МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто в курсі, доречі?

09/15/2006 | Shooter
Як Ерік в Києві з'явився?

Цікаво, одначе...

Відповіді

  • 2006.09.16 | Горицвіт

    власник барів?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.16 | Shooter

      Угу. просунутий власник барів

  • 2006.09.16 | Горицвіт

    хтось із моїх знайомих

    розказував мені історію Еріка. Але хто? Не пригадую. (історію забув - то це само собою - непотрібна інформація вивітрюється :-) )
  • 2006.09.18 | Максим'як

    Re: Хто в курсі, доречі?

    Ерік у Київ приїхав із Москви.

    Туди потрапив спочатку як перекладач і представник якоїсь фірми. Народився у Карл-Марксштадті, вчив російську мову у школі, оскільки там була велика військова частина, він здружився із прапорщиками та молодшими офіцерами з якими часто пиячив до нестями.

    У Київ він приїхав з Москви випадково і просто вмлів від побаченого Києва і українських дівчат і сказав, що залишиться на все життя. На зароблених 10 тисяч він відкрив пивну забігайлівку та викликав з Німеччини собі помічника, який спеціалізувався на піцах.

    Це майже дослівний переказ Еріка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Оk

      Re: Хто в курсі, доречі?

      Максим'як пише:

      > Народився у Карл-Марксштадті, вчив російську мову у школі, оскільки там була велика військова частина, він здружився із прапорщиками та молодшими офіцерами з якими часто пиячив до нестями.

      Мабуть жив недалеко від "Ленінштрассе", на кортрій та частина була розташована, жахливий район. Хоча й решта міста після Києва здавалась не надто привітною, чи цікавою.

      > У Київ він приїхав з Москви випадково і просто вмлів від побаченого Києва і українських дівчат і сказав, що залишиться на все життя.

      Я його розумію, бо Карл-Маркс-Штадт після Києва сприймався просто жахливо. Післявоєнні житлові блоки, сірі, на стінах теліпається обідраний рубероїд, центральна світліша, бо бетонна, Штрассе дер Нацьйонен, здоровенна кам"яна голова, як символ міста ...
      Пара-трійка приємних студентських клубів, до котрих він мабуть не ходив, бо радянські військові там не бухали ...

      А відомо де він вчився ? І коли ?
  • 2006.10.12 | Горицвіт

    Продовження історії Еріка (/)

    Любовь и голод сменит Эрика
    10 октября сеть популярных заведений «Эрик’с Фемили» объявила о смене своего названия. Теперь десять заведений будут объединены под новым брендом «Любовь и Голод». Для управления новой сетью создана компания, которую возглавил Дмитрий Литвиненко-Рабинович.

    Ребрендинг – запланированное событие, которое проводится владельцами заведений с целью обновить имидж сети и привлечь новых гостей. Отныне заведения сети «Любовь и Голод» станут любимыми местами тех, кто ценит свободу общения, вкусную и простую еду и добрых друзей в хорошей компании.
    Стоимость программы ребрендинга – около $ 100 000.


    Лидерским заведением сети станет одноименная таверна «Любовь и Голод», которая была открыта 1 октября под Киевом на Обуховской трассе.

    В рамках программы по ребрендингу:

    - все заведения сети будут снабжены вывесками;
    - будет проведен рестайлинг издания «Скука Капут», которое выйдет в новом формате и под новым названием;
    - будет создан интернет сайт, информирующий о заведениях сети;
    - презентована клубная карта;
    - созданы зоны wi-fi;
    - будет открыто представительство буккросинга.

    Особое внимание «Любовь и Голод» уделит работникам офисов – именно они являются самыми желанными гостями заведений. Для них в меню появится раздел «завтраки» и будет проведена рекламная кампания, популяризирующая утренние встречи в свободной и вкусной атмосфере «Любви и Голода».

    В планах сети – активная экспансия в регионы. Уже сейчас «Любовь и Голод» открывает новый ночной клуб 111 в городе Черкассы.

    Управляющий Дмитрий Литвиненко: «Мы не стоим на месте. Отвечая требованиям наших гостей, мы провели запланированный ребрендинг сети наших заведений. Изменится не только название – еще лучше станет кухня и сервис. Единственное, что не претерпит изменений – так это дух свободы и демократичности, которым мы так славимся».

    Справка:
    Сеть заведений «Любовь и Голод» – это 10 заведений в Киеве: Таверна «Любовь и Голод», «Виола», «Арт-Кафе 44», «Bierstube», 112, «Орех», «Шницель», «Bierstube Черкассы», «Пещера». В ближайшее время сеть пополнится еще одним заведением клубом «111» (г. Черкассы). Средний чек в сети – 50-70 грн. Ежемесячно заведения «Любовь и Голод» посещают более 100 000 гостей.
    Первое заведение сети открылось в Киеве в 1995 году. До последнего времени, управляющим сети был Эрик Айгнер.


    http://community.livejournal.com/kiev_journalist/220620.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Уляна

      Патянуло савком...

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.12 | Горицвіт

        чому, слова буржуазні:

        ребрендинг, рестайлинг, рекламная кампания, ...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.14 | Уляна

          "глянець"


          одним словом. Одночасна культивація ницого "голівуду" з рекламою водки "русскій размер" для глядачів "нерадіськрасівой". Якщо захочеться обміняти журнал "Отдохни" на "Натали", можна сміливо сподіватися на їхній ха-ха "буккросінг".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.15 | Горицвіт

            масове середнє мистецтво

            Підприємства, які хочуть бути комерційно успішними, скочуються в оце середнє. Кажуть, ніби це неминуче, бо тратитись на маргіналів невигідно. Не знаю, чи це правда. З другого боку, я бачив розрахунки, що, наприклад, альтернативне музичне радіо в Києві може бути успішним.

            Але "рестайлинг" закладів Еріка мене, сподіваюсь, не зачепить, бо тільки часом забігаю на якісь презентації чи концерти.
          • 2006.10.15 | Snatch

            Здається, Ерика нещодавно сильно бортанули

            і він тепер типу бідний лицар.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".