МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

відбувся Міжнародний конкурс знавців Корану (/)

11/03/2010 | MV
#44 за 29.10.2010
КОНКУРС ЗНАВЦІВ КОРАНУ

У Сімферополі відбувся Міжнародний конкурс знавців Корану. Організатором заходу виступила Всеукраїнська Асоціація громадських організацій «Альраїд». У конкурсі взяли участь читці з країн пострадянського простору: Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану, Азербайджану, Молдови, Білорусії, Росії та України.
Конкурсанти демонстрували знання тексту Священного Корану на наступних рівнях: знання напам`ять усього Корану, половини, чверті Священної Книги та останніх трьох джуз.
Учасників конкурсу привітав виконуючий обов`язки Постійного Представника Президента України в АР Крим Віктор Плакіда. У Вітальній адресі, зокрема, йдеться: «Ця подія має величезне значення у духовному житті Автономної Республіки Крим - рідної землі для більш ніж 120-ти націй і народностей, які населяють наш півострів, і в кожної з них є свої звичаї, що мають відношення до релігії.
Іслам особливим чином і дуже тісно вплівся в релігійну культуру Криму. Його традиції засновані на життєвих цінностях справедливості, добра, милосердя і турботи про ближнього, що сприяє духовному відродженню та збереженню взаєморозуміння та міжнаціональної злагоди у нашому суспільстві.
Основним джерелом, що формує світогляд, ставлення до життя і культуру послідовників Ісламу, є Коран, який займає дуже важливе місце у житті віруючого.
У багатьох країнах стало доброю традицією проводити конкурси, змагання і зустрічі кращих читців Корану, що дозволяє громадськості краще ознайомитися з древніми мусульманськими традиціями і знайти взаєморозуміння між різними культурами.
Висловлюю впевненість, що проведення подібних конкурсів у Криму сприятиме вихованню духовності, шанобливого ставлення один до одного, толерантності і прихильності до загальнолюдських цінностей».

Прес-служба Постійного Представника Президента України в АР Крим.


"Кримська Свiтлиця" > #44 за 29.10.2010 > Тема "Крим - наш дім"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8423


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua