МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Оголошення

01/25/2010 | Потрійна Свитка
Увага, внимание, ахтунг.

В ефірі тимчасовий військово-польовий провід Потрійної Свитки, що об’єднала під своїм шатром три найвпливовіші на даний момент Свитки: Білу Свитку, Червону Свитку і Чорну Свитку.

Цім універсалом постановляємо:

1. Починається план-перехват спільноти так званих Вісьмох Інвалідів, які під виглядом що їх вісім і що вони інваліди, захоплюють все нові й нові висоти, сіють розбрат поміж неінвалідами та братніми силами. Відтепер попід їхніми хтивими ногами, протезами та милицями горітиме вогнем земля.

2. Кожний інвалід, що він отямиться вчасно від безглуздого спротиву та добровільно складе всі свої інвалідні прилади, отримає амністію на короткий випробувальний час та примусово-добровільне лікування у лікарні за місцем дислокації. Всіх інших жорстоко буде покарано.


3. На тимчасовий термін у дію вводиться одразу дві «Кримські Світлиці», кожна зі своєю власною редактурою та резидентурою. «Нова Світлиця» виходитиме щосуботи до заходу сонця, її примірники буде безкоштовно роздано 64 найкращім інвалідам, інші мають викласти за читання 2 гривні по курсу долара. «Свобідна Світлиця» виходитиме щодня, окрім суботи та неділі, в прямому ефірі радіостанції «Свобода». Її прослуховування для інвалідів безкоштовне, інші сплачуватимуть 2 гривні за годину прослуховування.

4. І не намагайтеся цьому чинити спротив. Всіх незгідних буде жорстоко обламано у кращих, чи, навпаки, гірших сподіваннях і мріях. Ми знайдемо кожного з тих, хто чинитиме опір, і піддамо його психологічним тортурам за звичаями давньослов’янського роду.


Чекайте на подальші інструкції. Цей текст буде знищено після прочитання його модератором форуму.

ПОТРІЙНА СВИТКА, тимчасовий провід

Відповіді

 • 2010.01.26 | ПЕРШИЙ

  УВАГА

  Увага.
  Всім нашим.
  Говорить ПЕРШИЙ.

  Дорогі мої.
  Ніколи не вірте, якщо вам скажуть, що вісім інвалідів не здатні стати одним гладіатором. Досвід життя та результати першого туру виборів переконливо доводять, що навіть якщо це так, то вісім тисяч по вісімсот інвалідів можуть успішно втопити в гівні будь-якого гладіатора.
  Весна прийде, і за неї варто боротися. До приходу весни ментальну інвалідність вишчої чи нижчої групи мусять отримати ВСІ хто живе навколо.
  Я сказав: ВСІ.
  Навесні перевірю.
  Кінець зв'язку.

  ПС
  Проголошую про відкриття зимового сезону полювання на кольорових зайок. Будь-якими засобами, включаючи підступні та нелюдські.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua