МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Время идет, а ветеранов становится все больше

05/07/2010 | Дневной дозор
http://www.rada-veteran.kiev.ua/

"Киевская городская организация ветеранов - это более чем полумиллионный (вместе с коллективными членами) отряд жителей столицы, состоящий из ветеранов войны, ветеранов труда и детей войны, ветеранов воинской службы и других людей пожилого возраста."

Відповіді

 • 2010.05.07 | Дидерот

  Шутка ли!

  Совсем не шутка. Над этим задумываются лучшие умы геронтологии, советологии, демографии и близких дисциплин. По всему миру. Она формулируется так: естественное воспроизводство посклимактерическиого населения в отдельных районах бывшего Советского Союза. Есть идеи что это новый тип людей, поправших законы физиологии.

  Интересны самоназвания этих групп - "Дети Войны" "Дети Труда", "Дети-герои","Защитники Мира", "Защитники Труда и Войны", "Герои-защитники", "Защитники героев", "Герои Мира", "Дети Мира", прочее.

  По этому вопросу уже готовится сенсационная статья для Википедии, но эти люди всячески статье сопротивляются, так как им видится в названии означенного ресурса намек на гомосексуализм (?), что противоречит их фундаментальным ценностям, основанным опять таки на тайном и необыкновенном способе воспроизводства.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.05.07 | Дихлофос

   Re: Шутка ли!

   На очереди " Внуки войны"," Внуки труда",вообщем внучата Ильича...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.05.08 | александр

    Re: Шутка ли!

    Что ж Вам так неймется то?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.05.08 | Похаб Похабыч

     вы своим намеком на гомосексуализм встревожили человека

     и заставили его прийти на форум и задать встревоженный вопрос.
     стыдитесь, поросята.
 • 2010.05.08 | Прохожий

  Re: Время идет, а ветеранов становится все больше

  Вы та не забывайте что хоть и вона закончилась в 45 а восстанавливали страну до 55, а сколь не взорванных бомб и гранат, а мины по стране. так что все нормально.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.05.09 | Семен Кам’янецький

   Re: Время идет, а ветеранов становится все больше

   Ця війна не закінчиться ніколи, вона вічна, тому, що ідеологічно для російського, божевільного неоімперіалізму це гарний привід продовжувати будівництво Нової Світової Імперії. Те що не вдалося комуністичним катам – (на їх кремлівську думку) добудують російські онучата голі!
   Саме тому Кремль вкладає величезні гроші у «Перемогу під власівьскими прапорами, наприклад у Сімферополі, чи у Севастополі» де безкоштовно(?) роздають триколори, та гроші на створення комітетів «Онучат Війни», істеричні волання «Руский народ одноосібний переможець світового фашизму», а ті чи ті - фашисти»… Є така думка, що от-от почнуть будувати комітети ветеранів Куліковської (чи Бородінської) битв. У Севастополі вже лунають верещання про створення комітету по захисту від брехні морської Сінопської різанини. (насправді це був гарний приклад для знищення цивільних суден у сучасності). Саме тому у Росії роблять вигляд що клянуть Сталіна, і Кирило служить номінальний молебень за безвинно убієнних сталінізмом росіян(?!), а в Україні російські холуї будують пам’ятники цьому всесвітньому кату… А потім, наступним кроком, у Кремлі скажуть: народи вимагають реабілітації… От і Україна (навіть Україно!!!) вимогає все поновити…
   У той же час керманичі РФ, а практично сьогодні цією державою керують спецслужби, наглухо прикривають і ховають архіви, під голосні гасла «Не чапайте історії»!
   І так до без кінця. Точніше, до кінця цієї божевільної держави, з божевільним електоратом та божевільними керманичами. Нажаль, їм не потрібен добробут Свого Народу, його заможність і злагода – їм потрібна лише Велич Кремля! Що вже й казати про українців!
   Ще раз: все це ідеологічне миготіння нових кремлівських будівничих, так званої, Керованої Демократії, а точніше Авторитарної Держави з неосталіністським наповненням. Їм не потрібна Правда! Вона для них – Смерть!
   А дурний на всю голову Захід, саме заради добробуту свого електорату, потакає діям, хворим на особисту велич, неосталіністам і тихенько заплющує очі на все зростаючи appetite and присмаки Кремля. З’являться таке враження, що почорнівший Білий Дім став червоним, а владу у Парижі, Римі, і Берліні захопили комуністи – сателіти Москви і друзі Медведєва – Путіна.
   Bon appetite! Zshirni zahidni pidory!
   Зі святом Перемоги!
   Тоді у тридцятих Ви схаменулися лише коли Гітлер з’їв Пів-Європи та почав добивати Стару, хвору на політичну подагру-сказ і історичний склероз, Британію, а японці блискуче знищили американський військовий флот у Пьорл-Харборі.
   Так що, бажаю Вам не придушитися, коли хавкаєте дешевий російський газ та нафту! Ваше благополуччя і, так званий, спокій, стоять на кістках млн знищених у всіляких ГУЛАГах і стражданнях поневолених народів… Але ви цього не хочете бачити і згадувати. Так затишніше і схоже на злагоду… Так схожу на Мюнхенську!
   Ми дуже вам за все це вдячні.
   Особливо вам будуть вдячні ваші і наші онуки-правнуки, яким гребти – не вигребти оцю ідеологічну багнюку. Тому що колись, хочете ви того, чи не хочете, але треба буде проводити Нюрнберг-2, судити комунізм-сталінізм, забороняти ленінізм, як і нацизм… а можливо, поруч, на лаві підсудних на той час будуть сидіти і деякі теперішні керманичі.

   А що до сьогодення?
   Зі святом Вас всіх, хто дожив і, хто не дожив, хто бився, хто біг в атаку і не добігав, і хто чикав щастя і не дочекався, хто вмирав чесно, бо куля попала у лоба, і хто не чесно, бо в потилицю, хто вирів і не вирів, і хто абсолютно не винен в тім, що Переможці всі ці 65 років прожили гірше Переможених, що віртухаї і кати отримають державні пенсії, а ти хто билися за волю свого народу ледь виживають… Самі Переможці чесні і прозорі і для катського режиму комуністів, опинилися Переможеними і сьогодні жебракують тому, що хтось знову хоче панувати Світом. А грішми чи зброєю вже не моє значення.
   Зі Святом Вас, ті ХТО ДОЖИВ! З гіркім і страшним, але такі СВЯТОМ!
 • 2010.05.12 | Дидерот

  По поводу 9 мая.

  Не мое, но присоединяюсь к мнению.

  "В календаре становится очень много праздничных дат, которые можно объединить в одну.

  Назвать можно, например так: «Веселый праздник, можно бухать в центре города, ходить в трусах и ничего за это не будет!»."


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua