МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Краще би я не знав про тих, хто буде завтра обраний до Уряду АРК

09/27/2005 | Михайло
За винятком деяких нормальних професіоналів, інші – просто результат компромісу між політичними та олігархічними силами, які скинули Матвієнка та обрали Бурдюгова.

А до того серед запропонованих є просто відверті україно- та татарофоби.

Дивиться самі:

Перший заступник Голови Анатолій Грищенко

Перший заступник Голови Олена Асмолова

Заступник Микола Колісниченко
Заступник Азіз Абдуллаєв
Заступник Шевкет Асанов
Заступник Станіслав Хіль


Міністри:
фінансів Сергій Ляшенко
охорони здоров’я Сергій Донич
туризму Олександр Таряник
архітектури та будівництва Геннадій Бабенко
соціального захисту Геннадій Бабанін
освіти Володимир Каврайський
аграрної політики Олег Русенький
культури Тамара Аронова
економіки Ігор Огородник

Відповіді

  • 2005.09.27 | Михайло

    Re: Поправка

    Михайло пише:

    >
    > Перший заступник Голови Анатолій Грищенко

    Тут прикра помилка. Треба читати - Гриценко
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.27 | Політолог

      Re: О, ось вони, вуха партії “Союз”


      Геннадій Бабанін – Голова Кримської республіканської політичної організації Комуністичної партії (трудящих). Не дивуйтеся на назву – це партія клон, яка підтримується одним з кримських бізнесменів-народним депутатом України

      Асмолова Олена – заступник Голови Кримської республіканської політичної організації Комуністичної партії (трудящих)
  • 2005.09.28 | Захар

    Re: Краще би я не знав про тих, хто буде завтра обраний до Уряду АРК

    Вообще-то КРО КП(т) возглавляет Пиронко...
  • 2005.09.28 | Орест

    Re: В Крыму новое правительство

    Его состав немного отличается от того, что накануне нам прогнозировал Михайло. Там добавилось несколько нормальных людей, а главное, Каврайский не стал министром образования. Но суть, конечно, та же - "Союз" занял не слабые места. Правда, и Меджлис тоже не сплоховал.


    В Крыму новое правительство

    28.09.05

    Верховный Совет Крыма утвердил новый персональный состав правительства автономии. Депутаты проголосовали за назначение министров пакетом. Проект поддержали 75 парламентариев из 90, присутствовавших в зале, передает корреспондент «Нового Региона».

    По решению парламента, у премьера, вместо одного первого заместителя будет два. Ими стали Анатолий Гриценко и Станислав Хиль. Кроме того, Анатолий Бурдюгов получил четырех вицепремьеров: Елену Асмолову (депутата ВС Крыма), Николая Колисниченко (экс-главу парламентской комиссии по здравоохранению), Азиза Абдуллаева (экс-министра промышленности и транспорта) и Шевкета Асанова (работал вице-премьером в прежнем правительстве).

    Ниже приводим остальной список новых членов правительства:

    Министр совета министров АРК Василий Ганыш;

    Министр экономики АРК Игорь Огородник;

    Министр финансов АРК Сергей Ляшенко;

    Министр промышленной политики, транспорта, связи и топливно-энергетического комплекса АРК Альберт Кангиев;

    Министр курортов и туризма АРК Александр Таряник;

    Министр аграрной политики АРК Олег Русецкий;

    Министр культуры и искусств АРК Татьяна Аронова;

    Министр образования и науки АРК Юрий Ильин;

    Министр по делам молодежи, семьи и тендерной политики АРК Зарема Рамазанова;

    Министр труда и социальной политики АРК Виктор Чуриков;

    Министр здравоохранения АРК Сергей Донич;

    Министр строительной политики, архитектуры и ЖКХ АРК Геннадий Бабенко;

    Председатель Республиканского комитета по охране окружающей природной среды АРК Роман Нефед.

    Сегодня депутаты не обсуждали назначение главы Рескомитета по земельным ресурсам, который пока возглавляет Николай Голубев. В списке нового Совмина также отсутствует Министерство потребительского рынка и внешней торговли, руководителем которого был Евгений Гукштейн.
  • 2005.09.28 | Політолог

    Re: Я не просто здивований, в мене – шок...


    Я не просто здивований, в мене – шок, потрясіння. Як тільки прочитав цю фразу Бурдюгова: - «Я лично на себя не беру всю полноту ответственности за правительство, потому как оно коалиционное», – одразу кинувся до книжної полиці, де запилилися підручники з державного управління. Я чесно полистав всі відповідні розділи, але ніде не знайшов майже натяку на те, що голова Уряду може дозволити себе “не брати на себе всю повноту відповідальності" за очолюваний ним Уряд!

    Здавалося би все просто: НЕ МОЖЕШЬ - НЕ БЕРИСЬ!
    Але тут така собі босяцька позиція – “і рибку з’їсти та ....”.


    "..Крымский премьер не собирается отвечать за работу своего правительства

    Крымский премьер Анатолий Бурдюгов отказался брать на себя ответственность за работу новоназначенного крымского правительства. Об этом он сегодня заявил в интервью журналистам.

    Премьер рассказал о заявлении, подписанном председателями парламента и Совмина, представителем президента в Крыму и руководителями всех политических фракций и групп, в котором была достигнута договоренность о разделении всей политической ответственности за работу правительства.

    «Я лично на себя не беру всю полноту ответственности за правительство, потому как оно коалиционное», – заявил Бурдюгов.
    http://www.nr2.ru/crimea/40579.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.28 | Михайло

      Re: Учора в Криму міністрами стали найвідчайдушніші

      «Коли я прочитав список нового складу уряду, переклинило всі органи мого організму»

      Учора в Криму міністрами стали найвідчайдушніші

      Микита КАСЬЯНЕНКО, Сімферополь

      Остання доба перед позачерговою сесією ВР Криму була для місцевих політиків такою напруженою, що навіть у середу до початку сесії вони не встигли закінчити консультації щодо кандидатур віце-прем’єрів і міністрів. Спікер парламенту Борис Дейч був вимушений перенести початок сесії на одну годину пізніше, щоб встигнути підготувати документи. Уряд, який затвердили вчора, його голова Анатолій Бурдюгов назвав «однозначно не помаранчевим, а коаліційним», а сам його склад і характер «виявом кримського патріотизму». Формування уряду відбувалося спонтанно, гарячково та непередбачувано, про що свідчить те, що затверджений минулого тижня Анатолій Бурдюгов не зміг поки що запропонувати парламенту хоч би скорочену програму своєї роботи і сказав, що зробить це на наступній сесії «одночасно зі звітом про те, що вже зроблено». Сумнівність багатьох кандидатур у новій Раді міністрів змусила главу парламенту Криму Бориса Дейча запропонувати голосувати за всі чотири питання порядку денного пакетом і без обговорення. Проти цього почав протестувати депутат Олег Родивілов, а представники суспільного руху «Прозора влада» демонстративно вийшли з залу. Таку практику роботи депутат Сергій Веліжанський назвав неприйнятною, разом із тим він висловив сумнів у тому, що уряд формувався за принципами професіоналізму, оскільки всі фракції поспіхом пропонували наявні під рукою кандидатури, піклуючись про те, щоб у міністри пройшли свої. Ця обставина дозволила Анатолію Бурдюгову після сесії заявити журналістам, що «я сам особисто на себе не беру всієї повноти відповідальності за роботу цього уряду, оскільки він коаліційний, політичну відповідальність повинні нести всі партії, всі політичні вектори».

      Пропонуючи нову структуру уряду, Анатолій Бурдюгов сказав, що готовий внести поки що тільки одну пропозицію — замість одного першого заступника затвердити двох перших, а решта змін — тільки через місяць. Це свідчить про те, що перша проблема, з якою зіткнулися фракції, полягала не в якості роботи, а в дефіциті посад для задоволення своїх політичних запитів. За новий склад уряду проголосували «пакетом» 75 депутатів із 86 присутніх — значно менше, ніж за самого прем’єра, нагадаємо, затвердженого 90 голосами. Першими заступниками голови Ради міністрів Криму призначені Станіслав Хіль, який працював до цього керуючим філією ВАТ «Державний експортно-імпортний банк», і Анатолій Гриценко, звільнений місяць тому з посади глави адміністрації Ленінського району Криму разом з іншими, згідно з президентським планом заміни місцевих керівників. Заступниками голови Ради міністрів призначені депутати Верховної Ради Микола Колісниченко й Олена Асмолова, колишній міністр промислової політики, транспорту та зв’язку Азіз Абдуллаєв, колишній голова комітету з питань інформації Шевкет Асанов. Зберегли свої колишні портфелі міністр курортів Олександр Таряник, міністр охорони здоров’я Сергій Донич, міністр фінансів Сергій Ляшенко, міністром будівельної політики й архітектури залишився Геннадій Бабенко, міністром у справах сім’ї, молоді та гендерної політики, як і раніше, працює Зарема Рамазанова. Міністром культури призначена Тамара Аронова, яка вже працювала на цій посаді в уряді Сергія Куніцина. Міністром економіки призначений Ігор Огородник, міністром АПК — Олег Русецький, міністром освіти — Юрій Ільїн. У зв’язку з переходом деяких депутатів на роботу в уряд і до місцевих органів влади заступником голови Верховної Ради обраний депутат Володимир Закорецький, який раніше очолював держадміністрацію Сімферопольського району, членом президії обрана Віталіна Дзоз, яка раніше працювала в колишньому уряді Анатолія Матвієнка.

      Депутат ВР АРК, лідер кримських республіканців Олександр Гресс сказав журналістам, що новий кримський уряд є «гримучою сумішшю», оскільки він «сформований для задоволення політичних і фракційних амбіцій». Лідер суспільного руху «Прозора влада» депутат Андрій Сенченко сказав «Дню»: «Ми нікого не рекомендували в новий уряд, але коли зустрічалися з новим прем’єр-міністром для консультацій, то радили йому визначитися хоч би для себе, за якими принципами формуватиметься нова Рада міністрів. Однак сьогодні можна сказати, що уряд сформований на безпринципній основі, що свідчить про цілковитий розклад політичної еліти Криму. Сьогодні можна тільки поспівчувати Анатолію Бурдюгову, якому дістався такий уряд. Сьогодні в Криму сталося те, що сталося й в Україні: зімкнулися у своїх інтересах представники Януковича з керівниками місцевої політичної структури «нашої України» і шляхом змови створили такий уряд. Я думаю, що коли вони звітуватимуть, то треба не забути, хто брав на себе відповідальність за їхню роботу»…

      Закінчилася сесія гучною суперечкою. Віце-спікер Василь Кисельов укотре обвинуватив екс-прем’єр-міністра Сергія Куніцина у фінансових зловживаннях і в тому, що «він доведе до кінця наявні кримінальні справи» проти нього. На що прокурор Криму Віктор Шемчук сказав журналістам при виході із залу, що проти Сергія Куніцина кримінальних справ не порушували, а його лише допитували як свідка у справах про зловживання землею. Сам Сергій Куніцин із трибуни сесії назвав Василя Кисельова «стукачом», «аморальним типом» і «нікчемою», який працював у Криму в штабі Януковича та «зберіг свою посаду тільки тому, що я (тобто Куніцин. — Авт.) ухвалив рішення піти у відставку». Щоб ще хтось не встиг із кимось посваритися, Борис Дейч поспішно закрив сесію. Розходилися депутати геть посварені і нічим не задоволені…

      Як свідчать коментарі з місць, у міністри пішли не найпрофесійніші, а найвідчайдушніші. Так, перший заступник міського голови Сімферополя Володимир Баженов вважає, як він заявив на оперативно-господарчій нараді в міськвиконкомі, що «з новим складом кримського уряду зима буде важкою». За його словами, новий склад уряду не зможе вирішити багатьох проблем, пов’язаних із початком зимового сезону. «Коли я прочитав список нового складу уряду, переклинило всі органи мого організму», — відверто висловився В. Баженов. Він порадив керівникам виконавчих структур і органів місцевого самоврядування розраховувати тільки на свої сили.
      http://www.day.kiev.ua/149278/

      "ДЕНЬ", №177, четвер, 29 вересня 2005


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".