МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП звинувачує ДАІ та Прокуратуру в порушенні законодавства

01/22/2010 | Krslovo
В порушенні законодавства звинувачує працівників ДАІ та Прокуратуру Сімферопольського району член Джанкойської районної організації Української Народної партії Володимир ШАНДРУК. Причиною цього є дорожньо-транспортна подія в одному з сел Сімферопольського району кримської автономії, що відбулася «з вини нетверезих працівників ДАІ, та покривання цього факту Прокуратурою Сімферопольського району». За словами представника УНП, «Управління МВС Сіферопольського району приховало не тільки факт ДТП, але й сховало розбитий за виною автоінспекторів транспортний засіб».
«Аварія відбулася ще влітку на одній з вулиць села Новоандріївка Сімферопольського району: на мотоцикл з двома пасажирами, що рухався по головній дорозі, здійснив наїзд червоний автомобіль БМВ з другорядної дороги праворуч хода руху, який виявився спеціальною машиною ДАІ Сімферопольського району під держномером 0569. З неї вийшли автоінспектори «напідпитку», які нецензурними висловами стали вчити потерпілих їздити, — повідомив Володимир ШАНДРУК. — Лікаря, що їхав повз, відіслали додому «проспатися». «Якщо їм здалося, що лікар п´яний, то з яких пір ДАІ відсилає нетверезих водіїв їхати далі?», — дивується він.
За повідомленням члена УНП, нетверезі ДАІшники викликали по рації допомогу, яка приїхала в ДАІшному автомобілі ВАЗ-2109 з держномером 0521». «Працівники автоінспекції довго радилися, міркуючи, як сховати факт ДТП, після чого забрали розбитий мотоцикл та відвезли постраждалих у Луговську лікарню м. Сімферополя». «На вимогу родичів оформити ДТП, ДАІшники відповіли, що розберуться самі», — додав він.
ЗА словами ШАНДРУКА, «через деякий час родичі стали шукати матеріал по аварії та розбитий мотоцикл, але в ДАІ Сімферопольського РО повідомили, що така ДТП зареєстрована не була. Лише з великим трудом їм вдалося взнати, що матеріал за фактом ДТП розглядає Прокуратура Сімферопольского району, куди вони подали запит».
«Через місяць на запит з Прокуратури Сімферопольського району відповіді отримано не було», — повідомив представник УНП, — Розбитий мотоцикл безслідно зник, постраждалих давно виписали з лікарні,». «Вони звернулися до Прокурора Крима, який дав письмову вказівку районному Прокуророві розібратися й дати відповідь, але реакції з його боку так і не відбулося, — зазначив Володимир ШАНДРУК, — Навіть зараз, більш ніж через півроку, постраждалі в цьому ДТП не можуть добитися справедливості».
«Якщо вже зараз Прокуратура, яку «кришують» ставленики Партії Регіонів, так відкрито порушує державні Закони, що буде, якщо ЯНУКОВИЧ стане Президентом України?», — задає риторичне питання Володимир ШАНДРУК.

Тетяна Степченкова, прес-служба Кримської організації УНП,
(0652) 62-12-72, 050 2853997

Відповіді

 • 2010.01.23 | Псіхіатр

  Re: УНП звинувачує ДАІ та Прокуратуру в порушенні законодавства

  Пресслужба "Krysolov від УНП" писала у літку: "Якщо вже зараз Прокуратура, яку «кришують» ставленики Партії Регіонів, так відкрито порушує державні Закони, що буде, якщо ЯНУКОВИЧ стане Президентом України?», — задає риторичне питання Володимир ШАНДРУК"

  пані Степанчічікова, а буде так, що ти будешь сраку Януковичу лізати. Разом з Миколой та своїм патроном Хвомушкіндим! Хі-хі!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.24 | ЮР

   Re: УНП звинувачує ДАІ та Прокуратуру в порушенні законодавства

   ....пані Степанчічікова, а буде так, що ти будешь сраку Януковичу лізати. Разом з Миколой та своїм патроном Хвомушкіндим! Хі-хі!....

   А деж слово до ВАЮ якого так завзято захищають МАЙДАН-івці? І чи годиться щоб Худобенко який себе величає: псіхятром, робив наругу над людиною яка повідомила про скоєний злочин і перкручував її прізвище? Сором панове МАЙДАН-івці.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.24 | житель Крымки

    Re: УНП звинувачує ДАІ та Прокуратуру в порушенні законодавства

    А он не психиатр а псих. Информацию дают для того, чтобы люди знали о беспределе, о правоохранительных органах, о прокуратуре, которых реально крышует ПР, т.к. во главе этих ведомств ставленники ЗЭКа, ой извините кандидата в президенты, которого даже заключенные не поддержали, т.к. он стукачек. Вот они реалии жизни, а психиатру самому в психушку нужно к коллеге своему лечиться. Дятел.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.24 | дед мазай

     Re: УНП звинувачує ДАІ та Прокуратуру в порушенні законодавства

     житель Крымки пише:
     > А он не психиатр а псих. Информацию дают для того, чтобы люди знали о беспределе, о правоохранительных органах, о прокуратуре, которых реально крышует ПР, т.к. во главе этих ведомств ставленники ЗЭКа, ой извините кандидата в президенты

     Угу, а то что министр МВД лобзается с Тимошенко, то не в счет.
     А что Москаль тоже уже работает на Януковича?
     Или он уже не в милиции?
     А что прокуратур Крыма тоже из ПР?
     Так что не мелите чушь милейший!
     Давайте для начала Луценко снимем за крышевание.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.01.24 | житель Крымки

      Re: УНП звинувачує ДАІ та Прокуратуру в порушенні законодавства

      Крышует прокуратура, а прокуратура полностью подконтрольна на 100% ПР и это всем известный факт, так что милейший разберитесь сами сначала во всем. а вот москаль как раз и помогает с этим разобраться, хотя это вопросы прокуратуры- надзор и контроль и МВД тут не пределах и москаль сделать ничего не может, а правоохранительные органы, я имел ввиду как раз ПРОКУРАТУРУ. По поводу луценко, согласен с вами на 100%


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua