МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прокуратуру просять перевірити факти шахрайства сільради

01/18/2010 | Krslovo
«Від нахабності влади потерпає село Кримка Джанкойського району», — заявив член Сімферопольської міської організації Української Народної партії Андрій ШАНДРУК. Так він відреагував на те, що «мешканці цього населеного пункту не отримують обіцяного Кримківською сільською радою потрібного водозабезпечення».
Як з´ясував представник УНП, «керівництво сільради прийняло рішення про подачу води за графіком з 5.00 до 8.00 та з 18.00 до 21.00». Але, за його словами «рішення це не виконується, а кожен четвер воду взагалі відключають у зв´язку з профілактичними роботами». «Таким чином, люди сплачують за воду, яку не отримують, — констатує ШАНДРУК, — А перерахунок оплати за воду робити ніхто не збирається, хоча мешканці неодноразово зверталися з цього приводу до голови сільради Усєінова Р.М.».
Андрій ШАНДРУК стверджує, що, за рішенням сільради, норма води на одну людину складає 4,6 м3 за тарифом — 2,50 грн. за 1 м3, але, за лічильниками (в кого вони є), води витрачається не більш як 1,5-2 м3». За його розрахунками, «таким чином люди оплачують, але не отримують приблизно 2-2,6 м3, що складає з врахуванням 1900 мешканців більше, ніж 114 000 грн. на рік на все село».
Представник УНП повідомив, що Кримська організація Української Народної партії готує заяву в Прокуратуру Автономної Республіки Крим з вимогою перевірити факти шахрайства з водозабезпеченням мешканців зі сторони посадових осіб села Кримка Джанкойського району».
Також, за словами члена УНП «водомережа цього населеного пункту зношена та потрибує ремонту, на що потрібно близько 120 тис. грн., яких в мешканців немає. «Але в ремонт цієї водомережі можна було б вкласти ті гроші, які люди сплачують за фактично не отриману воду», — вважає Андрій ШАНДРУК.

Тетяна Степченкова, прес-служба Кримської організації УНП,
(0652) 62-12-72, 050 2853997

Відповіді

  • 2010.01.18 | житель Крымки

    Re: Прокуратуру просять перевірити факти шахрайства сільради

    Та этот шакал издевается по полной над людьми. За свои года у власти, он столько раз собирал с людей деньги, то на пожарку. то на скорую помощь, то на ремонт воды, то на освещение а ничего вообще не сделал. Где деньги. шакал?
  • 2010.01.18 | житель Крымки

    Re: Прокуратуру просять перевірити факти шахрайства сільради

    Та этот шакал издевается по полной над людьми. За свои 4 года у власти, он столько раз собирал с людей деньги, то на пожарку. то на скорую помощь, то на ремонт воды, то на освещение а ничего вообще не сделал. Где деньги. шакал?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua