує, ступінь задоволення смаків пересічної публіки ? Воно того варте ?
         >
         > А нафіга тоді взагалі було ціле те "ЄБ"?

         Це вже інше питання, а саме доцільності проведення конкурсу, до участі конкретного конкурманта жодного стосунку не має.

         > Пропонували ж нам - передати естафету Швеції.А ні - наша влада взялась до організації попсового конкурсу так, ніби це проблема №1 України. Отже, переживаємо за публіку ЄБ - як вона нас сприйме?

         Представницю України добре сприйняли в минулому році, до речі без жодної моди на Україну, в цьому році чудово сприйняли рівень організації публічного заходу, не лише публіка.
         >
         > > У мені нема, як вже писала, сама я за них не голосувала лише тому, що не дивилась відбірковий конкурс.
         >
         > Подивіться критичні матеріали того часу. Там рахунок ішов на тисячі - відрив Грижопів був у пару тисяч. Для країни з 45-мільйонним населенням це мізерна кількість.

         Ви ж не вважаєте, що той конкурс дивились мільйони ?

         > > пані Лорак, яка була альтернативою, має бути вдячна, що не отримала нагоди осоромитись, як це трапилось після помпезних заяв з білоруською учасницею.
         >
         > Я не за Лорак. Я проти Лорак. Я проти всіх янучарських артистів. Вони, ІМХО, моральні виродки, що продались ворогам своєї країни. Однак я й проти того, щоб одноденка представляла цілу Україну.

         Ну тоді, я б Вам Астраю запропонувала, ту одноденкою назвати важко.
         >
         > > А Гринжоли в чому винні ?
         >
         > В тому, що вони не розуміють своєї ролі. Попитайтеся тих, хто був на їхніх концертах до революції. Це була абсолютно бездарна, нічим не помітна групка.

         Якщо Ви вирішили виховувати бездарних, чому Ви почали з Гринжол, адже є купа більш помітних.
         Почніть, наприклад, з Поплавського, користі більше буде.

         > Зрештою, треба мати якусь скромність.

         :)

         > Думаю, якби нашому Девранду - авторові гасла "Ми разом, багато і нас не подолати" - запропонували лише у зв'язку з його авторством представляти Україну на міжнародному рівні на якійсь зустрічі, у предметі якої він ні бельмеса не петрає, він би чемно відмовився.

         :)

         > > але хлопцям і без Вас від шанувальників справжнього мистецтва (не хочеться згадувати) дістанеться.
         >
         > Хай ліпше від мене :)
         >
         > > Справжня культура та вічне не формат Євробачення.
         >
         > Якісна мас-культура - це формат Євробачення. Якісна - це означає, що музиканти гарно грають, співаки гарно співають, танцюристи гарно танцюють, усе це без фальшу, без погано поставлених голосів. Крім того, треба враховувати тенденції, що панують у ЄБ. Руслана минулого року врахувала ухил у бік Ворлд М"юзик - і перемогла.

         А може вона той ухил зпричинила ?

         > > Так де я маю шукати винних ?
         >
         > Винні ті, хто забили нам баки "Євробаченням", щоб відволікти від більш нагальних справ. Від забудови Києва, побиття людей у наметовому містечку, наприклад.

         Отож, а ще навіщо цькувати Гринжол ?

         > Чому Коля Томенко займався "Євробаченням", а не зняттям ректора Львівської музичної державної академії, довіреної особи Януковича, що агітував у робочий час? Питання, пра?

         Бо то - частина його роботи, а чи має Томенко безпосередньо займатися зняттям ректора - питання.

         > > Гринжоли так, чи інакше - наше, і як на мене, добре, що воно є.
         >
         > Ага. Тільки кожному овочу - свій час. І якщо пацани класно запалювали народ на мітингах, це не означає, що в світі гламура і блискучих суконь їм щось світить.

         А Вам те світло навіщо ?
         Тим більше, що поляки мабуть би з Вами не погодились.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.05.24 | otar

          Re: Справді, чому ???

          > Тобто Ви образились ?

          Щоб я на Вас образився, нам треба спочатку хоча би познайомитися ближче :) :) :)

          > Тобто Ви називаючи Гринжол ганьбою держави прагнете їх підтримати ?

          Ні, я прагну вказати на помилку нашої влади. Проаналізувати її. Можливо, це хоча би на міліметр відтягне якийсь наступний ляп.

          > більше за всіх Зваричу шкодить сам Зварич, а УП є лише ліхтариком. Поза тим, питання моральності міністра є справді принциповим.

          Я згоден. І все ж щоденна публікація викривальних статей, де фактично дублюється та сама інформація, є цькуванням. У хорошому сенсі цього слова :))

          > "Найкращою" ? А чому такі вимоги саме до Гринжол ? Прагнення досконалості ?

          Бо вони представляли Україну. І, як я вже написав, не лише перед Європою (якій переважно "ЄБ" до лампуцьки - читайте останню статтю на УП про це), а насамперед перед власним народом, який із Грижопів зробив висновок про рівень розвитку української естради.

          > Ви ж не вважаєте, що той конкурс дивились мільйони ?

          А чому не дивились? Я про нього навіть не чув, лише постфактум. Тобто, відбірковий тур до ЄБ не був всезагальною справою українців. А ось уже проведення конкурсу раптом стало :)

          > Ну тоді, я б Вам Астраю запропонувала, ту одноденкою назвати важко.

          :) а шо. Якби вона записала гарну пісню з сучасним аранжуванням...

          > Якщо Ви вирішили виховувати бездарних, чому Ви почали з Гринжол, адже є купа більш помітних.

          Неправда. Я почав ще давно. Просто в цій темі йдеться саме про Гринджоли.

          > А може вона той ухил зпричинила ?

          Ні. Розумні люди пишуть, що він почався ще 2003-го року.

          > Отож, а ще навіщо цькувати Гринжол ?

          Апять двадцять пять :-)

          > Бо то - частина його роботи, а чи має Томенко безпосередньо займатися зняттям ректора - питання.

          Томенко займається самопіаром і тільки ним. Тим часом Білозір обсирається на кожному кроці. І чого вона точно не робить, так це не дбає про відродження української культури.

          > А Вам те світло навіщо ?

          Ще раз. Бо я переживаю за імідж України. Але не в очах світу, а в очах українців. Передусім - тих українців, які ще не стали українцями у повному сенсі цього слова. Хочу, щоб вони пишались не російськомовними Андрієм Шевченком і Кличком, а україномовними представниками своєї нації. Щоб їм було на кого рівнятись.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.05.24 | Оk

           Re: Справді, чому ???

           otar пише:
           > > Тобто Ви образились ?
           >
           > Щоб я на Вас образився, нам треба спочатку хоча би познайомитися ближче :) :) :)

           Саме так ! Доки я з Мінором в реалі не познайомилась, я навіть існування його (а він, мабуть, мого) не дуже помічала, а після особистого знайомства таке раптом почалось :)

           > > Тобто Ви називаючи Гринжол ганьбою держави прагнете їх підтримати ?
           >
           > Ні, я прагну вказати на помилку нашої влади. Проаналізувати її. Можливо, це хоча би на міліметр відтягне якийсь наступний ляп.

           Знову за рибу гроші ... Влада лише розширила можливість вибору.
           Невже Ви не маєте трохи співчуття до Гринжол ?
           Вони зробили те, що змогли зробити, хоча виконання, навіть для них було не найкращим, і балет був фіговий, ну був ... Лорак, як виконавиця професійніша, і Кіркорову подобається, і бабок певно більше заробляє, і платтячко у неї гарніше (шкода, що вона його не носить), але якщо мова йде про право представляти Україну, тим більше зараз, те право належало Гринжолам і байдуже, яке місце вони зайняли.

           > > "Найкращою" ? А чому такі вимоги саме до Гринжол ? Прагнення досконалості ?
           >
           > Бо вони представляли Україну. І, як я вже написав, не лише перед Європою (якій переважно "ЄБ" до лампуцьки - читайте останню статтю на УП про це), а насамперед перед власним народом, який із Грижопів зробив висновок про рівень розвитку української естради.

           Тим, хто в Україні цікавиться українською культураю передивляючись ЕБ, мало що допоможе.

           > > Ви ж не вважаєте, що той конкурс дивились мільйони ?
           >
           > А чому не дивились? Я про нього навіть не чув, лише постфактум. Тобто, відбірковий тур до ЄБ не був всезагальною справою українців. А ось уже проведення конкурсу раптом стало :).

           Ну так, цікаво, я теж намагалась дивитись перемикаючи канали.
           >
           > > Ну тоді, я б Вам Астраю запропонувала, ту одноденкою назвати важко.
           >
           > :) а шо. Якби вона записала гарну пісню з сучасним аранжуванням...

           То Ви хочете сказати, що її останній кліп Welcome to Ukraine, не гарний ? Я так мало зі стільця не впала, так вразив :bounce:
           >
           > > А може вона той ухил зпричинила ?
           >
           > Ні. Розумні люди пишуть, що він почався ще 2003-го року.

           Щось я не пам"ятаю, щоб розумні люди перед ЕБ 2004, щось подібне писали. Руслана внесла в ЕБ трохи драйву, вона вирізнялась, хоча турчанка в Латвії також. Гринжоли в певному сенсі також вирізнялись :), Ви ж не заперечуватимете :) ?

           > > Отож, а ще навіщо цькувати Гринжол ?
           >
           > Апять двадцять пять :-)

           :)

           > > Бо то - частина його роботи, а чи має Томенко безпосередньо займатися зняттям ректора - питання.
           >
           > Томенко займається самопіаром і тільки ним.

           Звідки інфа ?

           > Тим часом Білозір обсирається на кожному кроці. І чого вона точно не робить, так це не дбає про відродження української культури.

           То інше питання. Можна було б обговорити, що можна зробити (в іншій гілці).

           > > А Вам те світло навіщо ?
           >
           > Ще раз. Бо я переживаю за імідж України. Але не в очах світу, а в очах українців. Передусім - тих українців, які ще не стали українцями у повному сенсі цього слова. Хочу, щоб вони пишались не російськомовними Андрієм Шевченком і Кличком, а україномовними представниками своєї нації. Щоб їм було на кого рівнятись.

           Зараз, вишикуються, чекайте...
           ФМ передає українську музику, водії маршруток в Києві перемикають лише почувши український текст, то для кого перли ?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2005.05.24 | otar

            Re: Справді, чому ???

            > а після особистого знайомства таке раптом почалось :)

            Ух ти, ух ти :) Прям аж таке? :))

            > Невже Ви не маєте трохи співчуття до Гринжол ?

            Маю. Власне, співчуття і нічого більше.

            > якщо мова йде про право представляти Україну, тим більше зараз, те право належало Гринжолам і байдуже, яке місце вони зайняли.

            Я не розумію - чому САМЕ Гринджолам? Чому саме групі, яка є відомою лише через те, що вчасно поклала на музику майданівські кричалки?

            > Тим, хто в Україні цікавиться українською культураю передивляючись ЕБ, мало що допоможе.

            Не скажіть. Я колись, у дитинстві, нічого не знав ні про Україну, ні про українську мову, і єдиним джерелом знань про країну, в якій я жив, було УТ і його калічні програми. Ви не уявляєте, в якій ізоляції від усього українського живуть російськомовні українці Східної України.

            > То Ви хочете сказати, що її останній кліп Welcome to Ukraine, не гарний ? Я так мало зі стільця не впала, так вразив :bounce:

            Е, ну, кому шо :)

            > Щось я не пам"ятаю, щоб розумні люди перед ЕБ 2004, щось подібне писали.

            Ви не стежили за темою. А я стежив, суто випадково насправді, бо мене не цікавлять попсові конкурси, але цікавить, куди йдуть мої гроші, які я сплачую в бюджет.

            > Звідки інфа ?

            Уважно стежу за Колею. Все сподіваюсь, що він прокинеться, впаде з неба на землю, почухає макітру і почне робити те, чого ми всі від нього чекаємо.

            > водії маршруток в Києві перемикають лише почувши український текст, то для кого перли ?

            Для водіїв маршруток. Щоб вони багато разів почули від своїх дружин і дочок, що є офігєнна українська група Х, наймодніша зараз, найприкольніша. Щоб син водія маршрутки не вимикав записи цієї групи і обписував цитатами з неї стіни під'їзду, і врешті-решт у замоскалену і засовковану свідомість водія проліз підступний хробак українськості :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.05.24 | Оk

             Re: Справді, чому ???

             otar пише:
             > > а після особистого знайомства таке раптом почалось :)
             >
             > Ух ти, ух ти :) Прям аж таке? :))

             Угу, приблизно таке.
             >
             > > Невже Ви не маєте трохи співчуття до Гринжол ?
             >
             > Маю. Власне, співчуття і нічого більше.

             Непомітно.

             > > якщо мова йде про право представляти Україну, тим більше зараз, те право належало Гринжолам і байдуже, яке місце вони зайняли.
             >
             > Я не розумію - чому САМЕ Гринджолам? Чому саме групі, яка є відомою лише через те, що вчасно поклала на музику майданівські кричалки?

             Тому, що вони набрали найбільше голосів в фіналі серед тих, хто голосував, другою була Лорак.
             Ви взагалі демократ ? Отож :)
             Минулого року Руслана, за відсутністю інших претендентів, нескромно самовисунулась, що не завадило їй перемогти. А якби послухала Магду, мабуть ще перед конкусом б застрелилась.
             А Пономарьов, хто пам"ятає яке місце мав він, і чи українську культуру він пропагував ?

             > > Тим, хто в Україні цікавиться українською культураю передивляючись ЕБ, мало що допоможе.
             >
             > Не скажіть. Я колись, у дитинстві, нічого не знав ні про Україну, ні про українську мову, і єдиним джерелом знань про країну, в якій я жив, було УТ і його калічні програми. Ви не уявляєте, в якій ізоляції від усього українського живуть російськомовні українці Східної України.

             Самоізоляції. Було б бажання. То й же Жадан і досі харків"янин здається ?
             >
             > > То Ви хочете сказати, що її останній кліп Welcome to Ukraine, не гарний ? Я так мало зі стільця не впала, так вразив :bounce:
             >
             > Е, ну, кому шо :)

             Отож, вбивча річ, один раз випадково побачиш - ніколи не забудеш.

             > > Щось я не пам"ятаю, щоб розумні люди перед ЕБ 2004, щось подібне писали.
             >
             > Ви не стежили за темою. А я стежив, суто випадково насправді, бо мене не цікавлять попсові конкурси, але цікавить, куди йдуть мої гроші, які я сплачую в бюджет.

             Не наполягаю, може щось пропустила, але тема зводилась переважно до дискусії Магди та Дворкіна.

             > > Звідки інфа ?
             >
             > Уважно стежу за Колею. Все сподіваюсь, що він прокинеться, впаде з неба на землю, почухає макітру і почне робити те, чого ми всі від нього чекаємо.

             Не думаю, щоб він "спав". З самим ЕБ клопоту було - будьте певні. Це ми з Вами можемо собі дозволити всіх нафіг послати ...

             >
             > > водії маршруток в Києві перемикають лише почувши український текст, то для кого перли ?
             >
             > Для водіїв маршруток. Щоб вони багато разів почули від своїх дружин і дочок, що є офігєнна українська група Х, наймодніша зараз, найприкольніша.

             От чого, а "прикольності" Гринжолам вистачає, було б бажання побачити.
             Поляки ж "прикольнулись" ?

             > Щоб син водія маршрутки не вимикав записи цієї групи і обписував цитатами з неї стіни під'їзду, і врешті-решт у замоскалену і засовковану свідомість водія проліз підступний хробак українськості :)

             Тут ЕБ не допоможе.
          • 2005.05.24 | Уляна

           Re: Справді, чому ???


           > Томенко займається самопіаром і тільки ним. Тим часом Білозір обсирається на кожному кроці. І чого вона точно не робить, так це не дбає про відродження української культури.

           Не дбає про що, про що?
        • 2005.05.27 | Est

         Кілька десятків

         otar пише:

         > Подивіться критичні матеріали того часу. Там рахунок ішов на тисячі - відрив Грижопів був у пару тисяч. Для країни з 45-мільйонним населенням це мізерна кількість.
         Тоді Гринжоли з Ані Лорак набрали трохи більше двох тисяч кожний. Лорак менше на кілька десятків.

         > Думаю, якби нашому Девранду - авторові гасла "Ми разом, багато і нас не подолати"
         Це не авторство, а вдалий переклад з іспанської "El pueblo unido jamás será vencido". Я ж не записую всі свої переклади в своє авторство.
       • 2005.05.24 | Оk

        Ви тут про шо, невже про культуру ?

        Оk пише:
        > otar пише:


        > > Винні не вони. Винні наші можновладці, які втрутились і пропхнули недосвідчену, не надто професійну групу із неформатною піснею на конкурс. Замість неї треба було пропихати, - раз уже взялися, - професійну групу з доброю піснею.
        >
        > Мені здається, що в фінал поза конкурсом завдяки можновладцям потрапили не лише Гринжоли, але підтримали їх, і можливо пані Лорак, яка була альтернативою, має бути вдячна, що не отримала нагоди осоромитись, як це трапилось після помпезних заяв з білоруською учасницею.
        >


        http://news.by/505/2005-05-24/1774/

        Киркоров ответит за провал

        Говорят, обиженный муж Анжелики устроил Киркорову скандал и даже потребовал вернуть затраченные средства.

        Новая протеже Филиппа Киркорова, певица Анжелика Агурбаш, как известно, не сумела даже пробиться в финал "Евровидения". Об обещанной победе на конкурсе в такой ситуации речи и не шло.

        Владелец мясокомбината "Мортадель" Николай Агурбаш, потратил на раскрутку жены немало денег, по слухам, около трех с половиной миллионов долларов. Звездная российская чета тоже получила от "колбасного короля" немаленькие суммы: Киркоров - в качестве продюсера, Пугачева - в качестве "свадебного генерала" на дне рождения Анжелики.

        "Я не для того платил тебе и Алле такие деньги, чтобы ты их тратил!" – вскричал Агурбаш. "Я не виноват в том, что она плохо спела", - оправдывался Киркоров. По некоторым сведениям, разочарованный Агурбаш потребовал вернуть деньги. А у Анжелики после провального полуфинала случилась истерика. Говорят, она была весьма недовольна своим горе-продюсером.

        Ни о каком дальнейшем сотрудничестве "колбасного короля" и "короля ремейков" речи больше не идет, пишет газета "Жизнь". Правда, Агурбаши договорились с Киркоровым, что о скандале и прекращении совместной работы они распространяться не будут. А Филипп, как и обещал, повезет Анжелику на церемонию вручения премии World Music Awards. Там, чтобы получить награду, нужно заплатить 150 тысяч долларов, - и хозяева с удовольствием назовут любого исполнителя самым продаваемым в своей стране. По крайней мере, на этот раз Николай Агурбаш за свои деньги получит гарантированный результат.
   • 2005.05.24 | saha

    Лорак не занялаб місця вище Подольської

    тобто 15 а чи 15 чи 20 різниця не велика.
    Але маємо 2 плюси
    - Нова влада повинна розуміти що в вибір краще не мішатися
    - Артисти нарешті мають стати аполітичними і робити музику а не займатися рекламою тибльше за гроші і думать що все минется як в 1999 році.
 • 2005.05.23 | art-em

  так-так-так, сказав кулемет

  Оце от важко не погодитися з правом на виступ. І важко погодитися з бажанням висунути на євробачення краще досягнення української культури. Голімий конкурс - отримайте від нас гурт, який його загидить, яий просимволізує ставлення нормальних людей до такого конкурсу. І ніхто нічо не заперечить, що хочемо, те і виставляємо... Панкі ми алі не панкі?.. А тим більше - років за двадцять на мотив "Разом нас багато" ще симфонії писатимуть, хоча й зовсім не через мистецьку якість твору... Таких символів ясних в історії взагалі мало бувало...
 • 2005.05.23 | капітан Немо

  Re: "Гринджоли" - так! Томенку - в п"ятак!

  2015 год. Шестидесятый конкурс "Евровиденье".
  Гурт "Грынджолы" опять не занял первого места.
  Николай Томенко заверил Кабинет Министров Украины и весь украинский народ, что уж в следующем, 61-м Евроконкурсе "Грынджолы" наверняка войдут в первую десятку. Для этого потребуется всего ничего - выделить Грынджолам два миллиона Евро для постановки нового балетного шоу и пошивки новых костюмов взамен прошлогодних.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.05.24 | Оk

   Хтось може зрозуміло пояснити нафіг вам та десятка ? (-)

 • 2005.05.24 | Оk

  А Грасію ганьбою Німеччини не вважають, зрештою самі обирали

  Німці про “Євробачення”: найсильніший момент – вихід Віктора Ющенка на сцену

  24 Травня 2005 року 13:44

  Берлін. Минулими вихідними були розчаровані не тільки прихильники німецьких соціал-демократів, які зазнали нищівної поразки на виборах до земельного парламенту Північного Рейну – Вестфалії, але також шанувальники співачки Ґрасії.

  У Гамбурзі на головному німецькому святі з нагоди “Євробачення” за пісенним конкурсом у Києві стежила п’ятнадцятитисячна публіка. “Пані та панове, я просто не можу в це повірити. Ми на останньому місці...” – так прокоментував поразку німецької співачки на “Євробаченні” ведучий Томас Германн. Публіка, яка разом із ним слідкувала в Гамбурзі за перебігом конкурсу, що транслювався на величезних моніторах, теж засвідчила своє розчарування, засвистуючи процедуру роздачі балів.

  “Run&Hide” (“Тікай та ховайся”) – так називався доробок, із яким у Києві виступила Ґрасія. Однак після своєї невдачі співачка не втекла і не стала ховатися: “Звичайно, ми не переповнені щастям через те, що посіли останнє місце. Але й після поразки я б нічого не міняла ані в пісні, ані в тому, як ми її подали. Ми й надалі вважаємо, що це гарна пісня. Зрештою, ви самі нас вибрали під час відбіркового конкурсу”, – з такими словами Ґрасія звернулася до своїх шанувальників. На тлі інших виступів, перевантажених фольклорними елементами, пісня німецької учасниці просто загубилася, коментують німецькі музичні критики.

  Однак німці не дозволили собі зіпсувати свято. В Гамбурзі перед трансляцією “Євробачення” та після неї виступили такі рок- та поп-зірки, як Лайза Стансфілд, колишня учасниця групи “Spice Girls” Мел Сі, а також Штефан Ґвілдіс та Івонн Каттерфелд.

  Серед найсильніших моментів змагання в Києві німці називають те, що конкурс “Євробачення” відвідав український президент Віктор Ющенко. Берлінський ведучий Ґеорґ Еке зауважив: “Уперше з того часу, як мені довелося дивитися “Євробачення”, на сцену вийшов чинний президент країни. З урахуванням того, що Україні довелося пережити торік, цей момент мене дуже вразив”, – сказав Еке.

  Німецький ведучий звернув увагу на символічність того, що грецька співачка отримала спеціальний приз із рук Віктора Ющенка, бо, як сказав Еке, “Греція винайшла демократію, а Україна її тільки-но здобула”.

  До речі, у Німеччині за перебігом конкурсу стежили понад сім мільйонів телеглядачів. Тепер у Німеччині кажуть, що про Україну знають уже навіть ті німці, які мало цікавляться політикою.
  Надія Кандиба, радіо “Свобода”

  http://www.proeuropa.info/news/?id=3361
 • 2005.05.24 | saha

  ну нічого на наступний рік виступим краще

  Пропоную Катю Бужинську по голосу і зовнішності вона всіх сьогорічних конкурсантів "зробить".
  Як вона Словянський базар виграла, коли Рибчинський(чи мо хто інший з журі не памятаю достименно) не повірив, що вона не під фанеру співала
  Прохання аресивно не реагувати
  а свої варіанти.
  я взагаліто люблю рок але євробачення це поп конкурс і моя точка зору така.
 • 2005.05.26 | Оk

  Російські враження

  Великое отечественное "Евровидение"

  Вот что бывает с самонадеянными девушками, которые берут на себя смелость думать за всю Европу. Кто бы мог подумать, что через 50 лет после окончания Великой отечественной войны Европа столь демонстративно отвернется от страны, которая ее однажды всего лишь спасла от смерти. Я никак не могла этого подумать. А мой погибший на войне дедушка уж точно удивился бы, узнав, что за достойное выступление певицы Натальи Подольской на конкурсе "Евровидение-2005" все страны Европы, за исключением Финляндии, не поставили России ничего. За нас проголосовали только живущие в Прибалтике русские и родина Подольской – Белоруссия. Всем остальным, почему-то, понравилась Греция.

  Сомнения в том, что Европа пребывает в здравом уме, появились у меня уже после полуфинала, когда все мои фавориты (кроме норвежских рокеров) оказались за бортом. Удивленные читатели пишут мне: Маша, в наших списках фаворитов тоже были Австрия, Ирландия и Эстония! Как же так?

  А вот так, милые мои. Кто Грецию ужинает, тот ее и танцует. Страна античных руин и оливкового масла сделала то, до чего у нас с вами мозги еще не додумались – раскрутила ничем не примечательную конкурсную песню совершенно ничем не примечательной певицы Елены Папаризу в странах-соседях, потратив на это 880 тысяч долларов. Промо-тур, включивший в себя даже Россию, постоянные эфиры на телевидении, участия в ток-шоу, интервью в глянцевых журналах – все это было мудро и принесло свои плоды: о Елене Папаризу зрители Европы узнали до "Евровидения". А тут еще пресловутые английские букмекеры со своими прогнозами: выиграет Греция, выиграет Греция. Английские букмекеры – это большие авторитеты, если они говорят, значит, так оно и есть. И люди со спокойной совестью голосовали за греческую певицу – ведь английские букмекеры сказали, что выиграет она! А английские букмекеры знают толк.

  В общем, победе Греции можно удивляться, но переживать из-за нее нечего. У нас с вами есть другой повод для переживаний – безобразно низкое место Натальи Подольской, в результате чего в следующем году Россия должна будет проходить через полуфинал.

  Виновата ли Наташа в том, что заняла 15-е место? Со всей ответственностью заявляю: нет, не виновата. Она выступила прекрасно, и к ней попросту не придерешься.

  Виновата ли песня Виктора Дробыша в том, что мы заняли 15-е место? Здесь существуют разные мнения. Одни считают, что на "Евровидении" нужно петь песню с национальными мотивами. Другие – что на "Евровидении" нужно строить из себя клоунов и стараться запомниться публике. Третьи считают, что существует некий "евростандарт" песни, и пытаются повторить этот стандарт. Сыграть в некое подобие западной поп-звезды. Трудно сказать, какой путь выгоднее – но Виктор Дробыш пошел по третьему. Хоть он с Иосифом Пригожиным и твердили про то, что у Подольской "неформатная" песня – на самом деле ничего неформатного в ней не было. Но! Ведь в этот раз практически весь конкурс состоял из "притуркованных" (то есть, похожих на турецкую эстраду) песен с массовыми танцами, большими барабанами и непременными дудками. И греческая песня была такая же – то есть, ничем не выделялась среди других. А песня Подольской как раз выделялась – других таких не было. Так что ход мыслей Виктора Дробыша можно признать правильным с русской точки зрения. Но, как мы видим, Европе никакого дела нет до русской точки зрения – они дружно проголосовали за безликую песню (как, кстати, в позапрошлом году проголосовали за такую же безликую турецкую песню).

  Был бы результат лучше, если бы поехал Дима Билан? Нет, не был бы. Был бы такой же. Потому что самому тупому слону понятно – песня и артист от России никакого значения не имели. Имело значение лишь то, что Россия – злобный оккупант чего-то там, никак не желающий признаться в злодеяниях и заплатить стране размером с Москву сто миллиардов долларов США. Хорошо еще, не последнее место получили – нас подстраховали ужасные "Гринджолы" с похожими на мужа Наташи Королевой артистами стриптиза, закованными в пластмассовые цепи.

  Остальные места за редкими исключениями адекватны здравому смыслу. Вопросы вызывает разве что нелепый певец из Дании – да и то можно понять, что за него голосовали из жалости. Сам конкурс был интересный, а песни за редкими исключениями хорошие. Праздник малость подпортил только президент Ющенко, зачем-то вышедший на сцену дарить победительнице какую-то золотую безделушку. Виктор Андреевич! Этот конкурс не украинский! Это европейский конкурс! И золотые брякалки от президентов на нем не вручают! Думаете, услышит?

  Что же делать России? Не впадать в отчаяние. Наталье Подольской стыдиться нечего, она все сделала в лучшем виде. В следующем году в национальном отборе будет принимать участие гораздо больше артистов, чем в нынешнем, и страна наверняка выберет достойного кандидата и песню. Имеет смысл обратить внимание на тактику Греции – массированную рекламную кампанию в Европе. Не очень понятно, кто даст на это деньги (Греция, насколько я понимаю, тратила государственные деньги – эта страна живет во многом за счет туризма, и для них "Евровидение" очень важно с денежной точки зрения), но, может, найдется добрый олигарх.

  Я думаю, все у нас получится. В футбол же мы выиграли. В теннис постоянно выигрываем. Выиграем и в "Евровидении". Дайте срок.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.05.27 | капітан Немо

   Москалі як завжди страждають комплексом неповноцінності...

   ... і шукають причини в інших, замість того, щоб потихеньку виправлятися і ставати кращими.

   Я би порадив Росії на наступний конкурс Євробачення послати Свистовича (Михайла). Він хоч і не співак, зате будь-кого переконає, що саме він повинен перемогти, бо всі інші - брешуть.
 • 2007.11.01 | Оk

  Геніальна пісня переспівана поляками

  Це ж не Гринжоли ?

  http://www.youtube.com/watch?v=S-YHU0BYYT0


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua