МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БУЛЬОВА АЛГЕБРА, КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД та МЕТОД МАТЕМАТИЧНОЇ ...

02/07/2004 | Бегемот Замбезький
БУЛЬОВА АЛГЕБРА, КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД та МЕТОД МАТЕМАТИЧНОЇ ІНДУКЦІЇ


У кожної людини було щось у житті таке, що і пригадувати не хочеться. У мене - це шкільна математика. Боже, як я заздрив Юркові Грінфельду - кращому математикові класу. Не встигне ще вчителька на дошці умову задачі написати, а Юрко вже відповідь каже! А я? Не те що відповіді, а й умови не розумію.

Та все це минулося. Пишу собі різне, друкуюся і ніколи більш ніж до тисячі рахувати не доводилося. Думав собі вже так і доживу до пенсії, а там і до ста рахувати не прийдеться.

Аж ось сталася біда. Наш Конституційний Суд вніс зміни в шкільний курс математики і проголосив, що "один плюс один дорівнює один". Я до дроту і до Юрка, він тепер професором у Чікаго, кажу: "Ти ж у нас геній, поясни мені, заради Бога, що то за математика настала?" І Юрко мені повів. Виявляється є така алгебра, бульова називається. Так ось у цій алгебрі 1+1=1, а два і взагалі дорівнює нулеві. Отакої, - як казала наша вчителька з математики, коли не знала вже, що казати. Царство їй небесноє. Як вона нас любила! Казала, сердешна, що тільки Юрко її від жовтого дому рятує.  

     І тоді я все зрозумів! Десь півроку тому написав я про свої враження з відвідин борделю Мішеля Погребинського, так званого "Київського центру політичних досліджень і конфліктології"1. Саме там пишуть книжки моєму сокурснику Віті Медведчуку та різні там всякі політреформи. І ще того разу здивувався, що головними "аналітиками" в цьому центрі працюють два математики Алекс Толпиго і Мішель Беліцкий. Не знаю, може це в мене упередження від школи лишилося, але дуже їх математиків не люблю, крім Юрка звичайно. Алекс спеціаліст з неабельової алгебри, а Мішель з цієї самої - бульової. Ну все, тепер все стало на свої місця. Математика в Україні неабельово-бульова, премії Нобельові і, як наслідок, "один плюс один дорівнює один".

Та це ще, виявляється не все. Юрко мені з Чікаго повів, що тоті кляті математики придумали такий собі "метод математичної індукції", Свята Діва Марія спаси і помилуй нас! Ну, як би вам це пояснити, я ж сам нічого не розумію. Коротше, це теорема така, на всі випадки життя. Вона стверджує, що коли якесь твердження є вірним першого разу і, що коли з того, що воно є вірним цього разу випливає, що воно буде вірним і наступнього разу, то воно, це твердження, є вірним завжди! Отакої! Ну, як, гарно я пояснив?

Отже, якщо, 1=1 першого разу і якшо 1+1=1 цього разу, то наступного разу буде 1+1+1=1 і так далі. Не дарма я ніколи не любив цю кляту математику, шляк би її трафив!

07.02.2004

1. Чижик-Пижик Погребинський та політична  проституція в Інтернеті ....

http://krainachudes.com

Відповіді

  • 2004.02.24 | Таваріщ Маузєр

    У ваєний час дажє SIN можє достігать п"яті, а часи зара складниє

    Бегемот Замбезький пише:
    > БУЛЬОВА АЛГЕБРА, КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД та МЕТОД МАТЕМАТИЧНОЇ ІНДУКЦІЇ

    Аріхмєтіка Тав.Папіка полягаєть у том шоб змінювать вєсь час начальниє тіпа канстітуцйониє условія. Ну тіпа тока замислілісь скока будєть 1+1 а Тав.Папік змєніл сістєму ісчіслєнія. У дєсятковой будєт 2, а у дваічной дажє такой ціхври нєту, тока 0 і 1. І рєзультат будєт 10. Слєдуватєльно 1+1=10. А 2х2 за такой схємой будєт навіть 100. Так шо нічєво дивново.

    З аднаво боку Таварішка Матєматіка начє би дама строгая. Тока в условіях вайни або ваєной нєбєзпєкі усьо случаєцца.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".