МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інтернет – конференція з Антоном Бутейком.

03/17/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Інтернет – конференція з заступником голови УНП, екс-послом України в США та Румунії Антоном Бутейком відбудеться о 15.00 в четвер 18 березня на “Вільному форумі” сайту “Майдан” за такою електронною адресою http://maidan.org.ua/n/free/1079514851

Питання можна задавати вже зараз .

Попередній запис і реєстрація не потрібні.

Відповіді

  • 2004.03.17 | Майдан

    Бутейко Антон Денисович - БІОГРАФІЯ

    Бутейко Антон Денисович


    БІОГРАФІЯ
    Народився 6 квітня 1947 р. у с. Старий Чарторийськ Маневицького р-ну Волинської області в селянській сім'ї.
    Освіта вища, у 1974 р. закінчив Київський університет ім. Т.Шевченка, факультет міжнародного права, юрист-міжнародник, перекладач-референт англійської мови. Кандидатська дисертація "Підготовчі органи з заснування міждержавних органів системи ООН" (1988 р.).
    У 1974-1976 рр. - аташе, у 1976-1977 рр. - 3-й секретар, у 1977-1978 рр. - 2-й секретар відділу міжнародних організацій, у 1978-1980 рр. - 1-й секретар генерального секретаріату МЗС УРСР.
    У 1980-1986 рр. - співробітник Секретаріату ООН (правове обслуговування багатосторонніх переговорів держав, підготовки проектів угод та ін. документів), м. Нью-Йорк.
    У 1986-1990 рр. - радник відділу міжнародних організацій, у 1990-1991 рр. - начальник договірно-правового відділу МЗС УРСР.
    У 1991 р. - голова спеціальної міжнародної комісії зі створення Міжнародного трибуналу з морського права.
    З 12.1991 р. по 09.1994 р. - радник Президента України - керуючий служби Президента України з міжнародних питань.
    З 10.1995 р. по 11.1998 р. - перший заступник міністру МЗС України.
    Народний депутат України 2 скликання. Голова підкомісії з питань валютного регулювання і державного боргу Комісії з питань фінансів і банківської діяльності. Член Президії ВР України, керуючий групи "Центр", член групи "Конституційний центр".
    З 11.1998 р. по 12.1999 р. - Надзвичайний і Повноважний Посол України в США.
    З 02.2000 р. - Посол з особливих доручень МЗС України.
    Був членом Конституційної Комісії від ВР України, голова секції з проблематики прямого народовладдя та законодавчої влади з 11.1994 р. по 1996 р., уповноважений КМ України у справах європейської та євроатлантичної інтеграції, заступник голови Державної комісії у зв'язках з НАТО, член Редакційної колегії з видання збірників актів законодавства України з 07.1998 р.
    До вересня 2003 р. - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Румунії.
    З 12.12.2003 р. – віце-президент Асоціації українських банків.
    Дипломатичний ранг - Надзвичайний і Повноважний Посол України.
    Нагороджений орденами "За заслуги" ІІІ ст., II ст., Греції, Італії, Мексики, Польщі.
    Володіє англійською, французькою мовами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.17 | Василь

      Що більше перешкоджає одне одному робота в АУБ чи в УНП?

      Ви партизуєте АУБ чи через АУБ намагаєтеся фінансувати партію?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.17 | Панченко

        Re: Що більше перешкоджає одне одному робота в АУБ чи в УНП?

        Чи не шкодуєте Ви, що пішли у відставку з дипломатичного поста. занурились у велику політику через членство саме в Українській Народній партії?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.17 | Чудік

          Костенко - явно не загальнонаціональний лідер!

          Як вам з ним працюється ? І як вийшло що тихою сапою УНП стала найвпливовішою правою партією? Чи не трюки Лавриновича це. Чому Рух без кадрів УНП здох а УНП без кадрів Руху тільки розцвіла.
          Якщо ви справді обєднуєтесь з Собором і Рухом то обєднуйтесь лише після інвентаризації - бо ці два утворення - дуже велика фікція. Якби обєднавшись Ви не знищили єдину праву живу політичну силу!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

            Re: Костенко - явно не загальнонаціональний лідер!

            Нормально працюється, УНП справді є найбільш чисельною партією на правому секторі політичного поля України, адже має найсучаснішу політичну програму, це парітя, діяльність якої відбувається на демократичних європейських засадах, її лідери на усіх рівнях обираються таємним голосуванням. Костенко не є лідером-диктатором, а це політичний діяч нової формації, він швидше за своїм характером координатор ініціатив активу, а не лідер, який пригнічує своїх колег нав"язуванням своєї волі. Актив партії енергійно працює із людьми в регіонах України. Щодо Вашої поради, то дякую за неї.
        • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

          Re: Що більше перешкоджає одне одному робота в АУБ чи в УНП?

          Ні, не шкодую. Цей крок був зроблений обдумано. Я хотів застосувати свій досвід для формування нової політичної культури в Україні, для запровадження змін у нашій державі в напрямку демократизації, захисту прав людини, свободи ЗМІ, верховенства права, збереження кращих традицій українського народу, трансформації ринкової економіки з урахувнням сучасних європейських зразків. А зробити це не можна одинаком, а лише в рамках дієвої національно-демократичної, патріотичної партії. За даними Мінюсту України, такою найчисельнішою партією в блоці Нашої України виявилася Українська Народна Партія. Тут зіграв свою роль і міжнародний фактор: саме народні партії становлять більшість в Європарламенті. Отож вибір зроблено. На останньому партійному з’їзді мене було обрано заступником голови партії. Тепер залежить лише від мене, наскільки я зможу реалізувати себе як політик.
    • 2004.03.17 | Петро

      Що таке політреформа

      Що таке політреформа у нинішньому виконанні Банкової і компанії? І яка справді політична реформа потрібна Україні?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Що таке політреформа

        Балачки влади про політреформу потрібні для того, щоб зберегти своє існування і надалі. Україні необхідна багатопланова, комплексна політреформа, що охопить різні сфери: і власне політичну, і судову, і адміністративну, і, можливо, конституційну та ін. Але в першу чергу вона має заторкнути свідомість політиків, їх політичну культуру. До цього часу значною мірою ця політична свідомість і політична культура залишається відбитком совково-комуністичного минулого. Її владні носії нерідко демонструють найгірші зразки більшовицької психології і поведінки, а не світогляду широкого, європейського, демократичного. Нова політична свідомість має базуватися на високих морально-етичних нормах. Носіями-новаторами нової політичної культури може стати опозиція, бо лише вона найбільш глибоко відчуває потребу в політичній і соціальній справедливості, необхідності справедливо розподіляти труднощі непростого періоду в житті українського народу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.18 | Shooter

          Влучна цитата в "поширення думки"

          АНТОН БУТЕЙКО пише:
          > владні носії (політичної свідомости і політичної культури) нерідко демонструють найгірші зразки більшовицької психології і поведінки, а не світогляду широкого, європейського, демократичного.

          "(Олена Франчук) гуляє європейськими вулицями, купує речі в бутіках. До речі, могла б привезти тату не тільки краватку, а і певні пізнання про життя за кордоном. А то він ніяк не може зрозуміти, що західні цінності – це похідне не від слова "цінник" на костюмі від Бріоні, а синонім слів "демократія", "свобода слова", "мораль"."
    • 2004.03.17 | Марія С.

      Опозиція критикує владу.

      Опозиція критикує владу. А що опозиція пропонує натомість?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Опозиція критикує владу.

        Опозиція – це елемент, необхідний для здорового розвитку суспільства і держави. Я вважаю, що опозиція має бути узаконена державою, повинна мати свої права, такі, як це має місце, скажімо, у Великобританії, інших державах. УНП пропонує українському народові не просто критику. Ми йдемо на вибори нового президента України з тим, щоб одержати контроль над державним інструментом, здатним розпочати усунення масових зловживань, які демонструє нинішня влада. Ми прагнемо привнести нову політичну культуру в Україні, дати людям інше життя, забезпечити людське ставлення посадовців до потреб громадян, захищати їх права і свободи, свободу ЗМІ, запровадити в державі верховенство права.
        Ми також працюємо над тим, щоб мати довгострокову програму економічного і соціального розвитку української держави в умовах глобалізації. До цього часу усі такі програми з боку влади мали лише передвиборчий характер. Чинна влада декларує популярний в народі європейський варіант розвитку України, а насправді сповідує цінності совкового євразійства. При такій роздвоєності замовників ніякі чесні фахівці не зможуть розробити оптимального варіанту розвитку України на довгострокову перспективу. Це можуть зробити лише справжні патріоти України.
    • 2004.03.17 | Марія С.

      роль лідера Соцпартії

      Свого часу Ви були в Президії Верховної Ради разом з Морозом, і певно, що добре знаєте його. Якою Ви бачите роль лідера Соцпартії у форматі опозиції?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: роль лідера Соцпартії

        Дійсно, я мав нагоду, як мені здається, добре пізнати політичні методи Олександра Олександровича. На моє тверде переконання, відповідальність за нинішній стан в Україні значною мірою лежить і на цій політичній особі. Якби після обрання головою парламенту в 1994 році він оперся на центристські, а не ліві сили, Україна сьогодні була б іншою. В кращому розумінні. На даному етапі, я вважаю, що його роль може бути констуктивною для демократизації українського суспільства і життя в Україні, якби він по-справжньому об’єднав свій опозиційний потенціал з блоком “Наша Україна” і БЮТ. Тоді ми легше змогли б разом подолати існуючий антидемократичний режим. Хоча реалізувати позитив від такої перемоги було б непросто з огляду на деякі світоглядні відмінності програмового характеру. Але це вже питання майбутнього.
    • 2004.03.17 | Сергій

      заяви генерала Кравченка

      Коли Кучма коментував заяви генерала Кравченка, то сказав, що, мовляв, у нас нічого приховувати, бо в нас уже немає державних таємниць. Як би Ви прокоментували таку, м’яко кажучи, дивну заяву?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: заяви генерала Кравченка

        Якщо на десятому році при владі президент сам не орієнтується у таких питаннях, то, очевидно, в інтересах України було б, якби відповідні радники звернули його увагу на те, що у будь-якій державі чи не головним носієм державних таємниць є глава держави. І якщо він заявляє про те, що державні таємниці є продані, то це означає, що він причетний до цього в першу чергу. І такі дії підпадають під відповідні статті Кримінального кодексу України, що мало б стати підставою для імпічменту. Проте, таке публічне визнання найвищим посадовцем України у скоєнні злочину чомусь пройшло повз увагу Генеральної прокуратури держави. Це є, до речі, ще однією ознакою справжнього характеру України як правової держави при існуючому правлячому режимі.
    • 2004.03.17 | Сергій

      Ходять чутки про те

      Ходять чутки про те, що глава українського зовнішньополітичного відомства має квартиру в Москві. На мою думку, це нонсенс, але, якщо це так, тоді така інформація є досить показовою і характерною, коли враховувати останні заяви і дії МЗС.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Ходять чутки про те

        Вважаю, що переважна більшість працівників МЗС є справжніми патріотами України, які переконані у необхідності захисту національних інтересів України. І здатні це робити професійно. Біда України полягає в тому, що керівники МЗС не є самостійними творцями зовнішньополітичних позицій держави. На жаль, останнім часом МЗС перетворилося на своєрідний інформаційний підрозділ Банкової, і, відповідно, дуже значна частина часу дипломатами витрачається на відмивання України від тих безвідповідальнх заяв, які роблять високі посадовці України, та на відмивання тих брудних справ, які творяться в Україні при існуючій владі.
    • 2004.03.17 | Фещук

      Чи зміниться характер української влади

      Чи зміниться характер української влади після зміни Конституції?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Чи зміниться характер української влади

        Хоча основний закон держави сам по собі і є важливим фактором, не треба дуже багато сподівань пов’язувати з Конституцією при політичній культурі чинного правлячого режиму. Схоже на те, що проблема України полягає в тому, що у чинних можновладців відсутня належна правова свідомість, вони не є переконаними прибічниками верховенства права, а більше схильні до тоталітарних методів керівництва
    • 2004.03.17 | Фещук

      Колись у “Дзеркалі тижня”

      Колись у “Дзеркалі тижня” Ви писали про необхідність змін засад зовнішньої політики. Свого часу з боку тодішнього глави МЗС Г.Удовенка була спроба внести закон про засади зовнішньої політики України. Чому це не було зроблено?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Колись у “Дзеркалі тижня”

        Так, свого часу такий проект закону про засади зовнішньої політики, зовнішньополітичної діяльності подавався. Як відомо, Конституція вимагає прийняття закону про засади зовнішньої політики і зовнішніх зносин. Однак до цього часу, по суті, діяльність на зовнішньополітичній арені у нас юридично відбувається в антиконституційному режимі. Причому це триває вже багато років. Наведення порядку у цій сфері не входить, очевидно, в інтереси правлячого режиму, так як не входить до його інтересів вчасне виконання зобов’язань перед Радою Європи, прийняття необхідних законів, в тому числі і податкового кодексу, тому що, коли існує правовий розгардіяш, то набагато легше грабувати український народ і вивозити кошти в офшори. Як відомо, Президент у минулорічному посланні парламенту визнав, що 12-13 млрд. доларів знаходиться в тіні.
    • 2004.03.17 | Фещук

      Чи зміняться українсько-російські взаємини

      після останніх президентських виборів у Росії?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Чи зміняться українсько-російські взаємини

        Обрання Путіна не внесе якихось нових концептуальних підходів у політиці Росії щодо України. Путін, прийшовши на новий термін до влади, просто буде продовжувати лінію по просуванню інтересів Росії на пострадянському просторі. Наше завдання полягає в тому, щоб цивілізовано і компетентно відстоювати інтереси України. До цього часу такого не було, і ми бачимо це повсякчас. Українські владники не захищали належним чином національних інтересів ні проти грабунку Росії в контексті дискримінаційного режиму торгівлі (нас грабують щорічно майже на 2 млрд. доларів, які йдуть в російську казну від України). Не продемонструвала чинна влада бажання захистити українські інтереси і за наслідками відомого трагічного інциденту, коли ракети російського виробництва, замість того, щоб падати на полігоні, потрапили в житловий будинок у Броварах. Українська влада не сформувала позову до російських виробників ракет, хоча ті ракети не відповідали вимогам, які існували щодо їхнього виробництва. Є також багато інших прикладів на підтвердження того, що наше керівництво не є дійсно українським.
    • 2004.03.17 | Фещук

      Чому ви і ваші колеги

      Чому ви і ваші колеги вважаєте, що ЄЕП не має майбутнього?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Чому ви і ваші колеги

        Бажання втягнути Україну в ЄЕП не є чимось новим: це є остання з численних спроб Росії по підкоренню України. На мій погляд, чинні владці підігрують Москві в антиконституційному, антиправовому режимі, в умовах неправди, дезінформації українського суспільства. Сама підготовка проекту угоди і підписання її в Астані відбувалися всупереч законодовству України. Обгрунтування цієї угоди, яке робив перший віце-прем’єр Азаров у Верховній Раді, також грунтувалося на неправді. Як випливає з повідомлень та стенографічного звіту засідання Верховної Ради, тоді депутатів буквально дурив цей чоловік, заявляючи, що підписання угоди приведе до того, що українські підприємці будуть отримувати енергоносії за такими ж низькими цінами, що їх мають і російські підприємці. При цьому він посилався на запевнення Путіна. Як відомо, Путін від подібних речей відмовився, коли угода підписувалася вже в Криму. Про це ж заявляв і посол Росії в Україні Черномирдін.
        Таким чином, високий посадовець, який говорив неправду, і який в Астані підписував документ всупереч повноваженням (бо питання про згоду Кабінету Міністрів розглядалося після факту підписання угоди), в нормальній державі, при нормальному політичному режимі мав би давно подати у відставку. І в принципі, за перевищення повноважень Кримінальний кодекс передбачає відповідальність. У нас цього немає. Нас, український народ, знову дурять, коли говорять про те, що ЄЕП щось дасть Україні позитив. Це не лише загальмує або й унеможливить наш рух до Європи. Якщо взяти конкретні галузі, приміром, вугільну, то донеччани мають чітко розуміти, що входження України в ЄЕП на умовах, які там сформульовані, означатимуть, що саме вугільній промисловості України буде нанесено страшний удар, від якого вона не встане. Але про це чинні урядовці не говорять.
        Не можна без смутку й сорому дивитись також на практичну абсурдність і змісту застереження, яке було зроблено при підписанні угоди главою Української держави. Більше того, згоди на обов’язковість угоди Верховна Рада ще не дала, а вся українська державна машине уже працює над її реалізацією. Чи бачив хтось таку оперативність на європейському напрямку?
        З правової точки зору, угода є недійсною, бо готувалася і укладалася в умовах неправди. Незважаючи на це, ігноруючи Конституцію та закон України, президент подав цей документ на ратифікацію парламентом.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.18 | Ok

          Re: Чому ви і ваші колеги

          "Якщо взяти конкретні галузі, приміром, вугільну, то донеччани мають чітко розуміти, що входження України в ЄЕП на умовах, які там сформульовані, означатимуть, що саме вугільній промисловості України буде нанесено страшний удар, від якого вона не встане. Але про це чинні урядовці не говорять."

          ЯКЩО ПРО ЦЕ НЕ ГОВОРЯТЬ ЧИННІ УРЯДОВЦІ, ЧОМУ ПРО ЦЕ НЕ ГОВОРИТЬ З ЦІЛЬОВОЮ АУДИТОРІЄЮ НА ДОНЕЧЧИНІ ОПОЗИЦІЯ ?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

            Re: Чому ви і ваші колеги

            Чинна влада блокує можливості опозиції для виходу в інформаційний простір і для зустрічей з людьми.
            Однак УНП робить все аби виходити до людей, і особисто я завтра буду у шахтарському краї .
    • 2004.03.17 | Фещук

      НЕвже ви думаєте

      НЕвже ви думаєте, що нас чекають в ЄС?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: НЕвже ви думаєте

        Ні, не думаю, що нас чекають...
        Я вважав і вважаю, що пропозиція Україні стати сусідами, хоч і відповідає логіці і здоровому глузду з точки зору Заходу, по суті є приниженням українського народу. Правда, на жаль, цього приниження, очевидно, ми заслужили саме із-за поведінки правлячого режиму. Тому що він своєю роздвоєністю дискредитував себе, і до України, схоже, немає довіри як до нормального партнера. Відповідно, Захід і захищає свої інтереси. В ЄС ми можемо одержати багато переваг.
    • 2004.03.17 | REX

      переспектива України в НАТО

      Скажіть, що ви думаєте про переспективу України в НАТО
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: переспектива України в НАТО

        Ця структура вижила, як ми знаємо, у протиборстві двох світів – західного і радянського. Вона продемонструвала свою життєздатність. І в умовах нових викликів, які несе глобалізація, ця структура живе, незважаючи на існуючі проблеми. Саме в рамках НАТО Україна могла б підтримувати найкращі умови для своєї безпеки. І на саміті НАТО, який скоро відбудеться у Стамбулі, я вважаю, що Захід повинен підходити до України таким чином, щоб дати їй статус держави, яка готує себе до вступу в НАТО.
    • 2004.03.17 | Чорний

      Донецькі продули торги по Гуті Ченстоховій

      Донецькі продули торги по Гуті Ченстоховій. Вірніше, поляки їх кинули. Що ж так підвели українців західні партнери?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Донецькі продули торги по Гуті Ченстоховій

        Ця структура вижила, як ми знаємо, у протиборстві двох світів – західного і радянського. Вона продемонструвала свою життєздатність. І в умовах нових викликів, які несе глобалізація, ця структура живе, незважаючи на існуючі проблеми. Саме в рамках НАТО Україна могла б підтримувати найкращі умови для своєї безпеки. І на саміті НАТО, який скоро відбудеться у Стамбулі, я вважаю, що Захід повинен підходити до України таким чином, щоб дати їй статус держави, яка готує себе до вступу в НАТО.
    • 2004.03.17 | Щербина

      Дзвінок для Буша

      На недавніх парламентських виборах у Іспанії перемогли сили, які побудували свою передвиборчу кампанію значною мірою на антивоєнній риториці, критикуючи участь Іспанії у складі військової коаліції в Іраці. Чи не є це дзвінком для Буша у світлі майбутніх виборів?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Дзвінок для Буша

        Антивоєнні тенденції, які проявляються в американському суспільстві, звичайно, будуть мати певну, а можливо і визначальну роль на виборах нового президента США. Але хотів би звернути увагу на те, що, як правило, і в США, і в інших державах, головним елементом політичних кампаній є саме внутрішні проблеми, те, як вони будуть вирішуватися політичними партіями.
    • 2004.03.17 | Leo

      резерви в Ющенка

      Є люди,які підтримують Ющенка, але розуміють, що 23-24% тих, хто готовий за нього голосувати -- це ще не гарантія перемоги. Де, на вашу думку, резерви в Ющенка?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: резерви в Ющенка

        Резерв на виборах у Ющенка, на мою думку, є достатньо широким. Маю на увазі почуття переважної більшості українського народу, якому остогид стан приниження, в якому він перебуває. Я думаю, що навіть тверезомислчі люди, які є членами СДПУ(о) чи інших провладних партій, є також частиною резерву Ющенка. Всі розумні люди усвідомлюють, що та система влади, яка встановлена правлячим режимом, не може дати Україні доброї перспективи. І, звичайно, носіями нової долі для українського народу є політичні сили, які об’єднуються в блоці “Наша Україна”, і зокрема в УНП. Вважаю, що й ті, ошукані члени КПУ, які побачили, як їх лідери продаються правлячому режиму, мають зрозуміти, що справжніми захисниками їхніх інтересів є не нинішні лідери КПУ, а УНП та інші політичні сили, об’єднані в “Нашій Україні”.
    • 2004.03.17 | Коваль

      Ви говорите про те

      Ви говорите про те, що захисниками народу є УНП, Наша Україна. Але ж і в їх рядах є бізнесмени.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Ви говорите про те

        Так, і в лавах опозиції знаходяться бізнесмени, і політичні діячі, як і в провладній більшості. Але, на мій погляд, їх суттєва відмінність від тих, хто знаходиться при владі, полягає в тому, що опозиційники раніше, ніж інші, усвідомили необхідність зміни гнітючої атмосфери, яку встановив правлячий режим. Вони зрозуміли можливість іншої перспективи для українського народу, і вони готові цю перспективу відстоювати. Крім того, бізнесмени, які знаходяться в опозиції, відчули страшенний тиск існуючої системи, і їх не один раз, умовно кажучи, “били”. А, як відомо, за одного битого десять небитих дають.
        Я переконаний, що основна мета політичних сил, які об’єднані в опозиції, є не помста, не жадоба реваншу, а намагання встановити правову, демократичну, справді процвітаючу Україну, в якій буде забезпечено інтереси народу, в якій соціальні програми будуть переважати над програмами збагачення окремих олігархів.
    • 2004.03.17 | Nik

      закриття владою незалежних ЗМІ

      Як ви прокоментуєте закриття владою незалежних ЗМІ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: закриття владою незалежних ЗМІ

        Зараз також для кожної нормально мислячої людини зрозуміло, що під господарськими конфліктами чинна влада маскує саме свою сплановану кампанію зі знищення інакомислення, не розуміючи того, що саме можливість висловлення альтернативної думки є основною умовою для розвитку суспільства, а не перетворення його у затхле болото. Сила правлячого режиму в неправді, у беззаконні, сила ж опозиції у переконаності, у правоті своїх дій. І безперечно, що саме соціальний оптимізм, який несе опозиція, перейде до народу, до інтелігенції. З свого боку, опозиція черпає цей оптимізм із тих настроїв і бажань народу до змін.
  • 2004.03.17 | Кобзар

    Ви пішли ва-банк?

    Що спонукало Вас на такий радикальний крок - близький кінець епохи Кучми чи загроза того що цій епосі кінця-краю не буде? Чи соромно бути українським дипломатом епохи Кучми?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.17 | Полумяний

      Що по відношенню до партії означає звільнення Соколовського?

      Він ваш колега по партії а це означає що почалися якісь репресивні процеси тобто вимивання патріотів із дипломатичного середовища?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.17 | Вашингтонець

        Гріщенко ще й досі не здав московської служб квартири!

        Приїхавши до Вашингтона Гріщенко почав круто наїзджать на діаспору і на журналюг щоб писали його прізвище саме в московській транскрипції. Шо такого хорощого ви наробили в Вашингтоні що теба було відправляти промосковського тобто власника московської нерухомості для зачистки ваших досягнень. Ч и можна співставити досягнення дипломата Гріщенко у Вашингтоні з Вашими досягненнями.
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Що по відношенню до партії означає звільнення Соколовського?

        На мою думку, йде "зачистка" національносвідомих кадрів України в усіх сферах життя суспільства. Українська народна партія буде захищати державних службовців, які є справжніми патріотами України, політичними методами в рамках права. У цьому зв"язку ми вже зробили офіційну заяву головного проводу УНП. Ми будемо надавати йому юридичну допомогу у судовому захисті його прав.
    • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

      Re: Ви пішли ва-банк?

      Я пішов на цей крок із-за сорому за те, що владна команда за останні роки розгубила все те позитивне, що було досягнуто Україною на міжнародній арені у перші роки незалежності; із-за ганьби, що в Україні життя громадян стало подібним до сталінських часів. Пішов із-за бажання якнайшвидше закінчити цю епоху і разом із партією та іншими демократичними силами зробити Україну шанованою як своїми громадянами, так і світом.
  • 2004.03.17 | нацбол

    Хто побив вікна в готелі під час візиту Кучми .

    А хто це там у Вашингтоні під час Вашої каденції порозбивав усі вікна в готелі де жила урядова делегація на чолі з паном Ку.Кажуть Ку міцно спав і до дівчат як у Єревані не приставав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.17 | Патрі

      Деінтелектуалізація і депатріотизація МЗС після Тузли!

      Московський прихвостень Грищенко після Тузли викидає патріотів із коридорів МЗС. Це вже всім стало зрозуміло після брутального викидання Соколовського. Це показатєльная порка в московському стилі.І на московське замовлення!Якою мовою володіють такі кадрові дипломати як Устич,Цибенко,Дронь,Рилач,Деркач який навіт українською не володіє. Може це МЗС якогось общака а не держави Україна?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Деінтелектуалізація і депатріотизація МЗС після Тузли!

        Дійсно, проблема існує. Державну мову не завжди можна почути в коридорах урядових установ України, у тому числі й МЗС. Як відомо, тон цьому задає "перша скрипка".
    • 2004.03.17 | Штрих

      Чому вас відставили з Вашинґтона?

      Пане Бутейко, що саме, на Вашу думку, спричинило Ваше дострокове відкликання з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в США після президентських виборів 1999 року, а також дострокове відкликання разом із Вами кількох дипломатів, яких називали в пресі членами Вашої команди?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.17 | Панченко

        Чи будуть теракти?

        Пане Антоне, як Ви вважаєте, наявність українського континґенту в Іраку може спричинити в Україні масштабні теракти на зразок іспанських? І чи варто продовжувати розвивати таким чином українську армію, посилаючи українців на територію ведення військових дій?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

          Re: Чи будуть теракти?

          Україна не брала участі у воєнних діях в Іраку в складі коаліції. Наш контингент виконує там миротворчу функцію. І, за повідомленнями ЗМІ, наші вояки мають з місцевим населенням не найгірші стосунки. З точки зору нормальної логіки немає підстав для проведення масштабних терактів в Україні. Хоча, як відомо, мусульманські екстремісти керуються своєю власною логікою.
          Що ж до розвитку української армії, то вона має готуватися вдома, одержувати належне фінансування. Підготовка і вступ України до НАТО могли б забезпечити Україні найоптимальніші умови існування збройних сил. Що ж до можливості участі українсьих вояків у діях за рубежами нашої держави, то треба також пам’ятати, що Україна як член ООН має зобов’язання перед міжнародною спільнотою і має бути готовою їх виконувати. Адже, коли російський парламент хотів забрати в України Севастополь ми ж самі зверталися за допомогою ООН. Тому, коли нас проситимуть допомогти інші, ми повинні реагувати. Але в кожному окремому випадку рішення має прийматись, виходячи з наших національних інтересів і відповідно до чинного права.
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Чому вас відставили з Вашинґтона?

        На мої запити офіційної відповіді про причини дострокового відкликання з США я не одержав. За чинними нормами дострокове відкликання дипломата можливе за невиконання або неналежне виконання службових обов’язків. Дипломати керованого мною Посольства отримали за моїм поданням п’ять подяк Центру за хороше виконання завдань. І, очевидно, було за що. Нехай це не виглядає нескромно, але з задоволенням можу констатувати, що в рамках загальних зусиль органів держави, саме під час мого керівництва Посольством вперше торговельне сальдо зі США змінилося з негативного у кілька сотень млн. доларів на позитивне для України. В цей час був піднятий в космос вигідний для України спільний проект “Морський старт”, в якому використовуються українські ракети “Зеніт”. Ми не без успіху лобіювали продаж українських металів на американському ринку. Можу наводити й інші приклади.
        Тому нормальних підстав для відкликання не було. Можу розділити висловлені в ЗМІ припущення про те, що дострокове відкликання з США було обумовлене результатами президентських виборів, які в США не були сприятливими для чинного президента. Можу додати ще одну можливу причину: мої політичні погляди, які в умовах тотальної переорієнтації Банкової ставали для Центру неприйнятними. Мені невідомі інші випадки, щоб МЗС не давало відгуків на пропозиції посольств, що подавались у річних звітах. Подібного відгуку на обгрунтовані пропозиції Посольства України в США за моїм підписом щодо захисту національних інтересів України мені не вдалося побачити. Тому, очевидно, людина, яка не вписувалася в нові політичні стандарти Банкової, не могла залишатися на такій важливій і впливовій посаді, якою є Посол України у найбільш могутній державі світу.
    • 2004.03.17 | Суккуб

      То вдарить чи не вдарить?

      Прокоментуйте, будь ласка, поширену в українських ЗМІ інформацію про те, що цьогорічне розширення Євросоюзу суттєво вдарить по українській економіці?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: То вдарить чи не вдарить?

        Не схильний поділяти таку думку, бо вона грунтується, головним чином, на припущеннях щодо негативнго впливу на Україну розширення ЄС. Але ж розширення ЄС має і великий позитивний потенціал. Українські посадовці, налаштовані на ЄЕП-івську орієнтацію, як правило, ігнорують ці фактори. Якщо ж належним чином їх враховувати і працювати саме у цьому напрямку, то українська економіка відчула б збалансований вплив наближення ЄС до українського кордону.
    • 2004.03.17 | Мадяр

      Що робити зі 150 батюшками?

      Кажуть, румуни прислали в прикордонні українські райони 150 батюшок, які масово роздають українцям румунські паспорти, а самі отримують зарплату в їхньому МЗС. Чи можливо з цим боротися? Наприклад, чи можна домовитися з українською православною церквою про заслання на румунську територію півтори сотні священиків і "посадити" їх у нас на емзеесівську зарплату?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Що робити зі 150 батюшками?

        Роль румунської православної церкви є дуже специфічною у порівнянні з іншими аналогічними церквами. Навіть за комуністичних часів ця церква мала тісний звязок з державою і працювала в рамках державної політики і національних інтересів Румунії, як вони формулювалися державою. Те ж саме робиться й зараз. Правда, батюшки не можуть видавати паспорти. Що ж до заслання наших священників, то ідея цікава. Але при цьому треба пам’ятати, що в Україні церква є відокремленою від держави. А Конституції треба додержуватися.
    • 2004.03.17 | Панченко

      Чи не шкодуєте?

      Чи не шкодуєте Ви, що пішли у відставку з дипломатичного поста. занурились у велику політику через членство саме в Українській Народній партії?
    • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

      Re: Хто побив вікна в готелі під час візиту Кучми .

      Цей трагікомічний епізод стався з одним не дуже тверезим членом передової групи, яка була надіслана Адміністрацією Президента начебто для підготовки візиту Кучми.
  • 2004.03.17 | В.Т.

    українська політична атмосфера початку 90-х років і нинішня

    Ви людина з багатющим дипломатичним і політичним досвідом. Як Ви могли б образно описати ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

      Re: українська політична атмосфера початку 90-х років і нинішня

      На початку 90-х років політика, як відомо, характеризували за тим, що він міг пройти між краплинами дощу, і при цьому залишитися сухим. Сьогодні опозиційний політик, який хоче поспілкуватися з народом, має пройти через повну інформаційну пітьму, і в цій темряві уникнути чорного піару.
  • 2004.03.17 | В.Т.

    створення на базі УНП

    Чи реальним є створення на базі УНП потужної правоцентристької партії, яка об’єднала б й інші політичні партії правого крила?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

      Re: створення на базі УНП

      УНП може стати однією з найпотужніших партій, що можуть зформувати єдину правоцентристську національно-демократичну силу, єдину партіію. На сучасному етапі робота по формуванню цієї сили має сприяти об’єднанню зусиль по обранню свого кандидата в Президенти України. Вона не повинна відволікати увагу від цього головного завдання. Відомо, що УНП, як складова політична сила блоку “Наша Україна”, висуватиме своїм кандидатом на цю посаду В.Ющенка як народного лідера
  • 2004.03.17 | Петренко

    конфлікт у Грузії


    Розвивається конфлікт у Грузії, яка традиційно була близьким партнером, якщо не союзником України. Як Ви могли б прокоментувати цю ситуацію?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

      Re: конфлікт у Грузії

      Російські збирачі земель хочуть на прикладі Грузії дати урок пострадянським державам, і в першу чергу, Україні. Не можна допустити того, щоб дружній грузинський народ опинився у ситуації Ічкерії. Українські політики мають в першу чергу підняти голос проти спроби розчленувати і потопити в крові гордий грузинський народ. Це має зробити уся міжнародна спільнота.
  • 2004.03.17 | "Народна газета"

    Re: Інтернет – конференція з Антоном Бутейком.

    Пане Антоне!
    Л. Кучмі залишилося кілька місяців легітимного президентського терміну. Як Ви вважаєте, що він встигне за цей час «здати», якщо говорити про зовнішньополітичні національні інтереси України? Просимо Вас, як досвідченого дипломата, розглянути як найпесимістичніший варіант розвитку подій, так і найоптимістичніший.
    З повагою,
    Редакція «Народної газети»
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

      Re: Інтернет – конференція з Антоном Бутейком.

      Боюся, що людина, яка посідає сьогодні посаду Президента України, загнала себе у глухий кут і готова здати будь-що заради власної безпеки. Найбільшою загрозою для Української держави у цьому контексті є активна готовність Кучми навісити ЄЕПівський хомут на шию України. Це значно більша загроза для національних інтересів України, ніж крок, який свого часу зробив Богдан Хмельницький. Бо тоді українці і світ розуміли, що гноблення України історично відбувалося усупереч бажанню народу і значної частини його поводирів. Тому це зустрічало певні симпатії зовнішнього світу до визвольних змагань українського народу. Якщо Кучма та його парламентська більшість своєю злою волею кинуть Україну знову в московські обійми, то це буде невиправним ударом для українського народу і його державності. І тоді ніхто в світі більше не поставиться з симпатією до народу, "лідери" якого добровільно загубили свою незалежність.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | СЕМЕН

        Зачекайте, що це означає добровільно?

        Ющенко підтримав концепцію ЄЕП в її економічній частині.

        Боже хто захистить Україну від лже-підера, лже-патріота Ющенка?
      • 2004.03.18 | Ok

        Re: Інтернет – конференція з Антоном Бутейком.

        Чому опозиція не працює над захистом державних інтересів за литовським зразком ?
  • 2004.03.17 | Petro

    Вам не здається, що УНП з своєю манією величі

    і установкою на 2006, а не на 2004 рік грає роль троянського коня у Блоці Ющенка?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

      Re: Вам не здається, що УНП з своєю манією величі

      УНП є частиною політичного блоку В.Ющенка і активно працює над тим, щоб В.Ющенка було обрано наступним президентом України. Гадаю, зрозуміло кожному: чим сильніші учасники блоку, тим сильніший сам блок. Відповідно, не можна посилити блок, послаблюючи його учасників.
  • 2004.03.17 | Вишиваний

    Навіщо і хто оббріхує Вас і Ваших колег

    На УП була почеплена стаття про звільнення Соколовського. Чи не здається Вам що іде велика дискредитація всіх українськоорієнтованих людей.При чому навязується думка що українці без московської указки взагалі не спроможні навіть ложки до рота донести. Чому цей поданий нижче абзац стилістично відрізняється від стилістики всієї статті і чи не здається що тут походила рука Банкової! Ось Вам зразок цієї творчості із сайту що претензійно називає себе чи не єдиним обєктивним сайтом на весь віртуальний укрпростір.
    Член команди Бутейка

    Слід зазначити, що п'ятдесятирічний Богдан Соколовський не є кар'єрним дипломатом. За фахом він – фізик, кандидат фізико-математичних наук. Працював у Інституті атомної енергії імені Курчатова в Москві, в фізико-технічному інституті в Ленінграді.

    В часи горбачовської "перестройки", коли відкрилася "залізна завіса", два роки провів в університеті в Марбургу (ФРН), а останнім місцем роботи як науковця був Інститут прикладної фізики Львівського університету.

    За рекомендацією останнього закладу, коли на початках незалежності МЗС шукав кадри для комплектування своїх диппредставництв, потрапив у 1993 році в систему Міністерства закордонних справ.

    З квітня 1993 до лютого 1997 року – перше закордонне відрядження у Бонн, спочатку першим секретарем, а потім - радником посольства України у ФРН з питань науково-технічного співробітництва. Через деякий час після повернення очолив управління економічного і науково-технічного співробітництва МЗС.

    Коли наприкінці 1998-го послом у США став Антон Бутейко (до речі, нинішній однопартієць нашого героя, заступник голови НПУ), Соколовський, за його словами, був у команді з п'яти чоловік, яких новопризначений посол взяв із собою до Вашингтона. Але пропрацювати в Америці довелося лише рік – після президентських виборів 1999 року і Бутейко, і четверо з тих п'ятьох були відкликані з Вашингтона.

    У червні 2000 був направлений у Бонн керівником Боннського відділення посольства України в Німеччині (посольство на той час було вже переведене до Берліна).

    Втім, у Бонні вдалося затриматися теж недовго, бо вже через сім місяців, з січня 2001-го, Соколовського переведено на роботу до українського посольства в Австрії на відновлену посаду радника-посланника. Але менше ніж через два роки її скорочено. У версії дипломата – після того, як він допоміг сконтактуватися організаторам круглого столу з Віденської дипломатичної академії із Ющенком та Костенком.

    У Відні, судячи з його слів, працювати було складно. Мало того, що йому обмежували допуск до заходів посольства. Він – радник-посланник, тобто друга особа в посольстві – фактично був підпорядкований радникам, а інколи й першим секретарям, "що в дипломатичній практиці є нонсенсом". Навіть його робочий кабінет, розповідає Соколовський, розмістили не в посольстві, а за 8 кілометрів від нього – в приміщенні торговельно-економічної місії.

    Водночас зі скороченням Соколовському було запропоновано замість Австрії аналогічну посаду в п'яти інших країнах на вибір – але дипломат відмовився і вирішив повернутися в Україну. Вважав, за його словами, безвідповідальним їхати в країну, до роботи в якій не був підготовленим. Подальші події розгорталися за сценарієм, описаним на початку статті.

    Хто ж всетаки є кінцевою мішенню подібних неточностей?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.17 | Москаль

      Шлунок УНП не переварить глистів із Собору та Руху!

      Виживіть краще самі- бо ці паразити або ж терміти вижерши в цьому році Ющенка до 2006-го вижеруть і вас. Залишиться тільки фікція під назвою УНП та з надряпаним на стіні "тут був Кендзьор". А ще ж і вкрай пересрата між собою ПРП ПРИБІЖИТЬ. Ось тільки добють Ющенка а потім перелізуть на нове тіло паразитувати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Шлунок УНП не переварить глистів із Собору та Руху!

        Очевидно, автор добре знайомий із проблемами дегельмінтизації, проте, на мою думку, в нашому об"єднавчому політичному процесі йому роботи не знайдеться. Тому глистів шукайте в інших місцях.Сучасна політика в моєму розумінні - річ не фізіологічна, а глибоко інтелектуальна.
    • 2004.03.18 | Petro

      Яка різниця між унп і рухом? Кожна тримається на трьох китах:

      1. Ми - патріоти
      2. Всі інші - сволота і їх треба топити більше, ніж непатріотів
      3. 99% енергії - на конкурентів і 1% - на ворогів України.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | Яша

        Петро а ти часом не Семен?

      • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

        Re: Яка різниця між унп і рухом? Кожна тримається на трьох китах:

        Що до трьох китів, то Українська Народна Партія базує свою діяльність на принципово іншіх засадах - демократичних, які закріплені в програмі та статуті УНП. Наскількі мені відомо, у програмах наших партій-партнерів також відсутні названі Вами "кити".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.18 | Petro

          Re: Яка різниця між унп і рухом? Кожна тримається на трьох китах:

          АНТОН БУТЕЙКО пише:
          > Що до трьох китів, то Українська Народна Партія базує свою діяльність на принципово іншіх засадах - демократичних, які закріплені в програмі та статуті УНП. Наскількі мені відомо, у програмах наших партій-партнерів також відсутні названі Вами "кити".

          Я не про програму чи статут, я про РЕАЛЬНУ "ДІЯЛЬНІСТЬ" реальних функціонерів партій.
    • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

      Re: Навіщо і хто оббріхує Вас і Ваших колег

      Прикро, що автор згаданого матеріалу в "Українській правді" не знайшов часу зустрітись зі мною і на додаток до "анонімних джерел" вислухати і мою розповідь про ці події. Переконаний, що якби він це зробив, то зміст його матеріалу був би зовсім іншим.
  • 2004.03.18 | СЕМЕН

    Закономірність яка обурює.

    Вельмишановний пан Бутейко.
    За останні два роки "Наша Україна" скотилась до дій звичайної П'ЯТОЇ КОЛОНИ. Прошу пояснити таку закономірність дій Ющенка яка проявляється виключно тоді коли Кучма їде на ЗАХІД і нічого Ющенко не робить коли Кучма їде до Москви, чому так є?
    Якщо Ви вважаєте Ющенка лідером то чому він діє як ворог України?

    Навожу приклади:

    - Кучма їде в Зальцбург, 16 вересня 2002 проголосити курс в ЄС та НАТО - Ющенко з комуністами, проти рішення політради блоку "Наша Україна", за гроші з Росії які пройшли через Жванію, "Лідер" вийшов на Європейську площу і підписав ганебні відозви до керівництва 150 країн світу?

    - 21 листопада 2002 року Кучма їде в Прагу на самміт НАТО - Ющенко з комуністами здійснюють істерію "не пускати Кучму в НАТО".

    - В газеті "Виборчій", за день до візиту Кучми у Варшаву, з'являється сумнівний матеріал за підписом Ющенка.


    Цікава одноманітність.
    Кучма, за останні два роки, зустрічається з Путіним 22 рази. Вчора Кучма поїхав до Москви...

    - Ми не бачили статтю Ющенка в "Ізвестіях" із заголовком "Путін не приймай режим Кучми в ЄЕП"?

    Якесь односторонне блокування України на Захід.


    Чому Ющенко не захищає Україну, а відсиджується в кущах, чому не має дій;

    - ЄЕП
    - Тузла
    - Одеса-Броди
    - Газотранспортний консорціум

    Ющенка ми бачили як захистника приватних інтересів Червоненка та Григоришина.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

      Re: Закономірність яка обурює.

      Українська Народна Партія переслідує в своїй політичній діяльності благородні цілі забезпечення кращого життя для всього українського народу демократичними методами. Ми підтримуємо тих політичних лідерів, які своїми справами сприяли досягненню цілей нашої партії. В.Ющенко на посаді прем"єр-міністра України довів своїми конкретними справами свою здатність і готовність творити добро українському народу. Про це може сказати кожен працівник і пенсіонер, які за прем"єрства Ющенка почали реально і вчасно отримувати заробітну плату і пенсії. Саме за його урядування українська економіка вийшла на шлях стабільного підйому та розвитку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.18 | СЕМЕН

        Закономірність яка обурює.

        Відповіді не було.
        А жаль.
  • 2004.03.18 | Ok

    Re: Інтернет – конференція з Антоном Бутейком.

    Те, що в Країні є держслужбовці, які також своїми публічними вчинками доводять, що злочинній владі можна та потрібно опиратися, зокрема відмовляючись від співпраці - є підтримкою тим, хто задихається в болоті ліцемірства влади.
    Особисто я вдячна Вам та Богдану Івановичу.
  • 2004.03.18 | Майдан

    УВАГА - Інтернет -конференція розпочалася!

    Вітаємо всіх учасників, всіх хто вже задав питання і тих хто тільки має намір їх задати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.18 | СЕМЕН

      Бідна та країна де "опозиція" пишається ЗРАДНИКАМИ.

      Якщо Вам подобаються дії Мельниченка, Кравченка то Ви є не "опозиція" в Україні, а П'ЯТА КОЛОНА котра діє на послаблення керівництва України на користь інших держав.


      Анти-українські виступи п'ятої колони в Україні.


      1. 16 вересня 2002 року на Європейській площі з ганебними відозвами до керівництва 150 держав.

      2. Створення депутатського блоку до ВРУ де основою стала група з інтересами; Лукойл, адвокат Микола Катеринчук і колишній співробітник “Альфа-Банку” Павло Ігнатенко ТНК , Атомєнерго Росії (Давид Жванія) та РПЦ (Петро Ющенко, Петро Порошенко).

      Де Рух та УНП використовуються як СТАТИСТИ.

      3. Обріхування України; проект "кольчуга", "гонгадзе".

      4. Лідер "опозиції" співпрацює з комуністами там самим в Україні МОРАЛЬНО ЛЕГАЛІЗУЄ анти-українську п'яту колону.

      5. Постійна паплюження України на Заході з виступами які можна порівняти з вічною позицією спецслужб Росії.
      Для прикладу:
      Валуєв - "України не було, не має і ніколи не буде".
      Ющенко - "Україна-країна втрачених можливостей".
      Російський царат - "малороси".
      Лідер "опозиції" - "маленький українець".

      6. Прага, самміт НАТО.
      п'ята колона - "не пускайте режим Кучми в НАТО", пасквиль в газеті "виборчій" "сприяє" українському бізнесу...
      Жодної публікації "опозиції" від Ющенка в Ізвестіях з закликом до Путіна - "не пускай режим Кучми в ЄЕП".

      7. Позиція "опозиції" по ЄЕП?

      8. Позиція "опозиції" по Тузле?

      9. Позиція п'ятої колони по Одеса-Броди?

      10. З виступа лідера п'ятої колони в Україні на Всесвітньому Форумі Українців, "Влада спочатку національну ідею вбила, а потім сказала що вона не спрацювала".

      11. Дії Лідера п'ятої колони на конференції за участью Олбрайт "не виключати Україну з чорного списку ФАТФ".

      12. Дії оточення лідера п'ятої колони в Україні Тарасюка та Червоненка відмовити в рекомендаціях до конгресу США у знятті з України поправок "Джексона-Веніка". Заклики Зварича викинути Україну з Ради Європи.


      Та подивіться що відбувається навколо Ющенка РЕАЛЬНО.
      Виключно російські інтереси.

      Ви подивіться як змішались поняття "режим Кучми" з Україною, як це стало у свідомості "опозиціонерів" тотожнім і як Ющенка використовують для атаки на Кучму, а реально йде удар по Україні.
      Останні приклади з ФАТФ та "Джексона-Веніка" та вимогами представником "НУ" викинути Україну з Ради Європи.
      Це не випадково. Подивіться реально на оточення Ющенка.
      І Ви побачите російський шовінізм у всій красі:

      - РПЦ (Російська Православна Церква) по всій Україні в молебнях ославлення величі Росії.
      - Альфа-груп, ТНК (лоббі ЄЕП в Україні через Ющенка,позиція Ющенка по Одеса-Броди)
      - Лукойл
      - Атоменерго Росії (монопольна поставка твелів в Україну)

      Хто платить той і музику замовляє.

      Є гарне прислів'я:
      "скажи мені, хто твій друг і я скажу, хто ти"



      Ющенко скоріше в руках спецслужб Росії, а це означає що він ВОРОГ?
  • 2004.03.18 | KE

    Пара вопросов, без надежды на ответы

    1. Судя по Вашей логике в отношении ракет, Вы считаете, что Россия виновна в том, куда попадают ракеты выпущенные украинцами. Причем такие отклонения от курса у российских ракет бывают только в умелых руках украинских военных. Вы прикажете Вам верить или дать Вам характеристику?
    2. Вы говорите о необходимости политреформ, утверждаете, что только оппозиция знает, какие именно политреформы нужны. Но не говорите ни того, какая именно часть оппозиции говорит о реальных реформах, или о реформах более близких Вашему сердцу, и не говорите о тех реформах, которые видите Вы лично (как известно Мороз, Тимошенко, Ющенко, Симоненко по разному видят эти реформы, пожалуй, объединяет их только желание ухода Кучмы из власти). Итак, видите ли Вы реальные реформы, в случае победы оппозиции, или, на самом деле, Вы поддерживаете лозунг "Менять не законы, а власть" или же видите необходимость реформ? В таком случае, каких?
    3. Судя по Вашим ответам, Вы являетесь приверженцем украинизации. Если это так, то какие именно шаги на пути украинизации Вы видите.

    С уваженьем, дата, подпись.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

      Re: Пара вопросов, без надежды на ответы

      1. Справа полягає не у вині Росії, а в нездатності української влади захищати власні інтереси - адже відомо що в разі технічної відмови обладнання матеріальна відповідальність лягає на виробника.

      2.Про реформи говорить УНП в своїх політичних і програмних документах.

      3. Я з повагою ставлюся до Росії і до інших держав. Однак я проти нової русифікації України., яка зараз відбувається.
  • 2004.03.18 | S@nya

    І все ж, на Вашу думку, чи потрібна рефома?

    Пане Бутейко,
    Як вважаєте Ви особисто, чи варто Україні змінювати модель влади? Чи доцільно провести реформу та перерозподілити повноваження на користь парламенту, якщо це буде робитися відкрито і прозоро, силами, що користуються реальною підтримкою народу?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.18 | АНТОН БУТЕЙКО

      Re: І все ж, на Вашу думку, чи потрібна рефома?

      Я вважаю, що закріплена у чинній Конституції модель влади є оптимальною для українського народу на сучасному етапі. На наше нещастя ця модель за всі роки після прийняття конституції не була і на половину втілена в життя.Тому політичний істеблішмент України мав би не витрачати час , силу і енергію на перекроювання Конституції, узурпацію непердбачених нею повноважень ( як це зробив чинний президент) ,а на її справжню реалізацію.

      Балачки правлячого режиму про необхідність перерозподілу повноважень на користь парламенту схоже розраховані на нефахівців.Варто розуміти , що чинна Конституція передбачає застосування принципу розподілу влади на законодавчу , виконавчу і судову . Тому не можна надавати парламенту виконавчі чи судові повноваження , так як не можна допускати щоб виконавча влада контролювала Верховну Раду чи суд.

      А як відомо Президентська Адміністрація повідомляла всі ЗМІ як Голова Верховного Суду "звітував" Президентові про свою роботу. Ви можете уявити собі щось подібне у справжній правовій демократичній державі!?
  • 2004.03.18 | Майдан

    УВАГА - ми завершуємо сьогоднішнє спілкування.

    Дякуємо всім учасникам та відвідувачам.

    На питання , які ще не встигли відповісти, або ті, які надійдуть пізніше Антон Бутейко обіцяє відповісти найближчим часом .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".