МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Bиставка писанок, вишивки і малюнків в Mюнхені

03/22/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Із 15 березня по 21 березня ц.р. у престижньому культурному центрі Ґастейг (Gasteig) в майже центрі міста в Мюнхені проходила мандрівна виставка картин-малюнків на релігійнo-паскальні теми дітей у віці від 10 до 17 років з Одеси, зі Школи “Гармонія” і дитячої школи Нр. 60.

Організатори виставки “Товариство для сприяння української культури Україна ” запросили сестер Олю й Надю Галабурдів з Мюнхена ( вони ориґінально з Бельгії) до участи з своїми чудовими ручними роботами.

Свої писанки Оля Галабурда і свої вишивки Надя Галабурди не вперше виставляються в Бельгії й Німеччині.

У цьому комплексі Ґастейх часто організуються різні експозиції. Наприклад в 1988 році там виставлялися підчас кінофестивалю малюнки, кераміка і знимки сл.п. кінорежисера Сергія Параджанова. В кількох залях комплексу відбуваються й різні концерти, там і приміщуються головна бібліотека міста Мюнхена, Volkshochschule (різні мовні курси і малярства і.т.п.). Щороку року в місяці листопада проходить тут славний міжнародний кінофестіваль Filmfest.

Підчас відкриття виставки в суботу 15 березень ц. р. діти з України співали народній пісні і виконали танці, один баварський танок, що викликало захоплення у присутніх німців.

Виставка була дуже успішною. Свідчення того, коментарі відвідувачів, найчастіше ми зустріли слово: wunderbar! – ЧУДОВО, або прекрасно!

Вистава проходитиме від 22. 03. до 29.09.2008 в “Інтеґраційному центрі для Східньої Европи”, потім далі від 29.03. до кінця квітня лишається в парафіяльному центрі української-греко-католицької Церкви св. Покрови при Шен ( Schon) стр. 55.

Знимки з виставки можна побачити відкриваючи линк:
http://sistern.multiply.com/photos/album/13/Vystava_pysanok_i_vyschyvky?replies_read=2

або на
http://picasaweb.google.com/marichka.halaburda/InMunchenARTAndPYSANKYExhibition

або на
http://www.flickr.com/photos/85103924@N00/

MRS Marichka HALABURDA – CZYHRYN
Sydney –Australia + 61 – 2 – 96234681
Emails marichkahalaburda(at)yahoo.com.au
mczyhryn(at)bigpond.net.au

Відповіді

  • 2008.03.23 | малюнoк

    Re: Bиставка писанок, вишивки і малюнків в Mюнхені

    Писанки - чудові!!! Відчувається, розмальовані з душею і творчо. Молодці дівчата! І діточки гарно підготувались, виступали.

    Пані Марічко, та де то-сі відбувало - у культурному центрі Ґастейг, чи у комплексі Ґастейх?
    І відколи це німці "еі" вимовляють не "ай" (Gasteig), а "ей", як на ідішу, або як совіцькі "специ" з німецької так само говорили?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua