МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

10.08.2008 Тернопіль - мистецький проект [chomub_ini] (л)

08/08/2008 | ziggy_freud
chomub_ini live in Ternopil'
10.08.2008 Тернопіль, клуб "Шинок", початок о 20.00
В програмі фестивалю "Цвіт Вишиванки"

[chomub_ini]
[мистецький проект Віктора Пушкара]

Ми цікаві і актуальні для зовнішнього світу, поки цікаві і актуальні для самих себе. Вишиванки і писанки є частиною як української, так і світової культури. Наші реальні чи уявні історичні предки мали числених родичів за межами сучасної України. Так, старий індійський бог Шива традиційно зображувався з тризубом та іншими символами української державності. А цикл міфів про Шиву заслуговує на близьке знайомство з ним сучасних українців.

Програма складається з авторської музики, або ж художньо організованих коливань Етеру, та коротких віршів, вони ж Поезки.

Віктор Пушкар - композитор, музикант (синтезатори), учасник міжнародних фестивалів електронної музики Beauty: Short Cuts (Карлсруе, Німеччина, 2006), Immersed Music (Копенгаген, 2007), Roots and Routes (Белфаст, Північна Ірландія, 2008) http://icmc2008.net/programme/schedule/concert. До того - засновник культової київської формації Blemish, запрошений музикант Раббота Хо\GoodSwan і Foa Hoka. В 2008му році також співпрацює з скрипалем Сергієм Охрімчуком і композитором Данилом Пєрцовим.

Мітки: electronic, live, вишиванка, Тернопіль

сторінка проекту:
http://chomub-ini.info/
блоґ:
http://chomub-ini.blogspot.com/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua