МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інформаційний брифінг з Послами Представництва ЄвроКомісії

02/27/2009 | Tatarchuk
Інформаційний брифінг з Послами Представництва Європейської Комісії в Україні, Посольства Великої Британії в Україні, Посольства Федеративної Республіки Німеччина, Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства Королівства Нідерландів у Києві, Посольства Фінляндії, Посольства Швеції в Україні, Посольства Чеської Республіки в Україні
27 лютого 2009 року, м. Сімферополь

27 лютого 2009 року в Сімферополі відбудеться інформаційний брифінг з Послами Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою (Представництво ЄК в Україні), Лі Тернером (Велика Британія), Гансом-Юрґеном Гаймзьотом (Німеччина), Альгірдасом Кумжою (Литва), Рональдом Келлером (Нідерланди) , Крістером Міккелссоном (Фінляндія), Стефаном Гуллгреном (Швеція) та Ярославом Баштою (Чехія).
Захід організовують: Представництво Європейської Комісії в Україні та Міжнародна громадська організація "Інтерньюз-Україна".
На брифінгу висвітлюватиметься соціально-економічні проекти кожної з країн в Криму. Також на брифінгу буде обговорюватись діяльність Представництва Європейської Комісії в Україні, зокрема в АР Крим, результати візиту та робочих зустрічей Послів вищезгаданих країн з керівниками автономії.
Одразу після інформаційного брифінгу експерти МГО «Інтерньюз-Україна» прочитають експрес-курс «Основи висвітлення євроінтеграційної тематики в ЗМІ». Учасники отримують сертифікати.
Час та місце проведення: з 15.30 до 18.00 в Таврійському національному університеті ім.В.І.Вернадського, аудиторія 130б корпус А, за адресою пр. Вернадського, 4.
Журналістам з районів області та сусідніх областей організатори покривають: дорожні витрати за наявності квитків (рейсовий автобус, маршрутка, поїзд).

За детальною інформацією звертайтеся до:
До початку брифінгу - координатора проектів МГО "Інтерньюз-Україна" Ольги Сушицької:
тел: 8(044) 458 - 44-40, моб. 8(067) 243 - 63-55
В день брифінгу – Директора з програмної діяльності МГО "Інтерньюз-Україна" Андрія Кулакова:
моб. 8(067) 243 - 63-56


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua