МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Сімферополі відбулася пісенна презентація «Кримської світлиці»

01/28/2010 | Krslovo
В Сімферополі відбулася пісенна презентація «Кримської світлиці»

27 січня 2010 року в Сімферополі відбулася презентація першого аудіодиска авторських пісень Юлії та Віктора КАЧУЛ «Може, мамо, я хоч трохи кращим світ зроблю!» http://www.ukrlife.org/main/evshan/apple_ua.htm. Мета акції — привернути увагу громадськості до проблем відродження української культури, духовності, чим у газеті «Кримська світлиця», яка була чи не єдиним провідником української ідеї в Криму, переймався цей родинний творчий журналістський і пісенний дует, організовуючи масові газетні акції для читачів, пісенні конкурси, фестивалі, концерти.
З великим успіхом Юлія і Віктор Качули провели минулого року у «Світлиці» читацький конкурс на визначення 20-ти найпопулярніших українських пісень. Конкурс завершився великим фінальним концертом у Гарнізонному будинку офіцерів у Сімферополі, у якому найпопулярніші українські пісні співали на сцені самі читачі – переможці цього мистецького змагання.

Нагадуємо, що наприкінці минулого року керівництво Газетно-журнального видавництва Міністерства культури і туризму України незаконно звільнило головного редактора видання Віктора КАЧУЛУ та призначило на його місце представника політичної партії, що підтримує кандидата в Президенти Ю. ТИМОШЕНКО.

Українська Народна партія закликає українську громадськість Криму та шанувальників пісенної «Кримської світлиці» підтримати поета, композитора, заслуженого журналіста України Віктора КАЧУЛУ в його пісенному почині благодійними пожертвами, тиражуванням вже готового аудіодиска і підготовкою до запису наступних для подальшої реалізації, організацією концертів дуету Юлії та Віктора КАЧУЛ, а також боротьбою за повернення тієї пісенної, духовної, незалежної «Кримської світлиці», до якої звикли читачі.
Контактні дані Юлії та Віктора КАЧУЛ: (067) 650-14-22; kr_svit@meta.ua

Тетяна Степченкова, прес-служба Кримської організації УНП,
(0652) 62-12-72, 050 2853997

Відповіді

  • 2010.01.28 | Krslovo

    Re:Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua