МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Косівській районній раді "опозиційні" депутати здалися (л)

11/24/2010 | Хроніка зрад націонал-демократів
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/017908/

У Косівській районній раді "опозиційні" депутати здалися Партії регіонів

23 листопада 2010 року на першій сесії Косівської районної ради (Івано-Франківська область) депутати від "Фронту змін", Народного Руху України, УНП та "Нашої України" підтримали висуванця Партії регіонів на посаду голови районної ради.

Ним став 26-и річний голова Косівської районної організації Партії регіонів Андрій Клуб. Таким чином на Косівщині фактично утворилась провладна більшість, до якої разом з регіоналами увійшло одразу чотири, так звані, "демократичні" партії.

Зазначимо, що ВО "Свобода", яка налічує у Косівській районній раді 9 депутатів, висувало на цю посаду керівника районної організації Романа Матейчука. Загальна кількість депутатів від "опозиційних" сил становить понад 50 осіб, при необхідних для прийняття рішення 41-у голосі. Проте завдяки обранцям від "Фронту змін", НРУ, УНП та "Нашої України", висуванець від Партії регіонів отримав 54 голоси. Варто наголосити, що виходячи із кабінки для таємного голосування всі вони навмисне не згинали виборчі бюлетені, демонструючи таким чином свої голоси представнику Партії регіонів, який фіксував їх біля скриньки.

"Рухівці" за таку "послугу" отримали посаду заступника голови районної ради. Примітно, що саме Народний рух України у своїй газеті "Рух Косівщини" №4 від 21.10.2010 р. звинувачував представників "Свободи" у співпраці з Партією регіонів та в тому, що "Свобода" забирає голоси у більших опозиційних партій. Хто саме співпрацює з "регіоналами" яскраво показали результати голосування 23 листопада.

На першій же сесії представники цих партій зняли із себе маску, якою так уміло прикривались впродовж виборчої кампанії. Завдяки зрадникам Косівський район став першим на Прикарпатті де головою районної ради обрано ставленика Партії регіонів.
Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"

Відповіді

 • 2010.11.25 | Чистый Стёб

  Re: У Косівській районній раді "опозиційні" депутати здалися (л)

  Коли тягнибок бере гроші у уряду України (януковичей в АП) на вибори і на кожному куті протистоїть (та що там національній демократії) здоровому глузду, то це (на ваш дурний розсуд) не зрада, то баловня за національні інтереси (!?) Колись дідушко тут на майдані казав: "Беріть у кого завгодно, хто дає..." Та ні пан, тоді і сосати треба у всіх, хто дає...
  А тепер треба задати питання за косівців - а з якого рожна на голову вирішив піти саме "свободівець"? Що була домовленість, згода, більшість, чи він такий крутий управлінець? Та ні, так - гівно-багнюкою, але, на вашу думку - коли у вас більшість, то мене підтримайте, бо я свободівець-тягнібоківець, і вами буду керувати.
  А як розраховуватися за гроші взяті у Регіоналів у Києві? У кого він буде сосати?
  І на останнє - скажіть, пан, а ви вже перемогли комуністів, регіоналів, кацапів, українофобів, колесніченків, табачників... Ні, а ви їх не чіпаєте, тому що вони вам гроші і давали, тому ви з ними, але таємно! А от своїх, хай і не побратимів, а попутників, б'єте? Та ніякі ви не піклувальники України і не рятівники, а звичайнісінькі представники внутрішньої п’ятої колони в українському середовищі, на кшталт корчинського та його холуїв того часу!
  Так що не треба писати дурню і вводити в оману майданівців
  про якусь зраду без вашої допомоги!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua