Цікава позиція для молодого випускника ВУЗу!!! (уточнено)
09/26/2005 | Shooter
Місце в Чехії. макс. - 10 місяців! (уточнення)
Спеціальність - металургія чи афільовані (матеріалознавство, фізика металів)
Головна умова - до 4 років після закінчення ВУЗу. Attractive remuneration
Якщо когось цікавить - контактуйте на sample3545@yahoo.com
Спеціальність - металургія чи афільовані (матеріалознавство, фізика металів)
Головна умова - до 4 років після закінчення ВУЗу. Attractive remuneration
Якщо когось цікавить - контактуйте на sample3545@yahoo.com
Відповіді
2005.09.26 | Георгій
А що є для "старих" випускників укр. ВНЗ в Україні?
Shooter пише:> Місце в Чехії. Спеціальність - металургія чи афільовані (матеріалознавство, фізика металів. Головна умова - до 4 років після закінчення ВУЗу. Якщо когось цікавить - контактуйте на sample3545@yahoo.com
(ГП) Пане Shooter(і інші), - а чи в Україні є місце двом "старим" випускникам? 24 роки після закінчення Київського мед. університету (тоді ще "інституту"), 21 рік після аспірантури? Я маю на увазі себе і дружину. Ми обоє думаємо про повернення в Україну. Усі ці роки ми працювали у США, були постдоками, потім асистентами на кафедрах, багато працювали і в дослідницькій галузі (експериментальна імунологія), і у педагогічній (різноманітні біологічні і медичні дисципліни, викладали студентам і також аспірантам). Маємо публікації, рекомендувальні листи. Може, хтось нас візьме? Згодилися б працювати десь на рівні доцентів або "других" професорів якоїсь університетської кафедри нашого профілю, бажано у Києві, але може згодилися б і на Львів. Привабила б заробітна платня десь так на рівні 1500-2000 гривень. Можемо читати лекції, вести семінари, писати статті, книжки тощо, робити досліди і керувати експериментальною роботою студентів та аспірантів. Абсолютно вільно володіємо англійською і українською мовою. Громадяни України. Чи хтось нами зацікавився б? Дуже дякую за інформацію!
2005.09.26 | Serg
Re: А що є для "старих" випускників укр. ВНЗ в Україні?
Не сприйміть за образу (все-таки я Ваш "коллега" з N-роками після закінчення ВУЗу), але ваші вимоги звучать нереалістично, перерахую Ваші "недоліки" в очах адміністрації середнього вузу:-Ви є докторами наук з усіма регаліями, значить рано чи пізно будуте "претендувати" на "вищі місця" типу зав.каф., зав.лаб. НДЧ тощо, себто створювати небажану конкуренцію.
-Докторів наук, в принципі, вуз має забазпечити житлом, розумієте про що я...? Ціни - в ріелтерському бюро, перебуваючи в подібній ситуації констатую, що Київ Ви вряд чи осилите і після 10 років "закордону", ну може Львів, але то справа смаку...
-Ви вряд чи вписуєтесь в "освітню систему" створену на всіх рівнях вузу, від деканату і вище, тому ніхто не ризикне Вас (неперевірену особу) прийняти в "дружній коллектив".
-Ви стільки років "гребли лопатою гроші" , а тепер претендуєте й на ті нещасні "наші" копійки?-Такою буде реакція потенційних "коллег". Оплата в 1500-2000 UA таки в наших вузах нереальна
Не забувайте про 700-900 годин пед.навантаження
Можете спробувати щастя в провінційних вузах Житомира, Вінниці чи Тернополя, там, де бракує докторів для акредитації вузу і контактувати прямо з ректором у нього на прийомі, але шанси нікчемно малі.
Такі реалії і чи скоро щось зміниться?:(
Можете читати "Високий Замок", де часом друкуються оголошення про "заміщення вакантної посади...." у Львові або ... шукати нове місце асистента в Штатах чи в Європі:(
2005.09.26 | Георгій
Дякую! Ще кілька запитань...
Serg пише:> -Ви є докторами наук з усіма регаліями, значить рано чи пізно будуте "претендувати" на "вищі місця" типу зав.каф., зав.лаб. НДЧ тощо, себто створювати небажану конкуренцію.
(ГП) Ми взагалі-то не доктори, формально ніколи докторських дисертацій не захищали. Тут у США, правда, наші кандидатські дипломи одразу визнали за еквівалент "пі-ейч ді," але в Україні ми кандидати і не більше.
> -Докторів наук, в принципі, вуз має забазпечити житлом, розумієте про що я...? Ціни - в ріелтерському бюро, перебуваючи в подібній ситуації констатую, що Київ Ви вряд чи осилите і після 10 років "закордону", ну може Львів, але то справа смаку...
(ГП) Так, це слушне зауваження. А не скажете, просто заради цікавості, які ті ціни? (Я знаю, що просто от зараз я квартири у Києві не куплю, але може якщо продам мій тутешній будинок...?)
> -Ви вряд чи вписуєтесь в "освітню систему" створену на всіх рівнях вузу, від деканату і вище, тому ніхто не ризикне Вас (неперевірену особу) прийняти в "дружній коллектив".
(ГП) Навіть якщо я не претендуватиму, як "кандидатишко," ні на яку керівну посаду?
> -Ви стільки років "гребли лопатою гроші" , а тепер претендуєте й на ті нещасні "наші" копійки?-Такою буде реакція потенційних "коллег". Оплата в 1500-2000 UA таки в наших вузах нереальна
(ГП) А яка реальна? Ми насправді ніяких грошей не гребли. Як постдоки, отримували 20-25 тис. до податків на рік, як асистенти маємо лише трохи за 40. Який еквівалент цьому в Україні? Ми не прагнемо особливих роскошів, тільки елементарного комфорту...
> Не забувайте про 700-900 годин пед.навантаження
(ГП) Ну, це нам буде тільки в радість. Ми обоє дуже любимо викладати, це наше життя...
> Можете спробувати щастя в провінційних вузах Житомира, Вінниці чи Тернополя, там, де бракує докторів для акредитації вузу і контактувати прямо з ректором у нього на прийомі, але шанси нікчемно малі.
(ГП) А чому такі малі - "блат," непотизм?
> Такі реалії і чи скоро щось зміниться?:(
(ГП) Перепрошую за наївне питання, а чому ж воно не міняється?
> Можете читати "Високий Замок", де часом друкуються оголошення про "заміщення вакантної посади...." у Львові або ... шукати нове місце асистента в Штатах чи в Європі:(
(ГП) Та ні, дякую, нас звідси (тобто зі США) ще ніхто не жене... Ми просто дійсно сумуємо за домівкою, за рідною землею, народом, батьками і т.д.
2005.09.27 | Serg
Re: Дякую! Ще кілька запитань...
> (ГП) Ми взагалі-то не доктори, формально ніколи докторських дисертацій не захищали. Тут у США, правда, наші кандидатські дипломи одразу визнали за еквівалент "пі-ейч ді," але в Україні ми кандидати і не більше.Маю ту ж ситуацію, важко сказати чи то плюс чи мінус. В такому разі Ви можете контактувати з професорами (бажано з тими які Вас знають) на рахунок вступу в докторантуру (по-Українськи), таким чином можете потихеньку зробити докторську і захистити, докторанти рахуються окремою статтею в звітах про наукову роботу, і часто в вузах небагато бажаючих покинути "чистий підзаробіток" в надії на непевний ступінь доктора наук в майбутньому.
> (ГП) Так, це слушне зауваження. А не скажете, просто заради цікавості, які ті ціни? (Я знаю, що просто от зараз я квартири у Києві не куплю, але може якщо продам мій тутешній будинок...?)
Прогляньте сайти в плані львівської чи київської нерухомості, ціни в Києві, наприклад вищі від еквівалентних в практично кожному місті Німеччини вкл. Мюнхен.
(ГП) Навіть якщо я не претендуватиму, як "кандидатишко," ні на яку керівну посаду?
Це не аргумент - загроза, навіть прихована, теж є загрозою
> (ГП) А яка реальна? Ми насправді ніяких грошей не гребли. Як постдоки, отримували 20-25 тис. до податків на рік, як асистенти маємо лише трохи за 40. Який еквівалент цьому в Україні? Ми не прагнемо особливих роскошів, тільки елементарного комфорту...
Це була частка мого гумору, яка влучно відображає реальне відношення в українському вузі, я це вже спробував, бажаю Вам того не спробувати.
Для прикладу доцент,КН з усіма регаліями дістає не більше 1000 грн. "на руки", хоча це залежить від самого вузу і багатьох інших умов. Кажуть, ставки збираються підняти, але інфляція все-одно то зїсть.
> > Не забувайте про 700-900 годин пед.навантаження
> (ГП) Ну, це нам буде тільки в радість. Ми обоє дуже любимо викладати, це наше життя...
Не кажіть "гоп" - це значить лекції чи лаби з 7.30 часом до 20.00 з перервами макс. 0,5 год., за які треба часом дістатися в інший кінець міста, хоча найбільший "пек" - небажання 70 % студентів власне вчитися
> > Можете спробувати щастя в провінційних вузах Житомира, Вінниці чи Тернополя, там, де бракує докторів для акредитації вузу і контактувати прямо з ректором у нього на прийомі, але шанси нікчемно малі.
> (ГП) А чому такі малі - "блат," непотизм?
Здельшого саме це. матимете відпустку в Україні-просто запишіться на прийом до ректора і поговоріть з ним про це.
> > Такі реалії і чи скоро щось зміниться?:(
> (ГП) Перепрошую за наївне питання, а чому ж воно не міняється?
Думаю, тому що заміна однієї людини не меже викликати змін вцілому, а по великому рахунку зараз ця система стабільна, як симбіоз чи "баланс вовків-овець".
Та ні, дякую, нас звідси (тобто зі США) ще ніхто не жене... Ми просто дійсно сумуємо за домівкою, за рідною землею, народом, батьками і т.д.
Знаю-дуже добре це знаю, тільки вдіяти нічого не можу, нас таких багато (тільки продовження сюди не пасує) ...
2005.09.28 | Shooter
IMHO
Не впевнений щодо цін на нерухомість в Києві та Мюнхені. Все-таки, в Києві 3 х кімнатну квартиру в "неблатеному, але нормальному" районі можна тисяч за 150 баків придбати. В Мюнхені про таке забудьтесь.Доречі, ще один варіант - викладання (найвірогідніше в провінційних) вузах Польщі чи Словаччини. І до України близько, і умови проживання відносно непогані.
І як приклад: "середню" 3хкімнатну квартиру в міст нумер 2 Словаччини - Кошицях, - можна придбати тисяч за 30 баків.
2005.09.28 | Георгій
Але мова???
Shooter пише:> Доречі, ще один варіант - викладання (найвірогідніше в провінційних) вузах Польщі чи Словаччини. І до України близько, і умови проживання відносно непогані.
(ГП) Але ж треба буде викладати польською або словацькою мовою? Я не впевнений, що ми зможемо досконало вивчити ці мови... мені вже 47 років, дружині 48, пам"ять і сприятливість до мов не та...
2005.09.28 | Рюген
Але сенс???
Георгий, стоит ли менять шило на швайку?Одно дело - Америка и совсем другое - Польша. Приехать к родственникам - ну извините меня, велика ли разница - самолетом 12-13 часов или автобусом/поездом столько же. Если уж возвращаться - то возвращаться, а не общаться из-за забора. А если возвращаться по-настоящему - то Вам тут уже разъяснили популярно шо почим. Ваше романтическое поползновение заслуживает всяческого уважения, но свидетельствует о полном непонимании реалий. Да на Украине питаться дороже станет, чем в Америке, не говоря уже обо всем остальном. Касательно Львова - спросите львовян, когда у них давали воду в краны непрерывно 24 часа последний раз. А Вы - об элементарном комфорте. Относительно частного вуза - это идея здоровая, за исключением одного пунктика: у них нет практически никакой материальной базы. Крейда и дошка - вот Ваши преподавательские инструменты. Вас устроит?
Так что не выпендривайтесь, сидите в своей Миссисиппи и слушайте любимые украинские песни. Можете даже ронять слезу время от времени. Оченно благотворно влияет на иммунитет, говорят.
2005.09.29 | Serg
Re: IMHO
Ну, якщо Ви так думаєте... За 150 ТEUR можна купити невеличкий будиночок в тихому і спокійному передмісті Мюнхена, але не теба рівняти рівень доходу пересічного киянина навіть з доходом мешканця Мюнхена, котрий має освіту екв. ПТУ і займається непопулярною роботою, як тут кажуть "робота за 1 EUR". А що вже казати про доцента КНУ чи КМА, чи в змозі він "осилити" помешкання в Києві?2005.09.26 | sama
не думаю щоб було аж так сумно-
принаймі у Львові де умудрилися створити крім головного ще й приватний медінститут.Приватні вузи часто мають потребу в викладачах зі званням, окрім того вільна англійська знахідка при роботі з іноземними студентами. Контактуйте з ректорами. Бо дрібні клерки і так нічого не вирішують.