МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бандерштат - 2008

08/04/2008 | Майдан-ІНФОРМ
На Волині 9-10 серпня пройде другий Всеукраїнський фестиваль альтернативної музики Бандерштат -2008.

Як стало відомо, він проходить на території табору Сонячний в селі Гаразджа поблизу Луцька.

Організатором виступить молодіжна організація Національний Альянс за підтримки міської ради Луцька і Волинської облдержадміністрації.

Як повідомляють самі організатори, мета фестивалю - популяризація української національної єдності, патріотизму, прославляння українських героїв, які воювали в рядах УПА і віддали життя за державну незалежність.

Цього року організатори фестивалю мають намір розширити діапазон заходів для молоді.

Також, окрім виступів молодіжних гуртів, відбудуться: конкурс графіті -героїка УПА, показові виступи з бойовим гопаком, повстанський квест, гра в пейнтбол, проведення майстер-класів різного напряму, які пропагуватимуть проукраїнський стиль мислення, культуру і життєву активність.

Також очікується, що почесним гостем фестивалю стане Степан Бандера - внук провідника ОУН. Зараз ведуться переговори щодо його приїзду, повідомляють організатори.

Крім того, на фестивалі буде обрано найкращу пару, яка поїде до Мюнхена. Вся територія Бандерштату складатиметься з декількох секторів: двох сцен - великої і малої, прес-центру, а також наметового містечка.

На великій сцені протягом дня проходитимуть презентації молодіжних організацій, увечері - святкові концерти, а вночі -кіносеанси фільмів на повстанську тематику. На малій сцені проходитимуть літературні читання.

За словами організаторів фестивалю, кошторис Бандерштату-2008 складає 100 тис. грн. і перебуває у стадії наповнення з двох джерел - бюджетних і спонсорських коштів.

Вхід на всі фестивальні заходи буде вільний.

За матеріалами УНИАН

поставив:sean

Відповіді

  • 2008.08.04 | simsimopen

    Нові часи

    Нові часи - нові форми вшанування. Молодь повинна відчути героїку часів і осіб, які "без надії сподівались", віддаючи своє життя за те, чого побачити не сподівались - Незалежну Українську Державу. Це добре і утверджує переконаність, що Україна - навічно. Слава Україні!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua