МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Родина Януковича безсоромно привласнює узбережжя Криму

06/13/2011 | Krslovo
«Пристрасть Віктора ЯНУКОВИЧА до привласнення визначних місць України не обмежується «Межигір’ям», де свого часу був великий козацький монастир.
Одночасно з ним родина нинішнього Президента приватизувала, наприклад, базу відпочинку шляховиків «Мис Айя» на південному узбережжі Криму», - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував інформацію про те, що старший син Президента України Олександр ЯНУКОВИЧ увійшов до сотні найбагатших людей України і його корпорацію "Мако", яка має будівельний бізнес у Криму, пов’язують із готельним комплексом у Балаклавській бухті.

«База «Мис Айя» була приватизована у 2007 році на той час прем’єром ЯНУКОВИЧЕМ через Фонд державного майна України з явним порушенням закону, - розповів політик. - Прокуратура Криму тоді порушила кримінальну справу. Однак коли з’ясували, хто стоїть за оборудкою, справу закрили. Крім нерухомого майна, під приватизацію потрапив парк площею 3,5 га. До речі, ринкова ціна лише одного гектара цієї землі у 2007 році була такою, скільки родина ЯНУКОВИЧА заплатила за все майно і землю разом узяті. У 2008 ЯНУКОВИЧ розширив свої володіння на мисі Айя, приєднавши пляж довжиною 900 метрів, де одразу почався терор проти відпочивальників».

Лідер кримської УНП зауважує, що «надалі родина Віктора Федоровича продовжувала активно прибирати до рук нові ділянки Кримського узбережжя, зокрема, фірми старшого сина ЯНУКОВИЧА викупили частину Балаклавської набережної в районі будинку Лесі Українки».

Політик також нагадує про відому історію з відчуженням в інтересах ЯНУКОВИЧА бази відпочинку «Батилиман», що розкинулася на 10 га землі поряд із його володіннями в районі мису Айя, і на його думку, «це ще не весь список ЯНУКОВИЧЕВИХ володінь у Криму».

«На жаль, президентські апетити ростуть пропорційно до збідніння українського народу. Схоже, можновладці вирішили випробувати терпець українців», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

http://www.unp.ua/ua/bodycomments/33583.htm

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua