МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Криму комуністи почали голодування

11/08/2010 | Майдан-ІНФОРМ
Кілька представників Компартії оголосили сьогодні голодовку в селищі Чорноморське в Криму з вимогою оголосити результати виборів голови селищної ради, в яких, за їхніми даними, переміг комуніст.

Про це йдеться в переданому УНІАН повідомленні прес-служби Кримського рескому КПУ.

«До 5 листопада п`ятниці, до дня офіційного оголошення результатів місцевих виборів, бюлетені були вже підраховані і підсумки відомі: з перевагою більш як у 100 голосів переміг кандидат від Компартії. Але члени виборчої комісії від Партії регіонів відмовилися затверджувати підсумкові протоколи і кинули проведення засідання. Після того, як виборча комісія, порушивши закон, відмовилася оголосити результати, пройшло три доби», - заявили в КПУ.

Компартія не уточнила кількість активістів, які оголосили голодовку. КПУ стверджує, що люди проводять акцію в будівлі Чорноморської районної держадміністрації.

За даними прес-служби, засідання місцевого суду, що почалося 8 листопада за позовною заявою комуністів, о 14-й годині перерване до 14-ї години наступного дня. «Перерву в судовому розгляді справи про необхідність своєчасного оголошення переможця на пост селищного голови під час місцевих виборів в суді пояснили тим, що знадобилися документальні докази обрання ДЕМУСЕНКА на пост першого секретаря райкому Компартії. Часом раніше судове засідання також уривалося. Тоді вимагали свідоцтво про реєстрацію Чорноморської партійної організації», - говориться в прес-релізі.

«Подібні затягування судового процесу є штучними перепонами, необхідними регіоналам для організації або фальсифікацій результатів голосування, або для того, щоб під тим чи іншим приводом оголосити про повторні вибори на цій дільниці», - вважає лідер кримських комуністів Леонід ГРАЧ.

http://www.unian.net

Відповіді

 • 2010.11.08 | Хвізик

  компартію взагалі заборонити треба, як злочинну організацію

 • 2010.11.08 | Лозунг

  ГРАЧ - ГОЛОДОМОРЫЧ!!!!

  кто обзываетцо, тот сам так называетцо
 • 2010.11.09 | 000-1

  Re: У Криму комуністи почали голодування

  Szodo komuniakiv, to dilo proste: czym bil'she jich oholosyt' holoduvannia i ne vyjde z nioho - tym krasze. Prapor v ruky, darahi tavariszi-sadysty!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua