МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Криму діють нащадки тих козаків, які ревно служили фашистам

05/13/2011 | Krslovo
«Львівські події, що були спровоковані владою мають продовження в Криму», - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував інформацію про пікетування прокремлівськими козаками та активістами проросійських політичних і громадських організацій з Севастополя та Криму.
Кримчанин переконаний, що «це пікетування лише підтверджує провокаційний характер з боку януковичевської влади подій, що мали місце у Львові 9 травня. Кримські прихильники Російської Федерації були свідомо відправлені до Львова, щоб спровокувати ситуацію і нині мати змогу влаштовувати бешкет на кримській землі з україноненависницькими гаслами».
«І ця влада дозволяє ображати пам’ять і заслуги тих українців, які віддали своє життя, змагаючись за нашу незалежну державу», - обурився Олег ФОМУШКІН.
Політик припускає, що «в такий спосіб можуть діяти лише нащадки тих козаків, які ревно служили фашистам. Ми не забуваємо, що перша частина в Криму військ СС - це 5-й Сімферопольський козачий ескадрон. Німецький абвер мав в Криму козачий загін спеціального призначення під командуванням полковника Івана Шалібалієва. Також німцями на півострові був створений з козаків загін карателів - це 933 комендантський ескадрон. Але найпотужніша антипартизанська частина, що діяла в Криму, - це козачий полк майора Томсена, півтори тисячі фашистів з донських козаків.»
«Влада має негайно відреагувати на дії кримських бешкетників та зупинити розпочатий процес розколу України» - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Ірина КЛЮЄВА, прес-служба Кримської організації УНП

Відповіді

  • 2011.05.13 | Бродяга

    Re: У Криму діють нащадки тих козаків, які ревно служили фашистам

    Опять попытка дестабилизировать ситуацию, то за счет одних, или за счет других.
    Одна фамилия "Шалибалиев" (правда имя "Иван"), дает основания полагать, что имеет она (фамилия) тюрское происхождение. Вот то-то будет ! И кто кому свинью подкладывает ? Я точно уверен: мои дяди и братья погибли в этой проклятой войне на стороне красных баев и евреев. То что сегодня хотят перевернуть - это никак не называется, или называется очень грязно, и я не посмею (невзирая на мой опыт и богатый лексикон в сленге) назвать это как я хочу. Не надо обманывать людей фактами которых нет.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua