МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Євген Сверстюк на хвилях “Свободи”.

10/22/2004 | Майдан
Анотація:

До нової книги відомого українського письменника, доктора філософії, колишнього політв”язня, Президента Українського ПЕН-Клубу Євгена Сверстюка увійшли тексти есеїв і статей, що транслювалися на хвилях радіостанції “Свобода” упродовж 1968-2004 рр., частково були опубліковані на сторінках української періодики.

Гострі за своїм тематичним спрямуванням, публікації Є.Сверстюка здобули відгуки мільйонів радіослухачів та читачів в Україні й за її межами.

Євген Сверстюк є автором багатьох книг, численних есеїв і статей із літературознавства, психології, філософії та релігії, перекладів із німецької, англійської та російської мов. Лауреат Шевченківської премії та Міжнародної премії ЮНЕСКО. В Україні і на Заході відомий від 60-х рр. як учасник національного опору, організатор “самвидаву”.

Відбув 12-річне ув”язнення і заслання у радянських таборах за літературні твори, зокрема книжку “Собор у риштуванні” (Париж, 1970). Нині редактор всеукраїнської газети “Наша Віра”, Президент Українського ПЕН-Клубу, співорганізатор ВГО “Громадянська Позиція”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua