МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ти ба воно знає державну мову!!! (л)

11/08/2010 | Комуняку на гілляку!!!
http://www.grach.crimea.com/content/view/3074/4/

Депутатське звернення
08.11.2010
Генеральному прокурору України
Пшонку Віктору Павловичу

14 жовтня 2010 року близько 12-ї години дня біля приміщення Кримської Республіканської організації Комуністичної партії України відбувалося несанкціоноване зібрання представників політичної партії «Партія нового покоління» із гаслами, що порочать честь та гідність комуністичної партії.

У результаті такого несанкціонованого мітингу між учасниками мітингу та членами комуністичної партії виникла сварка, в результаті якої ніхто не постраждав.

Проте вже о 19 годині 35 хвилин 26-ти річний учасник несанкціонованого зібрання Калінін Сергій Михайлович звернувся до Кримської Республіканської установи «Клінічна лікарня ім. М.О. Семашко» у зв’язку з головною біллю.

Лікарями Кримської Республіканської установи «Клінічна лікарня ім. М.О. Семашко» Калініну С.М. було поставлено діагноз – струс головного мозку.

На сьогоднішній день серед населення м. Сімферополя поширюються чутки про зміну статусу діагнозу Калініна С.М. з «струсу головного мозку» на «забив головного мозку». Крім того, Прокуратурою Автономної Республіки Крим порушено кримінальну справу по відношенню до Голови фракції Комуністичної партії України в Верховній Раді Автономної Республіки Крим Захарова В’ячеслава Романовича за ч.2 ст.296 Кримінального кодексу України.

Як вбачається із пояснень свідків інциденту несанкціонованого зібрання та фотоматеріалів та відеозапису, які викладені в мережі Інтернет, потерпілим в даному інциденті є сам Захаров В.Р., а по кримінальній справі він виступає в якості обвинуваченого.

Крім того, нібито-то потерпілий – Калінін С.М. упродовж цілого дня не звертався до лікарняних установ за допомогою, а звернувся лише у вечері до Кримської Республіканської установи «Клінічна лікарня ім. М.О. Семашко» навіть без попереднього звернення до травматичного пункту.

Хоча необхідно зауважити, що у випадку наявності у Калініна С.М. струсу головного мозку в результаті «бійки» (якої в принципі і не було), Калінін С.М. не зміг цілий день не звертатися за допомогою до лікарів, адже при струсі головного мозку, тим більш при забиві головного мозку, потерпіла особа одразу звернеться до лікарняної установи за допомогою.

Ураховуючи вищевикладене, керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу Вас розглянути дане депутатське звернення та перевірити законність порушення кримінальної справи Прокуратурою Автономної Республіки Крим по відношенню до Захарова В’ячеслава Романовича за ч.2 ст.296 Кримінального кодексу України та законність поставленого діагнозу Калініну Сергію Михайловичу лікарями Кримської Республіканської установи «Клінічна лікарня ім. М.О. Семашко».

З повагою,
народний депутат України
Л.Грач


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua