МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Так що, Скрипка також "троль" ?

10/05/2005 | Оk
Бо порушує стройниє ряди боців з ксенофобією, а етава дапустить невазможна !
Терти його, падлу !
_____________________________--

Пресуха Скрипки з ФРАЗИ:

Ответ: До речі, остання новина - робота DJ Sher – ремікс на пісню «Осінь».

Пісня «Осінь» вперше вийшла у альбомі «Файно», 2002 року. Існує 3 версії твору: альбомні; з українською і російською лірикою та акустичний варіант із сольного альбому Олега Скрипки.

DJ Sher, що мешкає у місті Краматорськ, на донеччині, запропонував свою версію пісні, яка містить переспів 2 куплетів французською мовою та власний авторський текст.

На разі, пропонуємо до Вашої уваги MP3 файл, який знайдете за адресою http://www.eneida.net/mp3/automne.mp3

Більше знайдете ось тут:

http://maidan.org.ua/static/news/1127766293.html

Дякую всім, обіймаю. До зустрічі. Щиро Ваш, Олег Скрипка.
Отвечено [04.10.05 14:58]

Вопрос: Уважаемый Олег! Главная причина отказа от звания народного. И Ваше отношение к народным типа Наташи Могилы и др.
Задал(а) Пётр [04.10.05 14:47]

Ответ: дивись відповідь вище.
Отвечено [04.10.05 14:48]

Вопрос: вітаю, олеже! скеажи, заяви багатьох аристів про те, що вони не братимуть участь в виборах ы полытицы, це що - набивання ціни? Втома? Недовіра нікому? Піар? Я сьогодні дивитвся інтервью Бурмаки (воно ще не вишло) вона сказала, що ніяких революцій більше. Інервью було про 15 років студентського голосування. Дякую.
Задал(а) бригинець олександр [04.10.05 14:46]

Ответ: Я вважаю, це - правильна позиція, коли Родіна скажет - вийдем на барикади, а так - підмахувати політикам - все ж таки сродні найдавнішій професії.
Отвечено [04.10.05 14:48]

Вопрос: Олеже, як ви ставитесь до фестивалю "Шешори"?
Задал(а) Сергійко [04.10.05 14:45]

Ответ: Дуже позитивно. Наш фестиваль-побратим.
Отвечено [04.10.05 14:46]

Вопрос: Олег, в Києві часто дають по морді евреям. Я ти взагалі ставишся до "обраного народу"?
Задал(а) Щирий Українець [04.10.05 14:44]

Ответ: Я вважаю, що це повна неправда. Я знаю, що в Москві часто дають по морді казахам і японцям - це зустрічається. А в Україні ксенофобія поки що не помічалося. Це знову ж таки видумки Пінчуків.
Отвечено [04.10.05 14:46]

Вопрос: Чи були з концертами в Ізраїлі? І чи є у вас родичі з тієї країни "мрій". зараз це далебі популярно :)
Задал(а) шалом [04.10.05 14:40]

Ответ: В Ізраїлі були тричі. Дуже подобається, гарно приймали, там багато нашіх.
Отвечено [04.10.05 14:44]

Вопрос: 1.Олежек, скажите пожалуйста, нужно ли нашим рок-группам брать пример с русских? Если да, то с кого именно.
2.Кто Вам больше всего импонирует из русских рокеров?
Задал(а) ENOTOVA [04.10.05 14:39]

Ответ: От чего не надо делать - так это точно. Европа і Америка придумали рок, вони його роблять разів в мільйон краще. Так что слушайте первоисходники.
Отвечено [04.10.05 14:42]

Вопрос: Олег, меня всегда удивляла, если можно так сказать - "оксюмаронность" Вашей личности и творчества. Я имею ввиду - совершенно безумная смесь "абсолютной украинскости" и ностальгия по "тем" временам (армия, общаги, некая "совковая" эстетика и т.д, и т.п.). Как у Вас это получается?))) Откуда такач гармоничность?
Задал(а) Женя Донецкий [04.10.05 14:39]

Ответ: Мерсі за комплімант.
Отвечено [04.10.05 14:41]

Вопрос: На носі вибори. Чи смикають вас в якийсь партійний список, за ваші таланти? і чи не задумувалися стати народним обранцем? як ото Поплавський
Задал(а) Володимир [04.10.05 14:37]

Ответ: Смикають постійно, якось вдається лишитись осторонь. Іти шляхом Поплавського - треба мати дуже спеціфічну душонку. Такого таланту мені Бог не дав.
Отвечено [04.10.05 14:40]

Вопрос: Как вы пользуетесь интернетом? Почта, аська? Какие сайты?
Задал(а) Мысли [04.10.05 14:36]

Ответ: користуюсь поштою регулярно. Сайти рідше. Звичайно, протягом революції - сайти новин. А так я з інтернетом на "Ви", бо в мене немає виділєнки, постійно рве звязок.
Отвечено [04.10.05 14:38]

Вопрос: Олег, чи любиш ти рибалити? Якщо так, то розкажи будь-ласка, якого найбільшого коропа ти спіймав?
Задал(а) Микола [04.10.05 14:34]

Ответ: Дуже люблю рибалити, але мені здається, риба мене любить - вона ніколи не клює. Навіть я підозрюю, що її в природі не існує, а це в магазинах і на ринку - це муляж.
Отвечено [04.10.05 14:37]

Вопрос: Найдовший концерт у Вашому житты? І чи було бажання "забити" на всю цю єстрадну бодягу і бринькати щось собі удома для сім*ї?
Задал(а) Володимир [04.10.05 14:33]

Ответ: Чесно кажучи, частенько таке бажання виникає, як тільки включу телевізор. Тому я придумав гарний прийом, я його просто не включаю.
Отвечено [04.10.05 14:36]

Вопрос: После того, как Гудима записал свою сольную песню, его погнали с Океана, Пипа тоже выступал в сольном проекте - не возникало у вас таких мыслей, чтобы погнать Пипу с ВВ?
Задал(а) Божественный [04.10.05 14:29]

Ответ: Я думаю, з Гудимой відбулися абсолютно інші процеси. Я навіть підозрюю, економічні. Так що поки Шурик сам не захоче піти з колективу, його ні в якому разі ніхто не вижене. Як же ми без такого розкішного Піпи.
Отвечено [04.10.05 14:34]

Вопрос: У меня такое ощущение,что у тебя очень слабое зрение?Так ли это?
Задал(а) Виктор [04.10.05 14:27]

Ответ: Це правда. В мене - мінус 5. Саме по цій причині частенько не впізнаю знайомих людей, за що мене називають "зазнайкою".
Отвечено [04.10.05 14:30]

Вопрос: Олег, каковО Ваше отношение (в смысле, что Вы думаете по этому поводу))) к выходке ЛДПР и их фильму "Юлия"? Не считаете ли отсутствие реакции со стороны украинского политикума на это "братское мочилово" признаком слабости? Как бы Вы повели себя в отношениях с Россией, будучи высоким украинским политком?
Задал(а) Женя Донецкий [04.10.05 14:26]

Ответ: Щойно приїхав з Росії. Було там пару концертів. Так я Вам скажу, що цей фільм (до речі, абсолютно бездарний) зробив непогане промо як Юлій, та і Україні. Що стосується реакції, коли собака бреше, краще на неї не звертати уваги, а робити свою справу.
Отвечено [04.10.05 14:32]

Вопрос: Олег, "Грин Грей" обвиняет украиноязычные группы в том, что благодаря помаранчевой революции они теперь оккупировали сцены и эфир. Как вы считаете? И вообще, как относитесь к Грин Грею?
Задал(а) Вася Пупкин [04.10.05 14:26]

Ответ: Цікаве питання. Взагалі Грінов я вважав одними з найкращих музикантів України. Української музики, як не було в ефірах, так і немає, бо власниками мас-медія як були Пінчуки так і лишилися. До речі, на його (Пінчука або Медведчука) гроші і відбувся останній розкішний антинародний тур Грін Греїв.
Отвечено [04.10.05 14:29]

Вопрос: Вы одеваетесь (хоть это и сомнительно с точки зрения стиля) весьма запоминающеся и неординарно. Но где? Вас кто-то обшивает? Или правдивы те слухи, намекающие о Вашей приверженности "сэконд-хэнду"?
Задал(а) mugato [04.10.05 13:39]

Ответ: Раніше дійсно завітав до секон-хендів Києва та Парижа. На сьогоднішній день цього не роблю, є вже досить великий архів одягу, а щось новеньке переважно купляю за кордоном.
Отвечено [04.10.05 14:25]

Вопрос: Как часто вас приглашают на гастроли за рубеж? (имеется ввиду не СНГ). И какой был ваш самый запоминающийся концерт?
Задал(а) Все тот же Мэр Бобруйска [04.10.05 12:10]

Ответ: За кордоном виступаємо десь пару раз на рік. Останні концерти були в Женеві та Парижі. Дуже гарно приймали.
Отвечено [04.10.05 14:23]

Вопрос: Здраствуйте! Объясните почему вы не поёте и не пишете песни на русском языке? Спасибо!
Задал(а) Антонио [04.10.05 11:42]

Ответ: У нас є відсотків 5 пісень російською мовою. Уважніше слухайте наші альбоми.
Отвечено [04.10.05 14:22]

Вопрос: Как вас в детстве называли ваши друзья, родители. Как вы учились в школе и институте? Почему то мне кажется, что вы были нехилым "розбышакой" :-)
Задал(а) Макс [04.10.05 11:06]

Ответ: Чесно кажучи, був слухняним хлопчиком. Школу і інститут закінчив майже на всі пятірки.
Отвечено [04.10.05 14:21]

Вопрос: Олеже, якою Вам видається тенденція розвитку українського року? Чи можливий взагалі він без "ВВ"? Чи є перспективним будь-який його варіант, окрім уособлюваного вами фолк-виду?
Задал(а) Володимир [04.10.05 10:48]

Ответ: Я вважаю український рок дуже перспективним. Якщо його не задушать в колисці - він матиме гарне майбутнє.
Отвечено [04.10.05 14:20]

Вопрос: Не считаете ли вы ошибкой ваш сольный проект? И планируете ли вы и дальше его раскручивать?
Задал(а) Банабак [04.10.05 10:45]

Ответ: Мій сольний проект триває вже більше 10 років. Я з задоволенням іноді граю сольні концерти.
Отвечено [04.10.05 14:18]

Вопрос: Почему вы отказались от звания заслуженного артиста Украины?
Задал(а) зевака [03.10.05 20:32]

Ответ: Тому що це рудимент Радянського Союзу.
Отвечено [04.10.05 14:17]

Вопрос: Как бы вы оценили уровень современной украинской эстрады?
Задал(а) щука [02.10.05 13:10]

Ответ: Досить низький - від 4 з мінусом до 1.
Отвечено [04.10.05 14:17]

Вопрос: Нравится ли вам Тимошенко как женщина и как политики?
Задал(а) гена [02.10.05 09:02]

Ответ: Я вважаю, Тимошенко має найкращий смак в одязі серед всих політиків. Єдине, що можу сказати.
Отвечено [04.10.05 14:16]

Вопрос: Какого черта вы полезли в политику?
Задал(а) геннадий [29.09.05 00:29]

Ответ: Хтось казав, що якщо ти не займешся політикою, політика займеться тобою. З минулою владою ми не дуже ладали, да й багато людей в Україні. Також я думаю, якщо б Ющенко не виграв, Україна протрималась би як держава може 2-3 роки, потім зникла би знову на років 350.
Отвечено [04.10.05 14:15]

http://www.fraza.com.ua/
Розділ "Конференц-зал"

Відповіді

  • 2005.10.05 | Хома Брут

    питання і розборки

    Оk пише:
    > Бо порушує стройниє ряди борців з ксенофобією, а етава дапустить невазможна! Терти його, падлу!
    Тут напевно якийсь контекст є? А то якось неакадемічно виходить.

    [Задля розуміння ситуації тими, хто не читав цю гілку раніше - на мою репліку була дана відповідь. Але подальша дискусія витерта одним з адміністраторів в назіданіє потомкам, в зв"язку з чим і її початок перестав мати багато сенсу.]
  • 2005.10.05 | OlenaXX

    Re: Так що, Скрипка також "троль" ?

    Скрипка такий, який він є, бо ВІН ДІЙСНО ЗАВЖДИ Є! Його можуть не любити, не розуміти, але він ніколи не втрачає своєї цілісності, не зраджує собі, на відміну від більшості.
    Скрпика фігура дуже яскрава і його не затьмарять ні політики, ні піар. Багатьом не подобається його незламність, тому саме вони намагаються з нього щось зробити "не так". Швидше, цим займаються люди, які помічають соломинку в оці ближнього"
    мистецтво повинно бути мистецтом і не потрібно з нього намагатись зробити політику.
    Цінуйте творчість Скрипки та ВВ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.10.06 | Хома Брут

      каша, масло...

      > Цінуйте творчість Скрипки та ВВ.
      Олено, мені здається з тих хто тут писав всі їх цінують. Але дякую за пораду :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.10.06 | Майдан

        Так хто кого і коли витер?

        Бо я бачу що вже йде активне обговрення "злочиновитирання самого Скрипки".

        І ще б я не радив "вмазувати" у жидостобуваність відомих українських артистів.Не хай це залишиться персональним проблемами деяих учасників нашого форуму.

        В музичному бізнесі як ніде багато "інородців" і такого роду заяви по суті є добре замаскованим , але прекрасно відчутним закликом до них сердешних - "А ну давайте пошугаємо ще й оцього хохлацького вискочку".

        Подібні провокації надзвичайно сильно зашкодили розгортанню музичної кар"єри груп "Кому вниз", "ВІЙ" та деяким іншим. При чому вони не робили ніяких заяв - за них це робили різноманітні "друзі", як правило ті , які зараз на чолі з "напівкошерним" Корчинським борються за "славянское единство и православие"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.10.11 | Хома Брут

          пафос праведного гніву

          Майдан пише:
          > Бо я бачу що вже йде активне обговрення "злочиновитирання самого Скрипки".
          І Вам теж дуже дякуємо за постійну дієву підтримку нас всіх у любові до Скрипки!