МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Анонси січня - лютого

01/22/2007 | Sean

Відповіді

  • 2007.01.22 | Sean

    25.01.07. Димна Суміш

    Клюб 44 (Хрещатик, 44)
    Початок - аж 2200. Вхід - аж 30 гривень.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.23 | Маркіян

      Донецьк. "Інша література"

      4-5 лютого, в рамцях проекту "Інша література", Борис Гуменюк, Сергій Пантюк, Іван Андрусяк, Павло Вольвач відвідають Донецьк.

      Планується зістріч зі студентали місцевого університету, прес-конференція для журналістів та літературні читання в арт-клубі "Ганджібас".
  • 2007.01.25 | Sean

    29.01.07. Концерт пам'яти Героїв Крут (л)


    http://maidanua.org/news/view.php3?key=1169724673&bn=maidan_news&site=maidan
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.26 | Маркіян

      Знаки карпатської магії

      Любі друзі!
      Шановні колеги!

      1 лютого в Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться презентація книги Громовиці Бердник «Знаки карпатської магії».

      Початок – о 18-00.



      Видавнича анотація:

      «Карпатської магії не існує.
      Саме такий вирок підписали їй мастодонти від науки, оголосивши мольфарів – карпатських чарівників, шаманів та знахарів – шарлатанами, а їхню практику, обряди та ритуали – пережитком. І хоча сьогодні мольфарам не потрібно ховатися від влади, як за радянських часів, для офіційної науки їх ніби й не існує.
      Попри такі негативні висновки, як доводить у своєму розслідуванні Г.Б., мольфарство є не просто своєрідним етнографічним забобоном, а частиною світової шаманської культури, у чому доскіпливий читач має змогу пересвідчитися особисто, уважно перечитавши цю книжку».

      Від автора:

      «За визначенням Умберто Еко, — міфопоетика це гра ума, що перестала бути грою. В цьому сенсі Карпати – унікальний регіон. Тому що міфопоетичне сприйняття оточуючого світу завжди було притаманне тамтешнім людям.
      Книга, що пропонується до вашої уваги, є дослідженням традиції карпатського мольфарства, яке до сьогодні збереглося на Гуцульщині.
      Мольфарами в Карпатах називають цілителів, чаклунів-ясновидців, магів. Легенди розповідають: їм були відомі таємниці стихій, вони можуть відвести град від полів, врятувати людину від біди чи вилікувати від хвороби…
      Ми шукаємо духовних одкровень в інших культурах, у містичних доктринах чи деінде. А разом з тим у нас є власні сакральні традиції, ніким ще не вивчені. Утім, я не ставлю за мету виховувати чи вчити читачів. Я прагну привернути увагу до прадавніх знань української землі та української культури, які є також частиною світової традиції. І якщо прочитання моєї книги надихне читачів до вивчення власних духовних коренів та до особистого пошуку – я своє завдання виконала…»
  • 2007.01.28 | Sean

    22.02.07. Мертвий Півень. Луцьк

    Клюб "Майдан" (сайт Майдан до нього стосунку не має). 1900
  • 2007.01.28 | Sean

    23.02.07. Мертвий Півень. Львів

    Клюб "Культ". 1900
  • 2007.01.28 | Sean

    25.02.07. Мертвий Півень. Київ

    Клюб "Докер АВС" ("Пасаж", м.Хрещатик). 1900
  • 2007.01.28 | Sean

    02.02.07 DJ O'Skrypka

    Київ, Культурно-мистецький центр Києво-Могилянської академії (вул. Іллінська, 9).

    Відкриття сезону вечорниць. DJ O'Skrypka з новим сетом у стилі «етно-диско». Початок о 20-00.
  • 2007.01.30 | Divchina

    31 січня - фільм про дивізію СС "Галичина! та зустріч з реж-ом

    31 січня, у середу, кіноклуб на Андріївському узвозі представляє:
    показ фільму "У рамках долі - Історія 1-ї української дивізії УНА 1943-1945" - український художній фільм режисера Тараса Химича відзнятий у 2005 році.

    Також відбудеться зустріч з режисером!
    Тарас Химич, відомий також за низкою видних кліпів зокрема для Тартака, Танка на Майдані Конго та Скрябіна, Сестер Тельнюк.


    Покази, відбуваються традиційно щосереди, о 19-00, за адресою вул. Фролівська, 9-11 (вхід з боку Андріївського узвозу).
    Вхід вільний.


    Довідки:
    Ольга Веснянка - 8 050 334 66 04
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.30 | Divchina

      Re: 31 січня - фільм про дивізію

      Перепрошую Фільм не художній (так було написано у Вікіпедії), а документальний.

      «У рамках долі» - перший український документальний фільм,
      що показує повну хроніку діяльности дивізії «Галичина». Режисер - Тарас Химич, тривалість – 45 хв., формат «Discovery».

      Знімальна група у складі режисера Тараса Химича, звукорежисера й автора музики Любомира Соломченка та продюсера Надії Галичанівської працювала над створенням фільму майже чотири місяці. За цей час довелося поспілкуватися з очевидцями й учасниками подій, також з українськими, австрійськими та американськими дослідниками історії дивізії.

      За основу фільму взяли книгу колишнього підстаршини дивізії “Галичина”, кулеметника Леоніда Мухи під назвою “З Австрії на Колиму. Спогади дивізійника”.
      “ Ми були горді з того, що ми – українці. Ми боролися проти Радянської імперії, проти більшовизму, а не проти простих радянських солдат”, –ділився думкою колишній воїн Першої української дивізії Леонід Муха.
      У засланні на Колимі Леонід Муха відбув вісім років.
      На думку режисера фільму Тараса Химича, тему національно-визвольної боротьби українського народу висвітлено досить однобічно. Проте пошуки історичної правди вимагають об’єктивності та неупередженості. “Цей фільм – не пафосна чи скандальна заява, – стверджує режисер. – “У рамках долі” – розповідь, яка має наштовхнути на роздуми, але нічого не пояснювати. Я хочу, щоб глядач зрозумів, що дивізія “Галичина” – це, передусім, долі 40 тисяч дивізійників, 16-17-річних хлопців, які там воювали”.
      Тарас Химич, здебільшого відомий за своїми кліпами, побудував новий фільм у вигляді хронологічного викладу подій, між якими вставлено спогади-монологи Леоніда Мухи. 45-хвилинній стрічці притаманна щільна інформативність, відсутність авторських коментарів, свіжий і незаангажований погляд на події 60-річної давности.
  • 2007.02.02 | Sean

    08.02.07 Пропала Грамота

    Клюб 66 (раніше воно було "Вензель"). Просто на виході з метро Республіканський Стадіон
    20:00
  • 2007.02.02 | Sean

    09.02.07. Вася Клаб

    Докер Паб.
    22:00
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.20 | Оk

      Мабуть це був останній виступ

      http://www.gpu-ua.info/index.php?&id=151053

      (17:30) 20.02.2007

      Помер музикант Василь Гонтарський


      Учора помер лідер музичного гурту ”Вася-Клаб” Василь Гонтарський. Його тіло знайшли сьогодні в його квартирі. Кажуть Гонтарський жалівся на шлунок та серце, проте остаточну причину смерті назвуть після розтину.

      Гонтарський народився на Житомирщині. Його мати за національністю чешка.

      Відвідував студію при Театрі оперети. Потім — Київський театральний інститут. Звідки пішов на третьому курсі. Виступав у Москві з гуртом ”Міраж”, із Тетяною Овсієнко. Працював конферансьє.

      Гурт ”Вася-Клаб” заснував 6 років тому. Стиль гурту - рок, шансон і українське весілля.

      Озвучив український мультик "Теркель і Халепа".

      "Газета по-українськи"

      Інтерв'ю з Гонтарським читайте в матеріалі ”Усі кіряють, а мені —по цимбалах”.
  • 2007.02.02 | Sean

    16.02.07. Ot Vinta

    Клюб Docker's ABC
  • 2007.02.02 | ОБ

    07.02 - Харків. Остання барикада. Вечір поезії.

    CЬОМОГО ЛЮТОГО!
    середа!
    19.00!

    гаряча поезія + холодне пиво = літературна тусівка

    за участі літконгломерата «ВеслоСлова» — Ганна Яновська, Валерія Осипова, Олег Коцарев,
    а також
    Ростислав Мельників
    та Сашко Ушкалов

    Вхід вільний!
  • 2007.02.06 | Divchina

    7 лютого, 19.00 - "про дівчинку, яка живе на Майдані і всим бреш

    7 лютого, у середу, о 19-00, кіноклуб на Андріївському узвозі представляє показ фільму "Ліза" (2006 рік. 21 хв.) режисера Тараса Томенка (лауреата Берлінського МКФ - Гран–прі - кращий короткометражний фільм за стрічку "Тир"). Цього ж вечора відбудеться зустріч з цим українським режисером, й демонстрація ще одного його фільму "Пересохла земля" - українська ігрова картина (25 хв.).

    Зі статті у часописі "Кіно-Театр": "«Ліза» – історія про безпритульну дитину, котра живе у центрі нашої столиці, а тому й України – на майдані Незалежності. Ліза втекла з дому, бо не було в тому домі тепла, батьківської уваги й любові. Фільм не про те, як дівчинка шукає цю любов, а про те, як вона вчиться виживати в жорстокому світі дорослих і таких же, як і вона, дітей вулиці. Часом Ліза нагадує нашу Україну, яка також намагається вижити. Доля Лізи таки змінилася на краще (її взяли до своєї родини добрі люди), про це дізнаємося не з фільму, а з розповіді міністра Ю.Павленка, стосовно ж України аналогічні прогнози зарано вибудовувати. Тарас Томенко, мабуть, саме той режисер, котрий привертає нашу увагу до драматизму і трагізму людського буття і при цьому не вчить, а спонукає замислитись над тим, де він – шлях до світанку."

    Деякі відгуки преси:

    “В картине Тараса Томенко, небесное создание спускается на землю, попав в клетку человеческих пороков…” Отдохни! # 9, 25.02.2003, с. 48. “И спустился АНГЕЛ”.

    ”Это история человека, который нашел и потерял своего Ангела”, - кратко высказывается о фабуле фильма Тарас Томенко.

    ”Во время работы над сценарием Тарас вдохновлялся творчеством Маркеса. ”Абсолютно простым и доступным языком, без каких-либо художественных излишеств, я хочу сказать людям, чтобы они не забывали, что им дано еще что-то помимо материального…” CINEMA # 3, 2002, c. 4. “Импульс от Маркеса”.

    “Пересохла земля” — це фільм про те, що кожна людина має свого ангела-охоронця, має неповторну душу, і в цьому світі “беспрєдєла”, де нікому немає справи до твоєї душі, тобі дається шанс стати Людиною. Той, хто помітить свого Ангела, — йтиме разом із ним однією дорогою, хай і важкою, а хто продасть заради миті насолоди та облуди, — той утратить свій шанс і не здобуде поваги й гідного імені Людини…“

    “Пересохла земля” — фільм метафорично-образний…“ Слово Просвіти, 2004. Олеся ТУМАНКО “АНГЕЛ НА ПЕРЕСОХЛІЙ ЗЕМЛІ“ www.slovo.prosvita.com.ua




    Кіноклуб ВГО "ГК ПОРА" традиційно проводить свої покази по середах, о 19-00, за адресою вул. Фролівська, 9-11 (вхід з боку Андріївського узвозу). Вхід вільний.

    Довідки: Ольга Веснянка 8 050 334 66 04.
  • 2007.02.09 | Sean

    11.02.07. Щастя (л)

    http://maidanua.org/static/news/2007/1171024283.html
  • 2007.02.09 | Sean

    НеДіля. 10.02.07

    Клюб 44 (Хрещатик,44)
    22:00
  • 2007.02.12 | Sean

    28.02.07. Авторська українська пісня

    28 лютого о 18.00 Спілка письменників України (м. Київ, вул. Банкова, 2)

    Олег Сухарєв (гурт «Самі Свої»),
    Павло Нечитайло (гурт «Пропала грамота»),
    Володимир Кучинський (гурт «Ворождень»),
    Олександр Музика (гурт «За вікном»),
    Едуард Драч,
    Ігор Жук,
    Володимир Нестерук

    Вхід вільний
  • 2007.02.13 | Sean

    20.02.07. Мандариновий Рай

    "Бочка" (по-нашому - Діжка). м.Петрівка, Маськовській пр-т,17/1

    21:30
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.13 | Divchina

      21.02.07. - кіно на Узвозі, 14го - не буде

      Друзі. Інформую, що кіноклуб, який відчиняє двері традиційно по середах, 14го лютого не збиратиметься. Наступний - 21го. Буде або:
      1. 21 лютого фільм Георгія Гонґадзе "Тіні війни"
      зустріч зі знаними журналістами та учасниками подій
      2. 21 лютого, фільм "Загадка Норильського повстання"
      зустріч з режисером Михайлом Ткачуком
      ( В рамцях фесту документальних фільмів про права людини "Український контекст"

      Кіноклуб ВГО "ГК ПОРА" традиційно проводить свої покази по середах, о 19-00, за адресою вул. Фролівська, 9-11 (вхід з боку Андріївського узвозу). Вхід вільний. Довідки: Ольга Веснянка 8 050 334 66 04.
  • 2007.02.17 | Sean

    17.02.07 Оркестр Янки Козир

    Гамазин "Музторг" (вул.Басейна, 2)

    18:00. Вхід вільний
  • 2007.02.17 | Sean

    22.02.07. Говерла. Руїна. Тіні Забутих Предків (Львів)

    Львів, "Лялька".

    Початок - 20:00
  • 2007.02.18 | Divchina

    кіно 21 лютого - Сверстюк, Ткачук, 28 лютого - фільм Гонґадзе

    21 лютого, у середу, о 19-00, кіноклуб на Андріївському узвозі представляє показ стрічки "Загадка Норильського повстання" (90 хв., Україна, 2006) українського режисера Михайла Ткачука.

    Після показу відбудеться зустріч з режисером фільму М. Ткачуком та публіцистом, громадським діячем і правозахисником Євгеном Сверстюком. До відкритої дискусії запрошені також знана письменниця Оксана Забужко та режисер Станіслав Чернілевський. З
    ахід проходитиме в рамцях Міжнародного фестивалю Дні документального кіна про права людини "Український контекст".

    Фільм "Загадка Норильського повстання"/ Mystery of the Norilsk revolt нещодавно отримав премію імени Василя Стуса, що її щорічно присуджує Українська асоціація незалежної творчої інтеліґенції.

    Повстання політичних в’язнів Норильських таборів ГУЛАГу-одна із забутих сторінок нашої історії. Влітку 1953 року в’язні відкрито виявили свій протест проти антилюдяних умов життя і праці в таборах. Повстання підняли українці, які свій перший життєвий досвід отримали в Українській Повстанській Армії і в Організації Українських Націоналістів. Невипадково, що саме учасники цього повстання назвали його «повстанням духу». Простежуються деякі паралелі із «Помаранчевою революцією».
    Далі у програмі:

    28 лютого – фільм Георгія Гонґадзе "Тіні війни" про події Грузино-Абхазького конфлікту. У заході візьмуть участь учасники подій, представники посольства Грузії, політолог Сергій Таран, відомі журналісти. Стрічка побудована на інтерв'ю українських хлопців, що воювали у Грузії та зйомках реальних подій. Чотирнадцять українців (семеро - посмертно) були нагороджені орденом Вахтанга Горгасала, найвищою нагородою Грузії.

    7 березня - фільм "Жінки гір Арарат" - портрет дивізії жіночої партизанської армії курдів, що була створена в 1996 і складалася з 6 жінок. Режисер Ерванн Брайнд, Франція, 52 хв., 2004. Демонстрація стрічки в рамцях Міжнародного фестивалю Дні документального кіна про права людини "Український контекст".


    Кіноклуб ВГО "ГК ПОРА" традиційно проводить свої покази по середах, о 19-00, за адресою вул. Фролівська, 9-11 (вхід з боку Андріївського узвозу). Вхід вільний.
    Довідки: Ольга Веснянка 8 050 334 66 04.
  • 2007.02.22 | Sean

    26.02.07. Димна Суміш

    Клюб "Нова Бочка" (по-нашому - нова діжка), Б.Хмельницького ЗБ/1
    21:00
  • 2007.02.24 | Divchina

    28 лютого, середа - "Тіні війни"

    У нас на Узозі, найближче - таке:

    28 лютого – фільм Георгія Гонгадзе "Тіні війни" про події Грузино-Абхазького конфлікту. У заході візьмуть участь учасники подій, представники посольства Грузії, політолог Сергій Таран, відомі журналісти.

    Стрічка побудована на інтерв'ю українських хлопців, що воювали у Грузії, та зйомках реальних подій. Чотирнадцять українців (семеро – посмертно) були нагороджені орденом Вахтанґа Ґорґасала, найвищою нагородою Грузії.

    Сам Гія під час конфлікту також був не просто стороннім спостерігачем. Він захищав свою другу Батьківщину зі зброєю у руках і був поранений під час артилерійського обстрілу. Про свій фільм він казав: "У цьому фільмі я не претендую на об'єктивність і зняв його на знак вдячності тим людям, які пролили кров за свободу і незалежність моєї держави".

    Продюсером фільму виступив Сергій Сотниченко, а асистентами режисера Мирослава Петришин (майбутня Мирослава Гонгадзе), Андрій Толошний та Сергій Марченко. Оператори: Степан Меркало та Бердіа Чавчанішвілі.


    Кіноклуб ВГО "ГК ПОРА" традиційно проводить свої покази по середах, о 19-00, за адресою вул. Фролівська, 9-11 (вхід з боку Андріївського узвозу). Вхід вільний. Довідки: Ольга Веснянка 8 050 334 66 04.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".