МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кримська УНП: Причиною виникнення фашизму є Кремль

05/08/2010 | Krslovo
«Кремль, а не Гітлер, як колись намагалася переконати українців радянська влада, а нині Російська Федерація та підлеглі їй проросійські організації України, особливо в Криму, є справжнім батьком фашизму», — стверджує член Сімферопольської міської організації Української Народної партії Олексій КЛИМЧУК. Він зазначив, що «Гітлер, котрий був націонал-соціалістом, не має ніякого відношення до фашизму, який породив Беніто МУССОЛІНІ, створивши та очоливши в Італії в 1922 році Національну фашистську партію». Тому, за його словами, «МУССОЛІНІ є «матір’ю» цього суто італійського явища!». А «запліднив» цю «матір» Кремль, зокрема, Григорій ЗИНОВ’ЄВ — радянський політичний й державний діяч, один з найближчих соратників Леніна, який фінансував її, сам того не бажаючи», — додав КЛИМЧУК.
За словами представника УНП, «у 1918 році Кремль вирішив створити Комуністичний Інтернаціонал. Найбільш ефективним засобом створення компартій в інших країнах був підкуп лідерів соціалістичних партій».
«Цей механізм був запущений і мав успіх у багатьох країнах, але не пройшов в Італії, де МУССОЛІНИ — тодішній редактор соціалістичної газети — на гроші, отримані від ЗИНОВ’ЄВА, замість Комуністичної, створив свою Національну Фашистську партію, щоб не залежати від Кремля». Таким чином, Кремль є не хто інший, як «батько» фашизму», — додав Олексій КЛИМЧУК.
«Якби не було грошей ЗИНОВ’ЄВА чи якщо б він поставив на іншу фігуру, а не на МУССОЛІНІ, фашистська партія Італії ніколи б не відбулася, і це слово як політичний термін не існувало б взагалі», — впевнений представник УНП.
«Ображений Кремль зусиллями радянської пропаганди зробив термін «фашизм» грубою політичною лайкою. Яскравий приклад цього можна знайти ще у Льва ТРОЦЬКОГО — другої фігури після ЛЕНІНА у жовтні 1917 року. В 1927 році, коли ТРОЦЬКИЙ вже очолював опозицію СТАЛІНУ, під час святкування 10-ї річниці Жовтневої революції він обізвав представників офіційної влади «фашистами» тільки за те, що вони зняли з його балкону портрети Маркса та Енгельса», — повідомив він. — А от націонал-соціаліст Адольф ГІТЛЕР, якого й досі невипадково намагаються виставити фашистом, прийде до влади тільки в 1933 році».
«В наш час комуністи використовують цей термін як образливу лайку по відношенню до українських патріотів, толком не розуміючи його справжнього історичного походження та значення», — підкреслив Олексій КЛИМЧУК.
Таким чином, цей політичний трюк навмисно був зроблений радянською владою для того, щоб приховати справжнього «батька» фашизму та інші гріхи та фальсифікації Кремля, пов’язані зі створенням Комінтерну», — повідомив член УНП.
«Жахливо, що з 1918 до 1936 року за кошти СРСР було створено аж 76 комуністичних партій по всьому світу», — обурений український патріот. «Цікаво було б почути від доктора історичних наук, Міністра освіти та науки України Дмитра ТАБАЧНИКА, які грошові суми витрачалися Радянським Союзом на створювання та щорічне фінансове утримання цих компартій по всьому світу в той час, коли в Україні люди масово вимирали від Голодомору?» — задає він риторичне питання.

Тетяна Степченкова, прес-служба
Кримської організації УНП, 050 2853997

Відповіді

 • 2010.05.09 | АlеxDоmоsеdov

  Ще цікавий приклад московської маніпуляції:

  загарбники чомусь завжди "німецько-фашистські", а не "німецько-італійські" (чи "фашистсько-націоналсоціалістичні") - адже багатонаціональність протистояння зайве підтверджувала б що війна була таки світова, а не "Великий Вітчизняний" міжсобойчик :-)
 • 2010.05.09 | Philippe de Chènevière

  Цікаво послухати справжніх істориків

  "Цікаво було б почути від <...> Дмитра ТАБАЧНИКА, які грошові суми витрачалися..." -
  От кого мені АБСОЛЮТНО НЕЦІКАВО, ба навіть ОГИДНО слухати, так це Діму Табачніка. Хоча б тому, що він знову щось таке збреше, після чого ходитимеш, як обпльований. Мені більше до вподоби гасло:
  Як зустрів Табачніка - дай йому підсрачника!
  Цікаво, скільки разів уже було реалізовано цей моральний імператив?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.05.09 | Олекса

   Re: Цікаво послухати справжніх істориків

   Гарна інформація... І як наші патріоти нею розпорядяться? А ще наші українські науковці-історики розколупали, що й ноги 1-ї світової війни ростуть звідтіля, тобто з Москви... Цікаві миротворці...
 • 2010.05.13 | Дихлофос

  Re: Кримська УНП: Причиною виникнення фашизму є Кремль

  Что в имени тебе моем?
  12 МАЯ 2010, 15:19 ВИКТОР ШЕНДЕРОВИЧ  … А я вам скажу так: Эйяфьядлайёкюдль – это фигня! Вот в Перу есть вулкан по имени Хуйнапутина. * И главное – так легко произносится!

  Не найдется ли чего-нибудь с таким дивным названием – поближе?

  * - http://en.wikipedia.org/wiki/Huaynaputina


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua