МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Біля пам'ятника Шевченку вручатимуть НароднуШевченківську премію

03/13/2008 | Майдан-ІНФОРМ
9 березня Народна Шевченківська премія припинила голосування. 2008 року народ обрав собі таких героїв:
у галузі літератури – Ігора Павлюка (151 голос);
у галузі мистецтва – Мирослава і Тараса Отковичів (38 голосів);
у галузі музики – Олега Скрипку (96 голосів);
у галузі театру – виставу «Берестечко» (45 голосів).

Отже цьогоріч вибір народу співпав із вибором чиновників із Комітету з присудження Національної премії – у галузі театру. Вистава «Берестечко» Олександра Дзекуна виборола і Народну, і Національну премії. Минулого року народні лауреати збіглися із лауреатами комітетськими у галузях літератури та мистецтва.

У голосуванні взяло участь 465 осіб. Кожен міг проголосувати лише у тих номінаціях, у яких є компетентним. Найбільше голосів було віддано у галузі літератури та публіцистики – 280. Трохи менше – 259 голосів – зібрала музика; 192 голоси – мистецтво; 190 – театр та кіно.

15 березня відбудеться вручення Народної премії – статуетки Залізного Мамая – стародавнього Воїна-Кобзаря, який є символом народного епосу. Традиційно вручення проходитиме біля пам'ятника Тарасу Шевченку в Києві. Наше нагородження не буде закритим – привітати своїх лауреатів зможуть усі, хто вболівав за їх перемогу.

Нагадаємо, 2007 року лауреатами Народної Шевченківської премії стали: Остап Лапський (література), гурт КОМУ ВНИЗ (музика), Іван Остафійчук (образотворче мистецтво) та вистава «Про мишей та людей» (театр). Зазначимо, що ця вистава отримала державну премію цього року. Чиновники дослухались до думки народу?

Закликаємо усіх, хто може бути у зазначеному місці в суботу прийти та привітати своїх обранців. Приносьте квіти та смолоскипи!

Початок нагородження – о 19-00.

Відповіді

 • 2008.03.14 | Вася

  Re: Біля пам'ятника Шевченку вручатимуть НароднуШевченківську премію

  Чому не можна це зробити в приміщенні?
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > 9 березня Народна Шевченківська премія припинила голосування. 2008 року народ обрав собі таких героїв:
  > у галузі літератури – Ігора Павлюка (151 голос);
  > у галузі мистецтва – Мирослава і Тараса Отковичів (38 голосів);
  > у галузі музики – Олега Скрипку (96 голосів);
  > у галузі театру – виставу «Берестечко» (45 голосів).
  >
  > Отже цьогоріч вибір народу співпав із вибором чиновників із Комітету з присудження Національної премії – у галузі театру. Вистава «Берестечко» Олександра Дзекуна виборола і Народну, і Національну премії. Минулого року народні лауреати збіглися із лауреатами комітетськими у галузях літератури та мистецтва.
  >
  > У голосуванні взяло участь 465 осіб. Кожен міг проголосувати лише у тих номінаціях, у яких є компетентним. Найбільше голосів було віддано у галузі літератури та публіцистики – 280. Трохи менше – 259 голосів – зібрала музика; 192 голоси – мистецтво; 190 – театр та кіно.
  >
  > 15 березня відбудеться вручення Народної премії – статуетки Залізного Мамая – стародавнього Воїна-Кобзаря, який є символом народного епосу. Традиційно вручення проходитиме біля пам'ятника Тарасу Шевченку в Києві. Наше нагородження не буде закритим – привітати своїх лауреатів зможуть усі, хто вболівав за їх перемогу.
  >
  > Нагадаємо, 2007 року лауреатами Народної Шевченківської премії стали: Остап Лапський (література), гурт КОМУ ВНИЗ (музика), Іван Остафійчук (образотворче мистецтво) та вистава «Про мишей та людей» (театр). Зазначимо, що ця вистава отримала державну премію цього року. Чиновники дослухались до думки народу?
  >
  > Закликаємо усіх, хто може бути у зазначеному місці в суботу прийти та привітати своїх обранців. Приносьте квіти та смолоскипи!
  >
  > Початок нагородження – о 19-00.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.03.14 | Sean

   в якому саме?

   Вася пише:
   > Чому не можна це зробити в приміщенні?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua