МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Свобода" вимагає визнання недійсними результатів виборів у АРК

11/04/2010 | ВО "Свобода"
Кримська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вимагає визнання недійсними результатів виборів до Верховної Ради Автономної республіки Крим. Тисячі фактів порушень у день голосування та під час підрахунку голосів по всій території Криму спотворюють волевиявлення громадян та містять очевидні ознаки злочину за статтями 157 та 158 Кримінального Кодексу України.

"Сотні протоколів та скарг про виявлені порушення зухвало не беруться до розгляду виборчими комісіями, які були сформовані виключно з представників олігархічних кланів. Загангажовані та упереджені комісії масово не виконують судові рішення, скоюючи тим самим чергові кримінальні злочини. Метою цього безладу є приховування від українців справжнього результату виборів та узурпація влади на півострові. За таких умов новий склад органів місцевого самоврядування у Криму не може бути легітимним.

Кримська Організація ВО "Свобода" вимагає призначення повторного голосування у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим", - йдеться у заяві Кримської "Свободи"

Прес-служба Кримської організації ВО "Свобода"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua