МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дебют Скрипки в київській українській драмі

05/25/2005 | Оk
Oлег Скрипка дебютує на сцені столичного театру імені Івана Франка

Він виконуватиме роль виборного у п’єсі “Наталка-Полтавка”. Окрім акторської роботи, для цієї вистави Скрипка написав музику і підібрав виконавців на головні ролі.

Класична п’єса зі шкільного курсу української літератури обіцяє стати гітом у театральному репертуарі столиці. Такої “Наталки–Полтавки” глядачі ще не бачили. Творці вистави вирішили відійти від усталених канонів прочитання Котляревського і зробити її сучаснішою.

Богдан Ступка, художній керівник театру ім. І.Франка, хоче щоб молодь прийшла на цю виставу. Як приманка для молоді – її беззаперечний кумир - Олег Скрипка. Лідер гурту ВВ гратиме виборного, хоча зізнається, що більше йому до душі роль героя-коханця – нареченого Наталки - Петра.

Постановку Наталки-Полтавки зробив модний московський режисер Олександр Ануров. Акторів на головні ролі він затверджував лише після того, як кандидати проходили іспит із вокалу у Скрипки. Той написав для вистави музику і сам добирав виконавців для своїх романсів. Наталка, приміром, на думку музиканта, мала співати низьким голосом.

Олег Скрипка: "Це виходить такий сексуальний романтичний спів".

Ще одна родзинка вистави – одяг акторів. Костюмер відмовилася від пошуків вбрання в багатій колекції театру, а купила вишиванки й паски на Батьківщині героїв п’єси Котляревського – на базарі в Полтаві.

Відповіді

  • 2005.05.25 | Оk

    Прем"єра 27.05.2005, ще є квитки (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua