МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Або пан, або пропав

11/04/2010 | Krslovo
«Сільською радою с. Трудове Сімферопольського району керуватиме новий голова, який прийшов до цього шляхом ведення передвиборчої кампанії за допомогою непорядних методів», — вважає колишній кандидат на посаду голови Трудівської сільради, голова Сімферопольської районної організації Української Народної Партії Віктор ІЛЬНИЦЬКИЙ. Так представник УНП прокоментував те, що, згідно підсумку голосування, головою ради обраний представник Партії Регіонів І. САЗОНОВ, який в ході передвиборчої агітації приховав від виборців інформацію про свій державний борг у мільйон гривень».
За словами ІЛЬНИЦЬКОГО, «САЗОНОВ займає посаду голови Трудівського житлово-комунального підприємства, яке винне податків та зборів приблизно півтора мільйона гривень у різні державні фонди: пенсійний, соціальний тощо».

Прес-служба
Кримської організації УНП

Відповіді

 • 2010.11.08 | Гость

  Re: Або пан, або пропав

  Krslovo пише:
  > «Сільською радою с. Трудове Сімферопольського району керуватиме новий голова, який прийшов до цього шляхом ведення передвиборчої кампанії за допомогою непорядних методів», — вважає колишній кандидат на посаду голови Трудівської сільради, голова Сімферопольської районної організації Української Народної Партії Віктор ІЛЬНИЦЬКИЙ. Так представник УНП прокоментував те, що, згідно підсумку голосування, головою ради обраний представник Партії Регіонів І. САЗОНОВ, який в ході передвиборчої агітації приховав від виборців інформацію про свій державний борг у мільйон гривень».
  > За словами ІЛЬНИЦЬКОГО, «САЗОНОВ займає посаду голови Трудівського житлово-комунального підприємства, яке винне податків та зборів приблизно півтора мільйона гривень у різні державні фонди: пенсійний, соціальний тощо».
  >
  > Прес-служба

  Почему бы не сообщить об этом избирателям хотя бы за два дня до выборов? А не через недулю после?

  Типичное поведение на всю голову инвалида.
  > Кримської організації УНП


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua