МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

kandydat u prezydenty Symon Tynda, vidomyj muzykant

07/14/2004 | karmeluk
delali chytajte tyto:
http://stereolyt.kiev.ua/tynda/



С.Г. Тинда --- БІОГРАФІЯ


...Народився у 1963 році у сім'ї сторожа.
Відразу проявив зацікавленність до музики, та бажання її покращення.
Першим музчним інструментом була бузинова сопілка, яку Симон Гаврилович вкрав у свого шкільного друга під час перерви.
...У жовтні 1975-го року, він поцупив із "Червоного кутка" піонерський барабан, якого прийшлося повернути наступного дня.
...Любов до музики стала більш фатальною у зрілі роки. Tак по закінченню сільської восьмирічки, майбутній композитор, знаходячись у не тверезому стані, зірвав молодіжну діскотєку у Kлубі, намагаючись поставити AC/DC. Вечір скінчився бійкою, та першим засудженням Cимонa строком нa 2 роки.
Протягом заключення C.Г.Tиндa зближується з іншими музикальними діячами, освоює гітару, дізнається про існування нот, та вивчає три аккорди. За зразкову поведінку, та активну участь у тюремній самодіяльностi (ВІА "Солнєчний Kруг") , C.Г.Tинду звільнено достроково.
...Але гуляти Cимону Гавриловичу довелося не довго. Вже черeз рік, його було засуджено знову, за розпродаж колгоспного майна у колгоспі, де він працював сторожем за протекцією свого батька Гаврили Сергійовича.
Дальнійші роки заключення служили удосконаленню майстерності композитора та поглибленню його музичної думки.
...Повернувшись додому на прикінці 90-х, С.Г.Тинда поступово приступає до реалізаціі накоплених ідей та проектів. Активна участь у весіллях, постійне спілкування з циганами та пропаганда Німецької Панк музики, зробили його відомим у Районі і по за його межами.

...Творчість композитора, яку можна розділити на три етапи
-до тюрми
-протягом тюрми
-після тюрми
найкраще відображена діяльністю гурту"Гітари" , створеного Симоном у 2002 році на базі сільського похоронного оркестру "Закат".

...Сьогодні, у вільний час від гастролей, інтерв'ю, телезйомок С.Г.Тинда продовжує композиторську справу, створюючи чудові народні пісні і мелодіі для братніх народів та національних меншинств.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".