МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Письменниця Ірена Карпа" зняла си для Плейбоя (л)

03/17/2008 | Sean
До 18-ти років не ходити сюдой:
http://tabloid.pravda.com.ua/photos/47d946c869bcf/

А нахвіга я це поставив? Зняла си і зняла си. Мабуть для того, щоби хтось мені пояснив, до чого тут слово "письменниця"

Відповіді

 • 2008.03.17 | Горицвіт

  Книжки друкує - значить письменниця

  Мені її твори геть не пішли. Але певну популярність вона має. Сам чув схвальні відгуки від юних читачів, а більше читачок (зовсім юних). Думаю, велика частина її популярності створена не так талантом (літературним чи музичним), як "іміджем", куди входить тусовочне життя, дрібні скандали, зйомки голою тощо. В цілому вважаю Ірену Карпу позитивним явищем в українській культурі, вона дадає культурі повноти, різноманітності, а також престижності українській мові.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.03.17 | Mercury

   Re: Книжки друкує - значить письменниця

   мові.

   Горицвіт пише:
   > В цілому вважаю Ірену Карпу позитивним явищем в українській культурі, вона дадає культурі повноти, різноманітності, а також престижності українській мові.

   Книжок Ірени бачив багато, але читати якось не довелося, треба подивитися.

   А в чому ії внесок в піднесення престижності мови?
   Якось останнім часом почав сумніватися, чи є дуже престижним для піднесення укр. мови таке густе вживання молодими письменниками матюків , що ніякого відношення до укр. мови не мають. Ірена вживає таку лексіку також і в спілкуванні зі своїми читачами. Чи то є розвиток сучасної культури? Здається, щось не те...
   З*явитися оголеною на обкладинці Плейбою - гламурного часопису, це теж не фонтан. Хвігня якась, хоча дівчинка непогана, НМД.
   Але ці слова, проізнесені старпером непереконливі для молодих. Самі ж молоді якось не дуже висловлюються з цього приводу. Мабуть, соромляться... :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.03.17 | Горицвіт

    Re: Книжки друкує - значить письменниця

    > А в чому ії внесок в піднесення престижності мови?


    В тому, що Карпа та інші показують, що можна говорити українською і бути при цьому сучасною модною людиною. Позитивних україномовних середовищ ще, на жаль, дуже мало. Діти, які знають про Ірену Карпу і інших, будуть менше соромитись говорити українською. Бо вже знають, що це не тільки мова сантехніків, продавщиць на базарі і брехливих політиків. А і сучасних дівчат, які живуть не бідно, яскраво, творчо і в своє задоволення.


    > Якось останнім часом почав сумніватися, чи є дуже престижним для піднесення укр. мови таке густе вживання молодими письменниками матюків


    Густе вживання матюків (як і писання про наркотики) - неминучий етап звільнення, і цей етап українська літератури мусить пройти.


    > З*явитися оголеною на обкладинці Плейбою - гламурного часопису, це теж не фонтан.

    Плейбой - дуже відомий журнал.


    > Мабуть, соромляться... :)

    Думаю, не соромляться.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.03.17 | Mercury

     Re: Книжки друкує - значить письменниця

     Горицвіт пише:
     > Густе вживання матюків (як і писання про наркотики) - неминучий етап звільнення, і цей етап українська літератури мусить пройти.

     Якось цей етап затягнувся. Мені здається, що вже почалась експлуатація та спекуляція замість визволення.
     >
     > Плейбой - дуже відомий журнал.

     >
     > > Мабуть, соромляться... :)
     >
     > Думаю, не соромляться.

     Я спеціально запрошую до моїх дітей (учнів російськомовної ґімназії у Харкові)) сучасних молодих літераторів. Дійсно, діти починають сприймати укр. мову як нормальну мову творчості та спілкування. Мені (та учням) подобаються Жадан (що був у нас), Сашко Ушкалов та Олег Коцарєв (обіцяли прийти в квітні), читаємо та перекладаємо Андруховича, ще декого. А ось щодо запрошення пані Ірени маю деяки сумніви. Але, якщо буде прохання учнів - запрошу. Цікаво, що ніхто з апрошених не відмовляв прийти у школу на краю міста, хоча це були суто благодійні зустрічи, ріспект їм усім!
   • 2008.03.17 | Shooter

    Re: Книжки друкує - значить письменниця

    Mercury пише:
    > Хвігня якась, хоча дівчинка непогана, НМД.

    Якщо непогана - значить не хвігня ;)

    І згадуючи класику про необхідність україномовних курв на Сумській :), мушу зауважити, що Карпа усьо прально робить.

    Най будут у вкраїнському Плейбої щиро вкраїнські цицьки і всьо остальноє, чим віддамо на поталу врагам і цей сегмент (гламурної) культури. ;)
  • 2008.03.17 | Sean

   Це залежить від того, чи все надруковане вважати літературою

   а авторів, відповідно - письменниками :) Я б ся, наприклад, так би не назвав хуч під люфою машингвера, якби шось видав.


   Горицвіт пише:
   > Мені її твори геть не пішли.
   Мені теж.

   > Але певну популярність вона має.
   Має, не питання.

   > Сам чув схвальні відгуки від юних читачів, а більше читачок (зовсім юних).
   Теж чув, але чув і різко протилежне, у т.ч. серед її ровісниць. Може там трохом каже і заздрість попу-лярности, але навряд чи тікі це, бо як її можна читати, я щиро геть не розумію, це плин закумареної не будемо казати чим свідомости і підсвідомости і більше ніц. Нмд звісно.

   >Думаю, велика частина її популярності створена не так талантом (літературним чи музичним), як "іміджем", куди входить тусовочне життя, дрібні скандали, зйомки голою тощо.
   ага.

   > В цілому вважаю Ірену Карпу позитивним явищем в українській культурі, вона дадає культурі повноти, різноманітності, а також престижності українській мові.

   Ну, якщо прискіпувати си,то знаю про потуги "писати як карпа", а це шкідливо для літератури :) В іншому - шкоди ніякої, а що молодь читає Українською - добре звісно. Хоча б краще кого іншого читала.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.03.17 | Горицвіт

    Re: Це залежить від того, чи все надруковане вважати літературою

    Sean пише:
    > а авторів, відповідно - письменниками :) Я б ся, наприклад, так би не назвав хуч під люфою машингвера, якби шось видав.

    Друковані книжки - єдиний об'єктивний критерій письменника, який спадає на думку. Звісно, чи все є "літературою" - дискусії йдуть давно. Я користуюсь дотатковим терміном "якісна література" (куди твори Карпи, нмд, не попадають).


    > Теж чув, але чув і різко протилежне, у т.ч. серед її ровісниць. Може там трохом каже і заздрість попу-лярности, але навряд чи тікі це, бо як її можна читати, я щиро геть не розумію, це плин закумареної не будемо казати чим свідомости і підсвідомости і більше ніц. Нмд звісно.

    Це загадка читацького сприйняття. А люди ще читають, наприклад, російський серійний треш.


    > Ну, якщо прискіпувати си,то знаю про потуги "писати як карпа", а це шкідливо для літератури :) В іншому - шкоди ніякої, а що молодь читає Українською - добре звісно. Хоча б краще кого іншого читала.

    Вже яке є. Вплив Карпи не тільки в тому, що молодь читає українською. Важливіше, що молодь не соромиться говорити українською, бо існують модні і гламурні україномовні діячі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.03.17 | Shooter

     Re: Це залежить від того, чи все надруковане вважати літературою

     Горицвіт пише:
     > Вплив Карпи не тільки в тому, що молодь читає українською. Важливіше, що молодь не соромиться говорити українською, бо існують модні і гламурні україномовні діячі.

     Во! І навіть такі, які з Плейбоя на публіку не встидаюцця (файні) цицьки наставити ;)

     Істину глаголите :)
    • 2008.03.17 | Sean

     не сперечатиму си надто.Бо на звання карполога не претендую

     Горицвіт пише:
     > Sean пише:
     > > а авторів, відповідно - письменниками :) Я б ся, наприклад, так би не назвав хуч під люфою машингвера, якби шось видав.
     >
     > Друковані книжки - єдиний об'єктивний критерій письменника, який спадає на думку. Звісно, чи все є "літературою" - дискусії йдуть давно. Я користуюсь дотатковим терміном "якісна література" (куди твори Карпи, нмд, не попадають).
     Я подумаю на цю тему

     > > Теж чув, але чув і різко протилежне, у т.ч. серед її ровісниць. Може там трохом каже і заздрість попу-лярности, але навряд чи тікі це, бо як її можна читати, я щиро геть не розумію, це плин закумареної не будемо казати чим свідомости і підсвідомости і більше ніц. Нмд звісно.
     >
     > Це загадка читацького сприйняття. А люди ще читають, наприклад, російський серійний треш.
     а ще плейбой дивлять си


     >
     >
     > > Ну, якщо прискіпувати си,то знаю про потуги "писати як карпа", а це шкідливо для літератури :) В іншому - шкоди ніякої, а що молодь читає Українською - добре звісно. Хоча б краще кого іншого читала.
     >
     > Вже яке є. Вплив Карпи не тільки в тому, що молодь читає українською. Важливіше, що молодь не соромиться говорити українською, бо існують модні і гламурні україномовні діячі.
     Думаю що її роля в цьому .....дцята. Не Вакарчук вона і не Скрипка і не Руслана. Але є - то є. Див.заголовок
 • 2008.03.17 | ziggy_freud

  ну не називати ж її співачкою

  Карпа - нормальна сучасна дєвучька, талановита, працьовита, мультимедійна (музика, тексти, фотки). Хоча як окремі мистецькі штуки її пісні не вигрібають, все разом працює.

  фотосесію дивився. І то скоріше добре :-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.03.17 | Sean

   cебто би не звати її співачкою, то звати си дівці письменницею

   яко найменше з двох зол, як я правильно второпав. Мабуть що це є льогійно
  • 2008.03.18 | Shooter

   Як на мене - швидше таки співачкою

   Але то таке - справа смаку :)

   P.S. Одне особисте питання. Андрухович в Московіаді писав, що "Зрештою, (я) знав навіть психіатра, який писав дисертацію" - то не про Вас часом було? ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.03.18 | ziggy_freud

    суб*єктивно - бракує моцного саунду

    в Карпи тексти пісень гарні.

    суб*єктивно - бракує моцного саунду. Забагато бітбоксів, які жодний учаснєг команди не вміє по-людські програмувати. Наче купу тамагочі затягли в дуже дорогу студію. Пару днів тому слухав в знайомих останній альбум, враження те саме.

    Чи то я Yo La Tengo обслухався? =>
    Matador Records | Yo La Tengo
    I Am Not Afraid Of You And I Will Beat Your Ass has everything that ever made Yo La Tengo great, but elevated to new heights, from the remarkable orchestral ...
    www.matadorrecords.com/yo_la_tengo/

    Shooter пише:
    > Але то таке - справа смаку :)

    еге-ж.

    > P.S. Одне особисте питання. Андрухович в Московіаді писав, що "Зрештою, (я) знав навіть психіатра, який писав дисертацію" - то не про Вас часом було? ;)

    я не психіатр, а психоаналітик ;-) Та й в Москві бував тільки дуже коротко.
 • 2008.03.17 | Mercury

  А що це таке - "си", яки зняла Ырена Карпа?

  Я придивлявся, але ныяких "си" не побачив, мабуть, тому, що зняла...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.03.17 | Георгій

   Скорочене "труси?"Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua