МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Криму окружна виборча комісія порушила права журналістів

01/05/2010 | Krslovo
«Окружна виборча комісія територіального виборчого округу №10 в Криму, яка включає Сімферопольський, Бахчисарайський райони та місто Бахчисарай, порушила ст. 26 Закону України «Про друковані засоби інформації (пресу) в Україні», не допустивши представника преси на засідання комісії», — вважає член Кримської організації Української Народної партії Андрій ШАНДРУК, який має посвідчення позаштатного кореспондента громадсько-політичної газети «Кримське слово».

Представник УНП повідомив, що він «28.12.2009 р. подав заяву про складання своїх повноважень як члена ОВК ТВО № 10, згідно п. 1 ч. 4 ст.30 Закону України «Про вибори Президента України».
«30.12.2009 р. я прийшов на засідання ОВК ТВО № 10 як кореспондент газети «Кримське слово», — зазначив Андрій ШАНДРУК, — Але голова комісії не допустила мене на засідання, а секретар відмовилась реєструвати як кореспондента, мотивуючи це тим, що я й досі є членом комісії, оскільки ЦВК ще не розглядала заяву».
Але, за його словами, «згідно ч. 5 ст. 30 Закону України «Про вибори Президента України», член виборчої комісії при написані заяви про складання своїх повноважень припиняє їх з моменту написання такої заяви».
«Таким чином, я з 28.12.2009 року не є членом ОВК ТВО № 10 і вже маю право бути присутнім на засіданні комісії як кореспондент», — підкреслив представник УНП.

Тетяна Степченкова, прес-служба Кримської організації
Української Народної партії, 050 2853997

Відповіді

  • 2010.01.05 | Аноним

    Re: В Криму окружна виборча комісія порушила права журналістів

    В этой комиссии судя по ст. в интернете постоянно нарушают законодательство. Нужно прокуратуру направить пусть, пусть разберутся на каком основании так нагло себя ведут они. А интересно, председатель наверное от регионов. 99% даю что да, только они себя могут вести так, как их лидер "не по закону", а по понятиям ))))))))))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua