МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черновецький відвідав філармонію. В спортивному костюмі

12/08/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Київський міський голова Леонід Черновецький відвідав концерт, присвячений 95-річчю з дня заснування Національної музичної академії України імені Петра Чайковського та презентував ректору закладу Володимиру Рожку картину «Андріївський узвіз» Лариси Годунової. Також Леонід Черновецький вручив Подяки та почесні грамоти співробітникам музичної академії. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Від імені всіх киян, які обрали мене мером найкращого, найтворчого міста в світі, вітаю Національну музичну академію імені Петра Чайковського з 95-ти річчям. Я пишаюся тим, що живу з вами в одному місті», — підкреслив мер.

«Сьогодні я дякую керівництву академії за плідну діяльність, відданість своїй справі і від усієї душі бажаю здійснення всіх ваших мрій та задумів», — додав мер.

У свою чергу ректор музичної академії Володимир Рожок відзначив великий внесок Київського міського голови у розвиток музичної освіти в Україні та цього навчального закладу зокрема, і вручив Леоніду Черновецькому «Посвідчення почесного професора Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського».

Фото мера-професора, який, без перебільшення, став прикрасою цієї визначної події, можна побачити тут: http://kmv.gov.ua/ru/news.asp?IdType=1&Id=205657 .

Відповіді

 • 2008.12.08 | So_matika

  Тю, та це ж скафандр

  Чувак прям з робочого місця прийшов. В робочому одязі. Сказав "паєхалі!" і отримав диплом почесного проффєсора.
  Вчіться, студенти...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.22 | Кольт

   Re: Тю, та це ж скафандр

   А вот интересно - у него есть к этому спортивному костюму белые кросовки... а че гламурно будет смотрется когда понесут... вместе с креслом из Киеврады!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua