МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не витрачайте часу на дискусію з "Вченим"!

04/11/2006 | Libeller

Невже не зрозуміло, що це клінічний випадок, якій до сучасної науки має дотичне відношення. Підручники, лекції, Україна -- батьківщина слонів, безглузді звинувачення, хибна аргументація, заздрість, незнання Статуту НАНУ, закриті ящики, які або відкрилися за останні 15 років, або закрилися, тому що працювали на радянський ВПК, тощо.

Збирайте та надсилайте інформацію, про яку йдеться у Перевіримо разом Who is Who в українській науці!

Відповіді

  • 2006.04.11 | Вчений

    Re: Не витрачайте часу на дискусію з "Вченим"!

    Лібел -

    клініка та зміни в психічному стані спостерігається також у хворих на цукровий діабет. Так що вам лікуватися треба, якщо не вмієте аргументовано спілкуватися.
  • 2006.04.11 | Skapirus

    Я б пропонував трошки інший підхід

    Для того, щоб розуміти who is who на цьому форумі та мати перспективи для покращення кількості членів та якості обговорення на форумі "Освіта та наука", краще було б всім учасникам зареєструватися та писати всі повідомлення після проходження авторизації: http://www2.maidanua.org/news/login.php3?site=maidan&bn=maidan_osvita&redirect_url=login.php3?bn=maidan_osvita (не натискайте цей лінк, якщо Ви вже пройшли авторизацію, інакше Вам доведеться вводити логін-пароль повторно) . До речі, це жодним чином не обмежує свободу писання під різними ніками (головне конкретній людині не писати з різними ніками в одній гілці), але вбереже від зловживань та дозволить нашій спільноті якось викристалізуватись. Звичайно ж це не безапеляційна вимога, але настійливе прохання до учасників, яке є наслідком власного досвіду, здобутого кількарічним спілкуванням на Майдані.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.11 | Iryna_

      Re: Я б пропонував трошки інший підхід

      Ну є така точка зору, що ті хто виїхав ніяких порад давати не можуть, і нам потрібно виробляти свої власні критерії. Бо багато хто працював у ящиках і за кордоном не публікувався. Ці всі аргументи цілком коректні, якщо ніяких критеріїв ефективності наукової діяльності взагалі немає. І висловлення таких думок дозволяє бачити реакцію академічних народних мас та начальства на будь-які натяки про західні критерії та необхідність змін.

      Для розробки критеріїв є три варіанти - 1) ефективність (тобто згадаємо, що ящиків вже 15 років немає, і допуски у неящиках теж давно скінчилися); 2) гуманізм (тобто громадяни, які не роблять нічого взагалі або роблять вигляд що щось роблять, можуть і далі мирно собі сидіти в академії, тому що не можна людей виганяти на вулицю); 3) компроміс (перехідний період та вимоги на певний строк).

      На жаль, поки що явочним порядком діє критерій оцінки наукової діяльності імені Ходжі Насреддіна, який обіцяв за 20 років навчити осла говорити. Такі критерії зазвичай діють не вічно, і їх дія закінчуєтсья виганянням всіх без розбору. Або за критерієм віддаленості від начальства.

      Дуже добре, що думки, подібні до думок Вченого, висловлюються і аргументи наводяться. Принаймні, людина, на відміну від академічної більшості, знає, що таке інтернет, читає чиїсь думки і свої висловлює.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".