МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А що, панове, будемо робити з Фоменком-Носовським?

04/16/2008 | Isoлято
На протязі ось уже 7 років спостерігаю за трансформацією "нетрадиционной хренологии" Фоменка-Носовського у підкладку для, не злякаюсь цих слів, НОВОЇ ІДЕОЛОҐІЇ московської імперії. Идея, значицца, такая: підкладкою під євразійську (тобто східнослов'янсько-башкіро-татарсько-комі-пермяцько-казахську) єдність вважається той факт, що "татаро-монгольское завоевание" почалося не з далекої Монголії (яка в ті часи так і не називалася, з чим я, до речі, повністю згоден), а радше з "Татарії", тобто приблизно нинішньої середньої течії Волги. Головною силою цього завоювання (пурдон, в новому варіанті воно, звичайно, називається "объединением русско-ордынских земель") було, звичайно, "русскоязычное население". Найпривабливіша для пересічного русоимперца фішка в цій веселій казочці - буцімто одного пречудового дня ця Супер-Імперія, столиця якої на той час переїхала з Ярославля до новозаснованої Москви, накрыла своей пресветлой дланью, не багато і не мало, всю планету Земля.

Не, оно, канешна, можно от этого всего отмахнуться как от бредней сумасшедшего, але ж практика клінічних досліджень підказує, що найефективніший спосіб боротьби з варіятами - це в усьому з ними погоджуватися. Тільки робити з того ВЛАСНІ висновки, і хай уже тепер варіят намагається їх спростувати.

Мої варіЯнти такі.

1) Робити наголос на завоюванні та знищенні Києва. Тобто - виходить, його першими зруйнували не "злі монголи", а наши высококультурные северо-восточные старшие братушки? Учтём на будущее...

2) Так вот кто принёс рабство на украинские земли, лишил местное население собственной государственности! Бо, знаєте, наші брати-москалі часом так сильно жаліються, начебто "украинцы под всех готовы лечь, не могут жить без австро-польско-фашистского начальника" - а що вас, власне, дивує? Вы ж там первыми в очереди стояли! Теперь доказывайте, что "первый" - значит "лучший" (як у тій рекламі горілки).

3) А якщо діло дійде до "Всемирной маасковской импендрии" - то ось вам, хлопчики й дівчатка, відповідь на питаннячко, чому Росію в світі так не люблять і орґанізують проти неї всякі "наты". Вона ж, блін, колись весь світ загарбала! А загарбників ніхто не любить - хоч тобі "німецько-фашиських", хоч "монголо-кацапських".

Все це, мушу зауважити, безвідносно до того, чи має під собою гіпотеза "Ф.-Н." бодай якусь раціональну базу, чи взагалі не має ніякої. Ідеолоґія сусідньої держави сплошь и рядом ґрунтується на суцільних міфах, і протидію їй треба готувати по всіх напрямках.

Тому розвиток теми вітається.

Відповіді

 • 2008.04.17 | Tatarchuk

  Re: А що, панове, будемо робити з Фоменком-Носовським?

  http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1199357717

  Отут розглядався "політичний" аспект фоменкології.
 • 2008.05.26 | Isoлято

  Якісь недобрі у мене виникли асоціації...

  ...після ближчого знайомства з дуетом "Тоббачнєґ-Мудослав Ярий".

  Якось все воно занадто непогано вкладається у спецоперацію "новая імпєрєцкая хрєналохія".

  Спочатку проголошуємо Ярослава Мудрого "великим українцем". Потім "цілком науково" доводимо, що це насправді Гоша-пабіданосіц, він же Чинґіз-хан, він же - творець Великої Євразійської Ампєндрії... а патаму нам нада биць навєкі вмесці, а сталіцу пірінісьом (вірньом) у славне місто Ярославль, шоп ніабідна била...

  Ой, не здивуюся, якщо в сусідній країні замутять прожект "Вілікіє рускіє", і в ньому теж переможе... так-так, ви міня правільна понілі...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua