МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Необхідний мінімум

11/01/2002 | Микола Владзімірський
Рекомендую для всебічного пізнання кримської ситуації суто українські сторінки

Українське життя в Севастополі http://ukrlife.org
- 45 Мб інформації - розділи Вільна Трибуна та ін.

газета "Кримська Світлиця" http://svitlytsia.crimea.ua
щоп'ятничне оновлення - там і форум є, який треба оживити :-))

приєднуйтесь, панове - упевнений - в Криму і в Києві вирішується доля України.

Відповіді

  • 2002.11.01 | Step

    Re: some more colours

    Dejaki inshi, zokrema anty-turystychni linky:

    http://kro-krim.narod.ru/
    КОНГРЕСС РУССКИХ ОБЩИН КРЫМА

    Совмин Крыма, портал www.crimea-portal.gov.ua

    Рескомитет по охране культурного наследия www.commonuments.crimea-portal.gov.ua

    Верховный Совет Крыма http://www.rada.crimea.ua

    Комитет избирателей Крыма www.cvu.crimea.ua; www.pro.crimea.ua

    "Крымский комитет" The Tavrida http://www.freecrimea.org/
  • 2002.11.01 | line305b

    по поводу форума

    Пане Владзімірський:

    > газета "Кримська Світлиця" http://svitlytsia.crimea.ua
    > щоп'ятничне оновлення - там і форум є, який треба оживити :-))

    Я почитал Свитлицю: очень хорошие статьи, и надеюсь с Майдана будет поток посетелей на ваши форумы.

    Как альтернатива, возможно захотите размещать свои форумы на этом сайте - на крымском форуме Майдана - будет определенно больше участников, и многие захотят пойти на сайт Светлицы в процессе участия в форуме. Вы бы могли сами определять правила модерирования на "своих" ветках, а также ставить ссылки на любой из форумов из сайта Светлицы. Это просто предложение. Мы бы хотели, чтобы больше отдельных форумов крымских сайтов сошлось в одном месте, и формировалось общее пространство обсуждения.

    Технически, это бы выглядело как открывать новый форум на крымском или даже общем форуме Майдана, в зависимости от содержания статьи; как нибудь явно, например "Свитлыця:"РУССКИЙ КРЫМ" ЯК ДЗЕРКАЛО РДК" и ставить на него ссылку из сайта Светлицы.

    Конечно, это уменьшит автентичность форума, но с другой стороны будет больше обсуждения, и вполне вероятно, поток посетителей на сайт Свитлыци.

    Если заинтересованы, пожалуйста просто открывайте новые форумы здесь. Никаких разрешений или согласований, естественно, не требуется... Вильный форум е вильным.. Т.е. пользуйтесь данным форумом, как дополнительным ресурсом.

    > приєднуйтесь, панове - упевнений - в Криму і в Києві вирішується доля України.

    100%
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.11.02 | Горицвіт

      Re: по поводу форума

      line305b пише:

      > Как альтернатива, возможно захотите размещать свои форумы на этом сайте - на крымском форуме Майдана

      Ви мабуть маєте на увазі теми, чи гілки. Бо форумами в нас називаються розділи. Тобто форум "Крим", а на ньому тема така-то.

      А в цілому я з Вами згоден. Спільний простір обговорення - це справді важливе доповнення до маленьких домашніх форумів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.11.03 | line305b

        Re: по поводу форума

        > > Как альтернатива, возможно захотите размещать свои форумы на этом сайте - на крымском форуме Майдана
        >
        > Ви мабуть маєте на увазі теми, чи гілки. Бо форумами в нас називаються розділи. Тобто форум "Крим", а на ньому тема така-то.

        Ох, гілки конечно. Форум "Крым", тема "Свитлыця:...и т.д.". Впрочем, если материал интересный и важный, то можно, несомненно, ставить и в главный Майдановский форум - это как видится администратору Свитлыци - а мы потом, по окончании активных обсуждений могли бы переносить темы, относящиеся к Крыму сюда - проще находить, и тематическая связь есть.

        То же самое и для других крымских интернет-проектов, которые возможно имеют форумы и интересные темы, но не имеют критической массы посетителей - всем можно ставить материалы или ссылки на материалы здесь в виде тем.

        > А в цілому я з Вами згоден. Спільний простір обговорення - це справді важливе доповнення до маленьких домашніх форумів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.11.03 | Микола Владзімірський

          Re: по поводу форума

          >не имеют критической массы посетителей

          Ой правда.

          я вже звертався до керівництва Майдана з проханням обмінятися посиланнями - це був би реальний крок для підняття, зрозуміло, кримських українців. промовчали. чомусь промоушн канадським росіянам роблять...........

          проблема, здається, в іншому - вся еліта - як опозиційна, так і правляча, давно махнули на Крим і віддали його на поталу Лужкову - уже он в Севастополі буде центр будувати-відремонтовувати військову споруду на 35 млн рублів. просто планово захоплюється територія - а на це абсолюно ніхто не звертає уваги. шлях заяв - відмовчуюються...

          звертався до деяких депутатів - призначити відповідального за Крим - ніхто не опікується справами українців - свого часу Лупаков дуже допомагав, потім трохи Кожин - глухо. кайданами міняються....

          у них очевидно змова.

          великою проблемою є відсутність діалогу. елементарного. кожна сила має свій рупор. всі кричать - галас... рівень - нижче плінтуса.
          а воно ж рухатись не буде.


          пропозиції треба втілювати в життя.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.11.03 | Горицвіт

            Re: по поводу форума

            > я вже звертався до керівництва Майдана з проханням обмінятися посиланнями


            Мабуть просто руки не дійшли. Повторіть ще раз.
        • 2002.11.04 | line305b

          Вот так например: (смотри тему ниже) (-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.11.04 | line305b

            Кримська Свiтлиця: ТЕСТ НА ПАТРІОТИЗМ (образец)

            http://svitlytsia.crimea.ua/index.php?section=article&artID=153

            ТЕСТ НА ПАТРІОТИЗМ

            Юлія ТРОФИМОВА

            Нещодавно в "Крымской правде" були опубліковані узагальнені результати соціологічних опитувань щодо ставлення кримської молоді до національної української символіки. Спілкуючись з кримською молоддю, я не побачила спротиву до національної символіки.

            Багато хто навіть вважає (за словами одного з моїх співрозмовників, Сашка, студента-медика), що "ставлення до чогось національного, чи то традиції, мова, символіка тощо, залежить від національно-патріотичного виховання зі шкільної лави. Яке і виявиться під час подібних соціологічних опитувань". Як показало згадуване опитування, найбільший відсоток серед молодих респондентів негативно ставиться до тризуба (Малого державного герба України), у порівнянні з даними про ставлення до Гімну та Прапора. А у мене після розмов з молоддю про національну символіку склалося враження, що "собака заритий" всього-на-всього у незнанні значення того чи іншого символу, його історичної основи, та, власне, національній приналежності респондентів. І тому, переглядаючи результати цього статистичного дослідження мимоволі звертаєш увагу на високий відсоток "утримщиків" (Прапор - 21%, Гімн - 42%, Тризуб - 24%) та "негативістів" (відповідно 41%, 33%, 49%). Цікавим фактом є те, що найбільшу повагу українська символіка викликає у кримськотатарської молоді. А ось відповіді українських та російських респондентів чомусь об'єднали, й вийшло, що саме серед них найбільший контингент тих, хто негативно оцінює символи нашої державності. Цікаво було б знати відсоток саме українських респондентів.

            Для доведення власної думки наведу приклади з мого опитування кримської, зокрема сімферопольської, молоді з приводу ставлення до української незалежності: як історичного моменту, її державного значення, й чи виявились за період незалежності ознаки української державності в Криму. Очікувала й негативні відповіді та несприйняття запитань. Проте... Щодо самого святкування, то більшість за необхідність такого заходу. З причини, за словами Наталки Т., студентки акторського факультету Російської Академії театрального мистецтва, "розвитку почуття патріотизму, яке знаходиться у зародковому стані у більшості, особливо у молоді". Відчувається незнання державної історії, як основи, у відповіді на запитання про значення Дня незалежності для нашої держави. Узагальнено це звучить так: "Значення, напевне, якесь дуже важливе". Тому немає підстав стверджувати, що за такої відповіді людина негативно ставиться до української незалежності, навіть якщо врахувати, що численна група моїх респондентів не могла точно відповісти на питання, скільки ж років нашій незалежності. А вияв державності асоціюється лише з рекламними проспектами і плакатами українською мовою та збільшенням в навчальних закладах годин з вивчення державної мови. Аналізуючи всі ці відповіді, спостерігаєш подекуди байдуже, проте не негативне ставлення молоді до різного роду ознак присутності держави, громадянами якої вона є.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".