МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На олімпійських іграх буде український вид спорту?

08/12/2008 | tubby
До сьогодні на Олімпійських іграх не було представлено жодного виду спорту, який був би започаткований в Україні. Оргкомітет фестивалю «День Незалежності з Махном» вирішив виправити це прикре непорозуміння та звернувся до Міжнародного олімпійського комітету розглянути можливість включення до олімпійської програми двох нових дисциплін: гонки на тачанках та махновський біатлон.

Гонки на тачанках є суто українським винаходом. Необґрунтовані заяви деяких єгипетських політиків, що прототипом цього видовищного змагання можна вважати давньоєгипетську їзду на колісницях (ІІІ-ІІ тис. до н.е.) абсолютно позбавлені будь-якого історичного обґрунтування. Як переконливо доведено українськими істориками та археологами Трипільська культура має глибше історичне коріння і вози у південноукраїнських степах з’явилися раніше за їхні північно-африканські копії. Що стосується махновського біатлону, то він увібрав у себе як гонки на тачанках (що символізують швидкість), так і стрільбу з кулемету по мішенях (що символізує собою вправність та міткість)

Оргкомітет фестивалю «День Незалежності з Махном» сподівається що після розширення олімпійської програми за рахунок автентичних українських видів спорту олімпійський рух стане ще більшим символом міжнародного єднання.

P.S. Фестиваль «День Незалежності з Махном» є літературно-мистецьким андеґраундовим фестивалем, що проводиться 23-24 серпня у місті Гуляйполе Запорізької області.

Текст писав Сашко Недоній

Вся детальніша інформація про фестиваль на сайті http://ostbar.com.ua/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua