МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Жебраки-націоналЮги верещать: Геть ПилЮнского

01/23/2010 | Своя людина і чужому таборі
Почалося! УНПішникі, які з соромом просрали вибори в Криму, де за професійного зрадника костєнкА проголосувало у сім разів менш ніж Хвомушкі рахує членів своєї партії (350 виборців проти 2500 членів та членух) почали безстрокову ПІАР- акцію з метою підтримки відвертого ворога українського народу, тов. Яника!
Як стало відомо 23 лютого 2010 о 13.00 вся зрадницька а-ля українська гидота на чолі з Хвомушкіним та Овчарчуком, а також примкнувшої до них відомої політ повії Хмільовскої, почали безстрокове пікетовування редакції української газети «Кримська світлиця», з якої нещодавно за фінансові прокрутки з соромом звільнено ще одного прихильника януковича – відомого професійного жебрака-редактора.
Як заявила речниця Агенції «KrySolov-UNPishnіy» якась собі Туся Нетустепанчичикова на брифінгу у приймальному відділенні 6 Сімферопольскої лікарні, куди пікетувальників доставили з обмороженнями 2 ступіні: «Ми вимагаємо щоб з цієї доби всі наші прізвища були записані у наші власні державні паспорти подібно прізвищу нашого великого та геніального вождю-демократа Януковичу, а саме: Хвомушкінович, Овчарчукович, Хмільовкович, Смолянінович і таке інше… А держава малу назву Українська ЯнуковичЛяндія

Відповіді

 • 2010.01.23 | Ксюша

  Re: Жебраки-націоналЮги верещать: Геть ПилЮнского

  Своя людина і чужому таборі пише:
  > Почалося! УНПішникі, які з соромом просрали вибори в Криму, де за професійного зрадника костєнкА проголосувало у сім разів менш ніж Хвомушкі рахує членів своєї партії (350 виборців проти 2500 членів та членух) почали безстрокову ПІАР- акцію з метою підтримки відвертого ворога українського народу, тов. Яника!
  > Як стало відомо 23 лютого 2010 о 13.00 вся зрадницька а-ля українська гидота на чолі з Хвомушкіним та Овчарчуком, а також примкнувшої до них відомої політ повії Хмільовскої, почали безстрокове пікетовування редакції української газети «Кримська світлиця», з якої нещодавно за фінансові прокрутки з соромом звільнено ще одного прихильника януковича – відомого професійного жебрака-редактора.
  > Як заявила речниця Агенції «KrySolov-UNPishnіy» якась собі Туся Нетустепанчичикова на брифінгу у приймальному відділенні 6 Сімферопольскої лікарні, куди пікетувальників доставили з обмороженнями 2 ступіні: «Ми вимагаємо щоб з цієї доби всі наші прізвища були записані у наші власні державні паспорти подібно прізвищу нашого великого та геніального вождю-демократа Януковичу, а саме: Хвомушкінович, Овчарчукович, Хмільовкович, Смолянінович і таке інше… А держава малу назву Українська ЯнуковичЛяндія

  Сумно, та й годі. В чергове підтвердилася думка: "Коли Господь хоче когось покарати, то відбирає у покараного розум..."
 • 2010.01.23 | Tatarchuk

  трохи не там пикетують

  Газету видають поки що у Києві. До речі чи хтось бачив оновлений примірник?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.23 | Червона світка

   Re: трохи не там пикетують

   Tatarchuk пише:
   > Газету видають поки що у Києві. До речі чи хтось бачив оновлений примірник?

   Газету видають у Сімферополі, а друкують у Києві. Уже надруковано 2-3 число за цей рік на 32 повнокольорових шпальтах.
   В наступному числі буде несподівне фото, від якого дехто з "пікетувальників" вимушений буде відкусити собі язика, або кудись... дуже далеко його засунути...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.23 | Чесна і грамотна по-українськи Свитка

    Re: трохи не там пикетують

    Гризтись між українцями - стара забава.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.23 | Червона світка

     Re: трохи не там пикетують

     Чесна і грамотна по-українськи Свитка пише:
     > Гризтись між українцями - стара забава.
     Пилунський та його команда ні з ким не гризуться. Вони робить газету, яку ЧИТАТИМУТЬ. Крім того, Качулу звільнено 29 грудня, Пилунського призначено 14 січня. Якби він відмовився газету б робив Київ. Комусь потрібно саме це.
  • 2010.01.23 | Гладиатор

   Re: трохи не там пикетують

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.23 | Своя людина

    Re: трохи не там пикетують

    Та їм крім своєї сраки нема що пікетувати. Купка хворих на голову національно озабочених збочінців!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.23 | Ксюша

     Re: трохи не там пикетують

     Своя людина пише:
     > Та їм крім своєї сраки нема що пікетувати. Купка хворих на голову національно озабочених збочінців!

     І це все, що лишилося від колись масової УНП?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.01.23 | Прихільник Чучхе

      Re: трохи не там пикетують

      Закономірний кінець хвумушкіна, якій починав звичайним бандюком-рейдером, базарним прихвосиєм-вишибалаю у хвіодосійському ринку, а потім партійним рейдером по захопленню кримської організації Народного Руху України... от тепер він подався у жебраки з американською релігійною освітою. Ганьба перехрестям, зрадившим традіційному українському православію, таким як американський халуй трясун-сексант хвомушкін!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.23 | Чесна і грамотна по-українськи Свитка

       Re: трохи не там пикетують

       "Прихільник" і "світка" - одне і те. мови не знає - але зате патріот!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.01.23 | Червона світка

        Re: трохи не там пикетують

        Чесна і грамотна по-українськи Свитка пише:
        > "Прихільник" і "світка" - одне і те. мови не знає - але зате патріот!
        Це ти дурнуватий не знаєш мови. Я саме і є Т САМА ЧЕРВОНА СВІТКА, яку усі так лякаються. Дивись словники, вчи мову. Це декому інколи допомагає.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.01.24 | Иван, сослуживец Фомушкина

         Re: трохи не там пикетують


         Я сейчас живу в Херсонской области, иногда заглядываю в Крым к родственникам. Вот и теперь заехал, да у племянника заглянул в Интернет. И обнаружил знакомое лицо своего давнего армейского сослуживца. Увеличил фотографию – нет, я не ошибся это он. Кое-что пораспрашивал у родственников – они интересуются политикой и много чего знают. Особенно то, что касается украинских партий и проукраиские личностей в Крыму. Муж сестры был членом одной партии, но ушел после раскола в Рухе, который организовал Костенко со своей камарильей за деньги Кучмы.А ко давал миллионы долларов на этот раскол? И, как настоящий рейдер-бандит, «ягненок» Костенко попытался отнять у Чорновола его народный Рух. Потом Чорновола убили. И наступила апатия и страшное разочарование ! Особенно это чувствовалось в среде украинцев в Крыму. Была надежда на Ющенко и опять разочарование!
         Вообще это очень удивительно и странно, почему крымские украинцы не могут собраться вместе. Кто над ними и с ними так работает, чтобы находясь во вражеском окружении, они так друг дружку ненавидят? Почитаешь, и хочется плакать от обиды! Вот наконец-то в крымскую Раду попал известный в Крыму украинский политик, настоящий журналист. Я с ним лично не знаком, но заочно знаю его лет двадцать - все время натыкаюсь на фамилию Пилунский: то в телевизоре, то в прессе. Казалось бы, надо вокруг него собраться, помочь, попытаться объединится. Впервые появилась такая возможность! Ан, нет - его не только враги, но и свои же с еще большей силой бьют и топчут, бьют и топчат… Вот теперь вокруг «Крымской свитлицы». Газета давным-давно полуживая, я ее лет пять выписывал, читал… давно не читаю: скучно и неинтересно. Года три как уже и зять не выписывает Почему? А что там читать? Как очередные жулики с помощью единственной украинской газеты собирают с несчастных пенсионеров- украинских патриотов себе на сытое пропитание? Или про то, как на газетных страницах поет песни семья главного редактора? Позор!
         Наверное, кто-то очень боится, чтобы в Крыму украинцы были вместе. Чтобы они что-то реальное знали про украинские дела в Крыму! И понятно кто это делает и зачем, но надо еще чьими руками это делается?
         Вот и поэтому я решился написать. Мне не известно, что делал в Феодосии пан-товарищ Фомушкин после того, как его "ушли" из Армии. Между собой на полигоне мы его называли - "ВКС – вожак клубных стукачей". Вся его доблестная служба и заключалась в том, чтобы собрать всех шестерок и подлюк, а они к нему просто липли, и узнать от них, кто, чем дышит! Он сам умел исключительно разводить руками и докладывать начальству, кто что делает и где и сколько пьют. За это мы, простые офицеры, его ненавидели. Пока он выслуживался до майорского звания заведующего гарнизонным клубом, то не очень-то проявлял рвение к родной Украине. Потому что он не по духу, не по крови его и близко не лежало возле украинского народа Скорее даже наоборот - отмечался нежной любовью к соседней стране России и самыми теплыми воспоминаниями о Советской Армии. Украинской мовы не знал, и знать не хотел. В то время за это вообще не гоняли – старшие офицеры и сами языка не знали,, но он его и не собирался учить и каждый раз говорил, что укринский ему в Крыму никогда не пригодится!
         Я когда первый раз приехал в Крым и случайно узнал про то, что наш яворивский Фомушкин предводитель крымских украинцев-националистов и выдает себя за бендеровца, то чуть не упал в обморок. Долго потом выяснял тот ли это человек с которым мне случилось несчастье служить? Потому, что тот все украинское ненавидел. Особенно то, что имело хоть какое-то отношение к «украинскому буржуазному национализму». Когда я вернулся во Львов и рассказал сослуживцам об этой его новой сущности, то они долго хохотали. Он удивительный приспособленец, но именно таких очень любит большое начальство.
         Подробности его стукаческого мастерства рассказывать не хочу, чтобы не хочу быть таким как он - пусть какие-нибудь журналисты поинтересуются и откроют его истинное лицо талантливого приспособленца!
         Письмо это я обязательно отправлю в «Свитлыцю», а еще в газету «День». В последнее время я эту газету только и чистаю! Пусть напечатают. Очищаться надо через правду! Пусть и горькую!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.01.24 | Чесна і грамотна по-українськи Свитка

          Какой хороший ход!

          именно слезоточивыми или желчеточивыми воспоминаниями можно растрогать черствые сердца украинцев Крыма, которые лишились единсвенной украиноязычной газеты!
         • 2010.01.29 | klir

          сослуживец

          Олег Фомушкін в Яворове був підполковником, командиром самохідне - артилерійського дивізіону. В українському війську не служив, вийшов в запас (на пенсію) за часи СРСР до 1990 року.
          Иван, сослуживец Фомушкина пише:
          >
          > Я сейчас живу в Херсонской области, иногда заглядываю в Крым к родственникам. Вот и теперь заехал, да у племянника заглянул в Интернет. И обнаружил знакомое лицо своего давнего армейского сослуживца. Увеличил фотографию – нет, я не ошибся это он. Кое-что пораспрашивал у родственников – они интересуются политикой и много чего знают. Особенно то, что касается украинских партий и проукраиские личностей в Крыму. Муж сестры был членом одной партии, но ушел после раскола в Рухе, который организовал Костенко со своей камарильей за деньги Кучмы.А ко давал миллионы долларов на этот раскол? И, как настоящий рейдер-бандит, «ягненок» Костенко попытался отнять у Чорновола его народный Рух. Потом Чорновола убили. И наступила апатия и страшное разочарование ! Особенно это чувствовалось в среде украинцев в Крыму. Была надежда на Ющенко и опять разочарование!
          > Вообще это очень удивительно и странно, почему крымские украинцы не могут собраться вместе. Кто над ними и с ними так работает, чтобы находясь во вражеском окружении, они так друг дружку ненавидят? Почитаешь, и хочется плакать от обиды! Вот наконец-то в крымскую Раду попал известный в Крыму украинский политик, настоящий журналист. Я с ним лично не знаком, но заочно знаю его лет двадцать - все время натыкаюсь на фамилию Пилунский: то в телевизоре, то в прессе. Казалось бы, надо вокруг него собраться, помочь, попытаться объединится. Впервые появилась такая возможность! Ан, нет - его не только враги, но и свои же с еще большей силой бьют и топчут, бьют и топчат… Вот теперь вокруг «Крымской свитлицы». Газета давным-давно полуживая, я ее лет пять выписывал, читал… давно не читаю: скучно и неинтересно. Года три как уже и зять не выписывает Почему? А что там читать? Как очередные жулики с помощью единственной украинской газеты собирают с несчастных пенсионеров- украинских патриотов себе на сытое пропитание? Или про то, как на газетных страницах поет песни семья главного редактора? Позор!
          > Наверное, кто-то очень боится, чтобы в Крыму украинцы были вместе. Чтобы они что-то реальное знали про украинские дела в Крыму! И понятно кто это делает и зачем, но надо еще чьими руками это делается?
          > Вот и поэтому я решился написать. Мне не известно, что делал в Феодосии пан-товарищ Фомушкин после того, как его "ушли" из Армии. Между собой на полигоне мы его называли - "ВКС – вожак клубных стукачей". Вся его доблестная служба и заключалась в том, чтобы собрать всех шестерок и подлюк, а они к нему просто липли, и узнать от них, кто, чем дышит! Он сам умел исключительно разводить руками и докладывать начальству, кто что делает и где и сколько пьют. За это мы, простые офицеры, его ненавидели. Пока он выслуживался до майорского звания заведующего гарнизонным клубом, то не очень-то проявлял рвение к родной Украине. Потому что он не по духу, не по крови его и близко не лежало возле украинского народа Скорее даже наоборот - отмечался нежной любовью к соседней стране России и самыми теплыми воспоминаниями о Советской Армии. Украинской мовы не знал, и знать не хотел. В то время за это вообще не гоняли – старшие офицеры и сами языка не знали,, но он его и не собирался учить и каждый раз говорил, что укринский ему в Крыму никогда не пригодится!
          > Я когда первый раз приехал в Крым и случайно узнал про то, что наш яворивский Фомушкин предводитель крымских украинцев-националистов и выдает себя за бендеровца, то чуть не упал в обморок. Долго потом выяснял тот ли это человек с которым мне случилось несчастье служить? Потому, что тот все украинское ненавидел. Особенно то, что имело хоть какое-то отношение к «украинскому буржуазному национализму». Когда я вернулся во Львов и рассказал сослуживцам об этой его новой сущности, то они долго хохотали. Он удивительный приспособленец, но именно таких очень любит большое начальство.
          > Подробности его стукаческого мастерства рассказывать не хочу, чтобы не хочу быть таким как он - пусть какие-нибудь журналисты поинтересуются и откроют его истинное лицо талантливого приспособленца!
          > Письмо это я обязательно отправлю в «Свитлыцю», а еще в газету «День». В последнее время я эту газету только и чистаю! Пусть напечатают. Очищаться надо через правду! Пусть и горькую!
         • 2010.01.30 | Однополчанин

          Re: трохи не там пикетують

          Фомушкіна з Львівщиною пов’язують родинні зв’язки, на початку 90-их років він допомагав в утворенні УНА-УНСО в Яворівському районі
          Иван, сослуживец Фомушкина пише:
          >
          > Я сейчас живу в Херсонской области, иногда заглядываю в Крым к родственникам. Вот и теперь заехал, да у племянника заглянул в Интернет. И обнаружил знакомое лицо своего давнего армейского сослуживца. Увеличил фотографию – нет, я не ошибся это он. Кое-что пораспрашивал у родственников – они интересуются политикой и много чего знают. Особенно то, что касается украинских партий и проукраиские личностей в Крыму. Муж сестры был членом одной партии, но ушел после раскола в Рухе, который организовал Костенко со своей камарильей за деньги Кучмы.А ко давал миллионы долларов на этот раскол? И, как настоящий рейдер-бандит, «ягненок» Костенко попытался отнять у Чорновола его народный Рух. Потом Чорновола убили. И наступила апатия и страшное разочарование ! Особенно это чувствовалось в среде украинцев в Крыму. Была надежда на Ющенко и опять разочарование!
          > Вообще это очень удивительно и странно, почему крымские украинцы не могут собраться вместе. Кто над ними и с ними так работает, чтобы находясь во вражеском окружении, они так друг дружку ненавидят? Почитаешь, и хочется плакать от обиды! Вот наконец-то в крымскую Раду попал известный в Крыму украинский политик, настоящий журналист. Я с ним лично не знаком, но заочно знаю его лет двадцать - все время натыкаюсь на фамилию Пилунский: то в телевизоре, то в прессе. Казалось бы, надо вокруг него собраться, помочь, попытаться объединится. Впервые появилась такая возможность! Ан, нет - его не только враги, но и свои же с еще большей силой бьют и топчут, бьют и топчат… Вот теперь вокруг «Крымской свитлицы». Газета давным-давно полуживая, я ее лет пять выписывал, читал… давно не читаю: скучно и неинтересно. Года три как уже и зять не выписывает Почему? А что там читать? Как очередные жулики с помощью единственной украинской газеты собирают с несчастных пенсионеров- украинских патриотов себе на сытое пропитание? Или про то, как на газетных страницах поет песни семья главного редактора? Позор!
          > Наверное, кто-то очень боится, чтобы в Крыму украинцы были вместе. Чтобы они что-то реальное знали про украинские дела в Крыму! И понятно кто это делает и зачем, но надо еще чьими руками это делается?
          > Вот и поэтому я решился написать. Мне не известно, что делал в Феодосии пан-товарищ Фомушкин после того, как его "ушли" из Армии. Между собой на полигоне мы его называли - "ВКС – вожак клубных стукачей". Вся его доблестная служба и заключалась в том, чтобы собрать всех шестерок и подлюк, а они к нему просто липли, и узнать от них, кто, чем дышит! Он сам умел исключительно разводить руками и докладывать начальству, кто что делает и где и сколько пьют. За это мы, простые офицеры, его ненавидели. Пока он выслуживался до майорского звания заведующего гарнизонным клубом, то не очень-то проявлял рвение к родной Украине. Потому что он не по духу, не по крови его и близко не лежало возле украинского народа Скорее даже наоборот - отмечался нежной любовью к соседней стране России и самыми теплыми воспоминаниями о Советской Армии. Украинской мовы не знал, и знать не хотел. В то время за это вообще не гоняли – старшие офицеры и сами языка не знали,, но он его и не собирался учить и каждый раз говорил, что укринский ему в Крыму никогда не пригодится!
          > Я когда первый раз приехал в Крым и случайно узнал про то, что наш яворивский Фомушкин предводитель крымских украинцев-националистов и выдает себя за бендеровца, то чуть не упал в обморок. Долго потом выяснял тот ли это человек с которым мне случилось несчастье служить? Потому, что тот все украинское ненавидел. Особенно то, что имело хоть какое-то отношение к «украинскому буржуазному национализму». Когда я вернулся во Львов и рассказал сослуживцам об этой его новой сущности, то они долго хохотали. Он удивительный приспособленец, но именно таких очень любит большое начальство.
          > Подробности его стукаческого мастерства рассказывать не хочу, чтобы не хочу быть таким как он - пусть какие-нибудь журналисты поинтересуются и откроют его истинное лицо талантливого приспособленца!
          > Письмо это я обязательно отправлю в «Свитлыцю», а еще в газету «День». В последнее время я эту газету только и чистаю! Пусть напечатают. Очищаться надо через правду! Пусть и горькую!
        • 2010.01.24 | всякая шушера

         ААААААА!! БЕЖИММММ!!

         Червона світка пише:
         > Я саме і є Т САМА ЧЕРВОНА СВІТКА, яку усі так лякаються.
         Ааааааа!!! Это та самая Червона Свитка!!!! Бежим все отсюда!!!
 • 2010.01.24 | НА САМОМ ДЕЛЕ

  Re: Жебраки-націоналЮги верещать: Геть ПилЮнского

  Бедные украинцы борятся с богатыми неукраинцами и даже неславянами за единственный орган!!!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.24 | Чистый Стёб

   Re: Жебраки-націоналЮги верещать: Геть ПилЮнского

   Вы какой орган имеете ввиду- женский или мужской?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.24 | ОРГАНіст

    Re: Жебраки-націоналЮги верещать: Геть ПилЮнского

    Чистый Стёб пише:
    > Вы какой орган имеете ввиду- женский или мужской?
    Как вы не поймёте, что борьба идёт за ОРГАН, как таковой, - просто ОРГАН как СИМВОЛ. Борцам за ОРГАН ваша детализация вообще не понятна.
   • 2010.01.24 | НА САМОМ ДЕЛЕ

    Re: Жебраки-націоналЮги верещать: Геть ПилЮнского

    Ой, не ломайте дурака тут. Орган украиноязычной печати.
    Теперь их фактически нет. Благодаря обрезанным.

    Благодаря обрезанным - я гениально выразился?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.24 | Кримський українець

     Re: Жебраки-націоналЮги верещать: Геть ПилЮнского

     НА САМОМ ДЕЛЕ пише:
     > Ой, не ломайте дурака тут. Орган украиноязычной печати.
     > Теперь их фактически нет. Благодаря обрезанным.
     >
     > Благодаря обрезанным - я гениально выразился?

     Благаю, поясніть, що маєте на увазі, коли пишите: "Теперь их фактически нет. Благодаря обрезанным." Кого це "ИХ"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.01.24 | Mirazh

      Re: Жебраки-націоналЮги верещать: Геть ПилЮнского

      Та теперешний редактор - еврей? И борода...
      Умоляю, развейте мои сомнения?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.24 | Голова Расово-етнічної Комісії Ч.С.

       Re: Жебраки-націоналЮги верещать: Геть ПилЮнского

       Mirazh пише:
       > Та теперешний редактор - еврей? И борода...
       > Умоляю, развейте мои сомнения?

       Усебічний (в тому числі генетичний, перевірка ДНК) розгляд етнічно-расової приналежності П.Л.П встановив, що він є, мабуть єдиним на теренах Криму, на 98,9% етнічним українцем. Валідність результату не менше 97,7%. Принаймні у жодного, кого наша комісія перевіряла раніше цей відсоток не сягав 87%.
      • 2010.01.24 | Bulgakoff

       Re: Жебраки-націоналЮги верещать: Геть ПилЮнского

       Пилунскому:

       Никому не верьте.
       Никогда ничего не просите.
       Придут - и сами дадут "Крымскую светлицу" на синеньком блюдечке с голубой каемочкой и с суммой, более чем достаточной для сибаритской жизни. Чего-чего, а денег и славы вам хватит до конца.
 • 2010.01.26 | Петро

  Домітингуються

  Янукович СКАСУЄ Ющенка?!
  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_rus&key=1264408835&first=1264498058&last=1260625536

  Впливовий регіонал, оцінюючи останній резонансний указ гаранта, нібито висловився у дусі, що, мовляв зараз він (указ)працює на моіблізацію нашого електорату, а зразу ж після перемоги він буде скасований, як і йому подібні.

  Клас???

  У донецькому суді оскаржили присвоєння Бандері звання Героя України

  http://ua.korrespondent.net/ukraine/1039764

  Як повідомив подавець позову, донецький адвокат Володимир Оленцевич, у своїй позовній заяві він наполягає, що Ющенко, присвоївши Бандері звання Героя України, порушив частину 2 статті 6 Закону Про державні нагороди України, відповідно до якої дане звання може бути присвоєно тільки громадянам України.

  22 січня на урочистостях з нагоди Дня Соборності у Національній опері України Ющенко поінформував про підписання указу про присвоєння Бандері звання Героя України.

  У зв’язку з цим 24 січня в Севастополі депутат Ленінської районної ради від ПСПУ Костянтин Заруднєв демонстративно спалив паспорт громадянина України.
 • 2010.01.26 | ПЕРЕДПЛАТНИК

  Re: Геть ПилЮнского

  А газети так і немає. Моєї газети. Тієї, яку я передплатив. Замість неї підсунуть якийсь сурогат. Захищатиму свої права через суд.

  Чи змиримось із свавіллям чиновників?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.29 | ПЕРЕДПЛАТНИК

   Коли ЧЕРГОВИЙ ПІКЕТ?

   Коли буде пікет редакції? Мене, як ПЕРЕДПЛАТНИКА, ошукали. Буду протестувати з вами.
 • 2010.01.29 | АБРАМ

  Этот дурик сделал перепечатку с российского!!! Нового Региона.

  А вот что думает публика РОССИЙСКОГО ИНФОРМАГЕНСТВА НР - ВРАЖЕСКОГО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО

  Пилунский: тираж «Крымской светлицы» вырастет до 12 тысяч, вражеская аудитория будет завоёвана
  http://www.nr2.ru/crimea/267555.html/discussion/
 • 2010.01.31 | Світло Свободи (не "ВО")

  Re: Жебраки-націоналЮги верещать: Геть ПилЮнского

  Хтось іще вірить у торжество Справедливості...
  Ех, рамантікі...

  Кому «муляє» «Світлиця»?..
  Кому вигідне знищення газети "Кримська світлиця"?
  Проголосуйте!
  http://ukrslovo.blogspot.com/
 • 2010.02.03 | 987-654-321

  НЕ КРИЧИ, НАЧАЛЬНИК!!!

 • 2010.02.03 | ПЕРЕДПЛАТНИК

  Найбільше знищенню газети "Кримська світлиця" радіють вороги...


  Телеканал "Чорноморка" - загалом цілком демократичний.
  Раз на тиждень там робить огляд газет нащадок греків і молдован, а, отже, росіянин, за його визнанням, Владімір Андронакі. Як і більшість кримчан, він є шовіністом.
  Отже, майже два роки ця істота і не думала аналізувати зміст газети "Кримська світлиця" через патріотичну її позицію та висвітлення історії Голодомору - Геноциду українського народу.
  Так ось минулого разу цей українофоблячий примат, повідомивши про зміни в газеті і про її повнокольоровість, від щастя трохи не підскакував на крісельці.
  До того ж назвав попередню газету "сєрєнькая і убогая газєтьонка".
  Зрозуміло, що цей українофоблячий примат біля мікрофона і перед камерою може говорити, що завгодно.
  Ось тільки ні совісті, ні серця Владімір Андронакі, друг Леоніда Пилунського, не має.

  Також важливо, що радіє і російська інформаційна агенція "Новый Регион" - особливо шовінстичне організоване угрупування, статтю якого із задоволенням передрукував призначений Києвом новий редактор-могильщик газети Леонід Пилунський.

  Радіють також Грач, Цеков та інша нелюдська гидота, яка була неодноразово критикована на сторінках газети, добре ім'я якої нині вкрадено рейдерами.
  http://ukrslovo.blogspot.com/2010/02/blog-post_6389.html
 • 2010.02.07 | ПЕРЕДПЛАТНИК

  Прес-конференція ПілЮльського

  Дуже схожа на крокодилячі сльози - коли алігатор зжирає жертву, він плаче.
  Мабуть, тому, що завеликий шмат проковтнув ПілЮльський разом з шукачем пляшок Савченком.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.07 | НеРуховец

   Re: Прес-конференція ПілЮльського

   ПЕРЕДПЛАТНИК пише:
   > Дуже схожа на крокодилячі сльози - коли алігатор зжирає жертву, він плаче.
   > Мабуть, тому, що завеликий шмат проковтнув ПілЮльський разом з шукачем пляшок Савченком.

   Уму непостижимо!...

   Насколько ПЕРЕДПЛАТНИК сам того не понимая, точно выразил суть многих в Украине, кто относит себя "свідомим та патриотом"

   Судите сами: в стране выборы. Большая опасность прихода "братвы". Конечно, я не призываю никого с утра рвать волосы у себя на голове :), но столь мелочиться, как это делает ПЕРЕДПЛАТНИК, также не стоИт!

   Ибо не исключено завтра опять ПЕРЕДПЛАТНИКУ с г-ном Пилунским придется стоЯть на одной площади...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.07 | ПЕРЕДПЛАТНИК

    Як людина, яка стояла на Майдані...

    я стояв за чесність у першу чергу і справделивість.

    Блін, НІЗВІДКИ появляються рейдери і захоплюють УКРАЇНСЬКУ газету. І роблять її НЕУКРАЇНСЬКОЮ!!!
    Як до цього можна ставитись?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.07 | НеРуховец

     Re: Як людина, яка стояла на Майдані...

     ПЕРЕДПЛАТНИК пише:
     > я стояв за чесність у першу чергу і справделивість.

     Ага, как вы все стояли знаем – посмотрите результаты первого тура голосования в Крыму, да и во всей Украине.

     Зачем надо было делиться национал-демократам?

     Сколько в Крыму взяли голосов Костенко, Гриценко, Яценюк?

     Что, не было понятно, что дерибанят голоса тех, кто действительно за Украину?

     >
     > Блін, НІЗВІДКИ появляються рейдери і захоплюють УКРАЇНСЬКУ газету. І роблять її НЕУКРАЇНСЬКОЮ!!!

     Кто такой Пилунский – мы знаем…. К нему претензий не меньше, чем ко многим другим.

     Но он хоть что-то делает. И потом, он разве захватил? Его – назначили. Соответственно, оценивать его работу будем через хотя бы 6 месяцев.

     > Як до цього можна ставитись?

     Ныть надо меньше. Не хотите помогать Пилунскому - не помогайте. Но займитесь объединением украинской громады Крыма, численность которой свыше 400 000 человек.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.02.10 | ПЕРЕДПЛАТНИК

      Про об'єднання українців Криму

      А можна не смішити про спроможність Пилунського об'єднувать?
      Ось вчорашній свіжий факт

      http://ukrslovo.blogspot.com/2010/02/blog-post_4208.html

      Сказати, що думка пересічного кримського українця його не цікавить і йому ніколи просто на цю тему говорити - це для політика - вирок. Чи його цікавлять тільки кримські татари, які його проведуть в Верховну Раду Криму?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua