МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

(а)моральне садо-мазо. Спосіб вдовольнити Костицького (/)

11/03/2009 | ziggy_freud
http://plucer.livejournal.com/211824.html
Костицький з компанією має подякувати товарісчу (ч.) і товарісчу (ж.) за тупу акцію проти тупого закону.

поведінка мазо-артистів так і шепоче - суворий татусько, покарай нас за погану поведінку. Це дуже схоже на основний мотив акції. І реакція садо-татуськів не забарилась...

на думку колег акціоніста, акція мала "низький художній рівень". Дійсно, хай би вони краще в себе вдома іпались. За щільно зачиненими дверима.

Відповіді

  • 2009.11.14 | ziggy_freud

    з Укр.Тиждня - Моральні війни (/)

    Замість дрібних провокацій митцям варто зайнятися продуманою та послідовною боротьбою з «суспільною мораллю»

    Радинський Олексій

    http://www.ut.net.ua/art/164/0/3254/
  • 2010.06.17 | Культура-БП

    Ініційовано скасування закону про захист суспільної моралі

    Депутати пропонують скасувати закон «Про захист суспільної моралі» шляхом внесення необхідних змін і доповнень до законів України «Про охорону дитинства», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про видавничу справу», «Про рекламу» та «Про кінематографію», натомість.


    Законопроект № 6532 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту суспільної моралі)» зареєстровано депутатами Андрієм Шевченком, Юрієм Мірошниченком, Русланом Князевичем, Євгеном Сусловим та Владиславом Каськівим.

    У прикінцевих положеннях законопроекту зазначено, що з набранням чинності цим законом втрачає чинність закон «Про захист суспільної моралі».

    Водночас закон «Про охорону дитинства» пропонується доповнити статтею про заборону втягнення дітей у виробництво та обіг еротичної продукції, а закони «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про видавничу справу», «Про рекламу» та «Про кінематографію» - жорсткішими вимогами щодо розповсюдження: книги і ЗМІ еротичного характеру мають неодмінно розповсюджуватися в герметичній (в окремих випадках і непрозорій) упаковці, а кінопрокатники мають неодмінно вказувати на афішах категорію прокату.

    Також законопроектом передбачено обмеження й щодо зовнішньої реклами. «Зовнішня реклама (відкриті вітрини, щити на будинках, вулицях тощо), що містить тексти і (або) зображення сексуального чи еротичного характеру, забороняється», - йдеться в тексті документу.

    Як пояснив на засіданні Комітету з питань свободи слова та інформації 17 червня співавтор законопроекту Андрій Шевченко, депутати запропонували забрати із закону «Про захист суспільної моралі» усі «цінні норми» і перенести їх у профільне законодавство, таким чином скасувавши закон «Про захист суспільної моралі». «Відтак, із законодавства зникає згадка про Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі. І це вже справа уряду, чи лишати її, чи розпускати», - додав він.

    Члени комітету більшість голосів рекомендували Верховній Раді прийняти законопроект за основу. Утримався лише Віктор Уколов, застерігши колег, що скасовуючи закон «Про захист суспільної моралі» депутати наражають себе на серйозну критику.

    18 травня низка медійних організацій закликали парламент скасувати закон «Про захист суспільної моралі» і розпустити НЕК.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".