МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прошу допомоги у пошуці інформації про графа Зиблікевича і його

08/07/2003 | Мінор
нащадків.
Справа в тому, що моя близька знайома з м.Старий Самбір на Львівщині має дівоче прізвище Зиблікевич і мешкала на вулиці графа Зиблікевича. Тепер у Старому Самборі ще мешкає кілька Зиблікевичів, але це не є там поширене прізвище. Всі вони знають, що їхній предок був маршалком Кракова. Але коли і де - навіть найстарші з них вже не пам"ятають.
Родина в них досить революційна. Один із Зиблікевичів загинув під Равою Руською у 19 років в лавах УПА, куди він пішов у 45 році.
Для них я відкопав у мережі, що Миколай Зиблікевич був таки маршалком Кракова і уроджений у м. Старий Самбір. Його внук Євген Зиблікевич був одним з фундаторів УВО на початку 20 сторіччя у Львові. Але як знайти польських і американських нащадків щоб познайомти їх з українцями зі Старого Самбора? Думаю їм цікаво було б поспілкуватись. Тим більше, що українська рідня не шукає грошей і не є бідною, а інтерес продиктований бажанням відтворити свою дорадянську історію.

Відповіді

  • 2003.08.09 | VENED

    Re: Прошу допомоги у пошуці інформації про графа Зиблікевича і його

    Надо искать по фамилии в телефонных справочниках польского и американского интернета
    Я недавно таким образом искал родственника одного гражданина Эстонии, ныне проживающего в Германии, Bartuli, дня за 2 нашел


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua