МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто не хоче, щоб фестиваль «Бандерштат – 2008» відбувся?

08/06/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Уже протягом кількох місяців триває активна підготовка до всеукраїнського фестивалю альтернативної музики „Бандерштат-2008”. З початку нинішнього тижня стартувала кампанія зовнішньої реклами заходу. У багатьох обласних центрах на Заході України розповсюджено сотні рекламних афіш фестивалю.

У Луцьку ведеться вдвічі ширша рекламна кампанія. Розміщено декілька бігбордів та сітілайтів з інформацією про фестиваль. Але днями саме у Луцьку сталася прикрість із розповсюдженими афішами. В ніч з 4 на 5 та в ніч з 5 на 6 серпня невідомими зловмисниками були зірвані всі рекламні афіші, раніше розклеєні в основному від центру до 33-го кварталу міста. Їх було близько 350 штук.

Постає питання: кому знадобилося організовано знищувати афіші фестивалю? Адже культурно-мистецький захід „Бандерштат-2008” не є політичною акцією „за когось” чи „проти когось”.

Афіші були розклеєні знову. І якщо комусь заманеться вчергове здійснити подібну підлість, то їм доведеться зустрітися з патрулем, який виставлений оргкомітетом фестивалю берегти рекламу заходу від подібних шкідників.

Прес-служба фестивалю
„Бандерштат – 2008”
Контакт: Ірина Качан
Е-mail: ira_kachan@ukr.net
ICQ: 206768289


поставив:sean

Відповіді

 • 2008.08.06 | Горицвіт

  ціла детективна історія

  А як інші афіші, зриваються там чи ні? В Києві періодично двірники зривають нелегальну рекламу (тобто всю підряд на стовпах тощо).
 • 2008.08.07 | Юрій Сват

  Re: Хто не хоче, щоб фестиваль «Бандерштат – 2008» відбувся?

  А знаєте, скільки в Україні агентів Фе-ес-бе, чи то б пак КГБ? Живу на Донеччині і скажу, що справді кожен, мубуть, третій може бути агентом з Лубянки. Ясна річ, може теоретично бути, а практично ними є лише певна, досить критична з кремлівского погляду частина "пастухів", що пасуть своїх овець. Та якщо попри все ми є, то будемо. No passarant!
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Уже протягом кількох місяців триває активна підготовка до всеукраїнського фестивалю альтернативної музики „Бандерштат-2008”. З початку нинішнього тижня стартувала кампанія зовнішньої реклами заходу. У багатьох обласних центрах на Заході України розповсюджено сотні рекламних афіш фестивалю.
  >
  > У Луцьку ведеться вдвічі ширша рекламна кампанія. Розміщено декілька бігбордів та сітілайтів з інформацією про фестиваль. Але днями саме у Луцьку сталася прикрість із розповсюдженими афішами. В ніч з 4 на 5 та в ніч з 5 на 6 серпня невідомими зловмисниками були зірвані всі рекламні афіші, раніше розклеєні в основному від центру до 33-го кварталу міста. Їх було близько 350 штук.
  >
  > Постає питання: кому знадобилося організовано знищувати афіші фестивалю? Адже культурно-мистецький захід „Бандерштат-2008” не є політичною акцією „за когось” чи „проти когось”.
  >
  > Афіші були розклеєні знову. І якщо комусь заманеться вчергове здійснити подібну підлість, то їм доведеться зустрітися з патрулем, який виставлений оргкомітетом фестивалю берегти рекламу заходу від подібних шкідників.
  >
  > Прес-служба фестивалю
  > „Бандерштат – 2008”
  > Контакт: Ірина Качан
  > Е-mail: ira_kachan@ukr.net
  > ICQ: 206768289
  >
  >
  > поставив:sean


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua