МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

17 травня о 12-00 - перша акція «Кримського наступу»

05/16/2010 | Дежурный
Кримський наступ
комітет порятунку Нації та Держави

17 травня 2010 р.

Тел.:0505037157
0503973097
0501375171

ПРЕС-РЕЛІЗ

17 травня о 12-00 уповноважені представники «Кримського наступу» проведуть пікетування постійного представництва Президента в Криму.
Пікетування буде проведено на знак протесту щодо зради Державних та Національних інтересів можновладцями.
Минуло всього два місяці, відколи Віктор Янукович присягнув на Пересопницькому Євангелії виконувати обов’язки Президента України.
Але за два місяці свого президентства Янукович почав фактичну здачу державного суверенітету, знехтував ключовими положеннями Конституції Держави, зрадив пам’ять мільйонів українців-жертв геноциду 1932-1933 років.
Триває тотальний наступ на економічні, соціальні, культурні права українців, громадян України інших національностей. Два місяці перебування при владі спричинили у представників правлячого олігархічного клану стан безкарної ейфорії. Вони вважають, що їм усе дозволено: тотальна узурпація влади – законодавчої, виконавчої, судової, нехтування Конституцією і законом, освячення коаліції "тушок" і скасування місцевих виборів, наступ на національні та громадянські права, здача національних інтересів, розгортання повномасштабних репресій та україноненависництва як державна політика…
Незалежність та територіальна цілісність України не є предметом купівлі-продажу. Це мають усвідомити всі, хто зазіхає на нашу Свободу і Батьківщину. Виклик кинуто всьому українському народові. Настає момент істини, час реальних дій, адекватних мірі історичного виклику. Інтереси Нації і Держави вимагають порозуміння та єднання всіх патріотичних, державницьких сил.
Ми звертаємося до кримчан усвідомити небезпеку для кожного громадянина. Кліка Януковича працює на інтереси Росії тобто проти економіки України, проти кожного мешканця Криму. Відбувається наступ на права людини. Під загрозою добробут кожної людини.

Кримчани виступлять проти:
• Здачі Севастополя, Криму, України
• Зрадницьких угод про базування іноземних військ на території України
• Антинародних угод з мєдвєдінсько-путінським режимом, які лобіюють інтереси олігархів.
«Кримський наступ» був створений в рамках всеукраїнської ініціативи створення Комітетів захисту Нації і Держави.
До "Кримського наступу" наразі входять
Кримська організація ВО "Свобода", Кримської організації УРП "Собор", Кримська Регіональна організація "За Україну", Севастопольська міська організація ВО "Свобода", Кримська крайова організація Народного РУХу України, Всекримське товариство "Просвіта" імені Тараса Шевченка, Кримська організація УНП, Кримська організація КУН та "Наша Україна", Кримська організація ОУН.

Відповіді

 • 2010.05.17 | Дежурный

  Акция удалась

  Кримчани виступили проти антиукраїнської політики Президента ЯНУКОВИЧА

  17 травня 2010 року близько 60 представників «Кримського наступу», що об’єднує патріотичні сили півострову, взяли участь у пікетуванні постійного Представництва Президента України в Криму. Акція була проведена на знак протесту проти антиукраїнської політики Президента ЯНУКОВИЧА та здачі владою національних інтересів України.
  За словами голови Кримської організації Української Народної партії Олега ФОМУШКІНА, «Віктор ЯНУКОВИЧ за часи перебування при владі такими протизаконними вчинками вперто доводить суспільству свою антиукраїнську сутність». «Так, Президент ЯНУКОВИЧ на догоду інтересам Російської Федерації нахабно, перед усім світом, порушив Конституцію України, підписавши Угоду про подовження терміну перебування Чорноморського Флоту РФ на території України», — зазначив політик.
  Кримські патріоти передали Звернення працівнику Представництва Президента та закликали всіх кримчан підтримати всеукраїнський опір україноненависницькій політиці нинішньої влади.

  Тетяна Степченкова, прес-служба
  Кримської організації УНП, 050 2853997

  17 травня 2010 р. Прес-служба КРО
  ВО „Свобода”
  Тел.0993879383

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  17 травня 2010 року за ініціативою Кримської республіканської та Севастопольської міської організацій ВО «Свобода» та відбувся пікет «Кримського наступу» постійного представництва президента України в Криму в рамках пікетування усіх облдержадміністрацій в рамках всеукраїнської протестної акції проти зрадницької антиукраїнської політики режиму Януковича..
  17 травня 2010 року в Сімферополі відбулося пікетування представництва президента України в Криму. Це пікетування було першою публічною акцією, проведеною Комітетом порятунку Нації і Держави «Кримський наступ», в якій взяли участь уповноважені представники ВО «Свобода», УНП та КУН.
  Учасники пікету донесли до представника президента України в Криму Сергію Куніцину думку кримчан.
  Зокрема голова Севастопольської міської організації ВО Свобода зазначив:
  - Минуло всього два місяці, відколи Віктор Янукович присягнув на Пересопницькому Євангелії виконувати обов’язки Президента України. Незалежність та територіальна цілісність України не є предметом купівлі-продажу. Це мають усвідомити всі, хто зазіхає на нашу Свободу і Батьківщину. Виклик кинуто всьому українському народові. Настає момент істини, час реальних дій, адекватних мірі історичного виклику. Інтереси Нації і Держави вимагають порозуміння та єднання всіх патріотичних, державницьких сил.
  Ми звертаємося до кримчан усвідомити небезпеку для кожного громадянина. Кліка Януковича працює на інтереси Росії тобто проти економіки України, проти кожного мешканця Криму. Відбувається наступ на права людини. Під загрозою добробут кожної людини.
  Кримчани виступають проти:
  • Здачі Севастополя, Криму, України
  • Зрадницьких угод про базування іноземних військ на території України
  • Антинародних угод з мєдвєдінсько-путінським режимом, які лобіюють інтереси олігархів.
  Також слово взяли Олег Фомушкін – голова кримської обласної організації УНП та Василь Овчарук - голова кримської обласної організації КУН
  Тел.0993879383
  е-mail: vosvoboda.crimea@gmail.com
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.05.17 | Зелена свитка

   Еще и как удалась!

   Дежурный пише:
   > Вісім інвалідів теж виступили проти антиукраїнської політики Президента ЯНУКОВИЧА
   >
   > 17 травня 2010 року близько 8 представників організації «Вісім інвалідів», що об’єднує вісьмох інвалідів, взяли участь у наступі. Як попередньо повідомлювалося провідними інтернет-виданнями півострова, члени організації наступили вісьмома башмаками на гівняшку, що символізувала Президента ЯНУКОВИЧА та здачу владою національних інтересів України.
   > Вісім інвалідів передали Звернення кондуктору тролейбуса та закликали всіх кримчан повторити їхній наступ на україноненависницьку політику нинішньої влади. Провідні інтернет-експерти півострова прогнозують, що подібні акції матимуть надзвичайну ефективність та швидко змінять україноненависницьку владу на якусь іншу.
   >
   > Прес-служба
   > Кримської організації вісьмох інвалідів, 080 8888888
   > е-mail: invalidy@888.inv

   Молодцы, ребята! Так держать! Мы им еще всем покажем!
   Главное - заявить!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua