МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Народного Руху України

05/19/2010 | Камінь
Заява
ХІХ Всеукраїнських Зборів (з’їзду) Народного Руху України

Ні - Харківському пакту, документу національного сорому, ганьби й обману!

Підписавши 21 квітня цього року угоду з Російською Федерацією (РФ) про продовження перебування її Чорноморського флоту (ЧФ) на нашій території до 2042 року, Янукович цинічно порушив Конституцію України, присягу та здійснив акт державної зради, оскільки стаття 9 Основного закону визначає, що укладення міжнародних договорів, які суперечать Конституції України, можливе лише після внесення до неї відповідних змін.
Від імені української держави цей неукраїнський Президент з лакейською посмішкою задовольнив російські геополітичні амбіції, залишивши її флот в Криму навічно.
Українське суспільство має знати, що Янукович не мав права підписувати, а проросійська та куплена частка Верховної Ради не мала права ратифікувати таку міжнародну угоду, оскільки стаття 17 Конституції містить положення, що на території України не допускається розташування іноземних військових баз.
Абсурдними, цинічними і брехливими є твердження самозваної влади, нібито російський флот "гарантує безпеку України в Чорному морі", є "єдиним гарантом миру і спокою" на півострові, "рятівником" бюджету Севастополя, сприяє його розвитку та створює робочі місця. ЧФ об’єктивно не здатен захистити не те що Україну, а навіть самого себе. Адже він в чотири рази поступається турецькому флоту, а загалом натівцям в Чорному морі - у 20 разів. Росія не здатна замінити той металобрухт, яким є нині кораблі ЧФ, а тим більше – поповнити його склад новими силами і засобами.
Насправді ЧФ РФ на нашій території – це втрата частини нашого суверенітету, окупація частки нашої землі, загроза відокремлення Криму, механізм утримання України у зоні інтересів Росії, втягування нас в конфронтацію з демократичним світом. Це антиукраїнський плацдарм, центр координації сепаратизму, українофобії й паплюження нашої державності, культури, мови, це джерело махінацій, беззаконня і свавілля, реальна загроза безпеці громадян, поширення контрабанди й незаконної торгівлі зброєю, нічим не виправдане екологічне, соціальне, економічне навантаження, якого зазнають Севастополь та інші пункти військового базування флоту.
ЧФ у Севастополі – це економічне зло, зашморг на його майбутньому - найпотужнішому порту та курортно-туристичному центрі.
Народний Рух України заявляє, що після приходу до влади національно-демократичних сил, дію Угоди про статус та умови перебування Чорноморського флоту РФ на території України до 2042 року буде денонсовано як таку, що укладена всупереч волі українського народу, з порушеннями Конституції України, її законів та міжнародного права.
Народний Рух вимагає від Верховної Ради, Президента та уряду на період до денонсації цих зрадницьких угод:
– доопрацювати з урахуванням інтересів України та жорстко виконувати підписані у 1997 році угоди, особливо закріплене в них зобов’язання РФ дотримуватись українського законодавства;
– терміново підписати угоду про порядок здійснення Україною регулярного контролю (верифікації) дотримання рівня і якості озброєнь та військової діяльності ЧФ;
– прийняти Закон України, що забороняв би використання з нашої території підрозділів ЧФ у збройних конфліктах проти третіх держав, убезпечував би Україну від відповідальності за дії Росії та від терористичних актів у відповідь на такі дії;
– вивести з території України сили та засоби ЧФ, що є носіями ядерної зброї або можуть її зберігати, а також стратегічний й оперативний боєзапас флоту;
– врегулювати права власності, провести інвентаризацію земель, акваторії та інфраструктури, переданих у тимчасове користування ЧФ, домогтися затвердження на міжурядовому рівні результатів цієї інвентаризації, визначити ринкову вартість оренди й оформити її згідно з вимогами українського законодавства;
– невідкладно виконати рішення українських судів про повернення Україні окупованих російськими військовими навігаційно-гідрографічних об’єктів;
Народний Рух попереджує нинішню владу про особисту відповідальність кожного за державну зраду й порушення законів України та закликає усіх патріотів чинити спротив беззаконню.
Слава Україні!

Голова Народного Руху України Борис ТАРАСЮК
15 травня 2010 року м. Київ

Відповіді

 • 2010.05.19 | Якійсь мазурік

  Хі-хі!!!

  Камінь пише:
  > з лакейською посмішкою задовольнив
  Я би на місці тюлеРуху на всяк випадок не патякав про лакейські посмішки. А то небажані аналогії насуваюцця.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.05.19 | Примара

   Ото правда - хі-хі!!!

   Звичайно, що хохлятским мазурікам, які виблядвують свою, так звану перемогу на виборах, після того як просрали Україну і стали підстілками яника, вже один хрен про кого говорити вселяку хер-р-ню. Скажить краще про продажного костенка, "рятувальника відчизняного пива - СлабоДзяна" який вже с потрохами у регіонах (купуй українське - с москальским присмаком) та його халуя хвомушкіна, якимй вже через сраку вивернувся у Криму, чи то про цуциків з КУНу, яки в"яжуть блазнів до прищавого єкс-дурня укр-просранця Юща! Ото і буде правда!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.05.19 | Якійсь мазурік

    А це що за хіхікало?

    Примара пише:
    > халуя хвомушкіна, якимй вже через сраку
    > цуциків з КУНу

    А хто це пише: невже це кримський тюлеРух пише? А як ще ж можна так через сраку писати про хвомушкина та цуциків, з котрими нещодавно таку дружню заяву про кримський наступ підписали? чи то вісім інвалідів пишуть, котрі нічого не підписували та на гівняшки наступають? чи то сама гівняшка пише, на котру ще не наступили? чи то срака? а як же ж сраку пустили на хворум??!
   • 2010.05.19 | Ще один мазурик

    А де були всі ви? Re: Ото правда - хі-хі!!!

    Примара пише:
    > Звичайно, що хохлятским мазурікам, які виблядвують свою, так звану перемогу на виборах, після того як просрали Україну і стали підстілками яника, вже один хрен про кого говорити вселяку хер-р-ню. Скажить краще про продажного костенка, "рятувальника відчизняного пива - СлабоДзяна" який вже с потрохами у регіонах (купуй українське - с москальским присмаком) та його халуя хвомушкіна, якимй вже через сраку вивернувся у Криму, чи то про цуциків з КУНу, яки в"яжуть блазнів до прищавого єкс-дурня укр-просранця Юща! Ото і буде правда!

    Подивись сюди

    http://www2.maidanua.org/news/download_thread.php3?bn=maidan_krym&thread=1274035443&trs=-1

    Згадані вами особи тут були й виступали. А де були всі ви?

    Щось тут жодного, а ні ваших, а ні місцевих юльків не було.

    Куду ж ви поховалися? З юльками кримськими все ясно. А з вами? Теж мабуть все вже ясно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua