МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Позиція для фізика (?) в Німеччині. Прошу поширити серед колег

07/26/2006 | Skapirus
VACANCY NOTICE
Reg.-No 28E/2006
The Institute of Ion Beam Physics and Materials Research at the Forschungszentrum Rossendorf (near Dresden, Germany) invites applications for the position of a

Research Scientist (Operation and Development Ion Accelerators)

becoming available in November 2006. The salary is according to BAT-O.

Requirements:

· PhD in physics, materials science or electrical engineering
· Experience in ion optics, ion sources and/or electrostatic accelerators
· Readiness for national and international cooperation for research and industry.

Tasks:

· Scientific-technical supervision of electrostatic MV accelerators and ion implanters
· Development and optimization of ion sources
· Design and construction of ion-optical systems
· Cooperation with a team of about 15 engineers, operators and technicians.
·
Please address your application (including a list of publications) with the Registration-No. 28E/2006 by September 20, 2006 to

Forschungszentrum Rossendorf
Personnel division
P.O. Box 51 01 19
01314 Dresden, Germany.

For further information, please contact
Prof. Dr. Wolfhard Möller, Tel.: +49 351 260 2245, Email: w.moeller@fz-rossendorf.de,and/or
Dr. Manfred Friedrich, Tel.: +49 351 260 3284/3252, Email: m.friedrich@fz-rossendorf.de..

Women are explicitly invited to apply. Handicapped will be preferred in case of equal qualifi-cation.
More information about the Research Centre Rossendorf can be found in the internet under http://www.fz-rossendorf.de/

Відповіді

  • 2006.07.26 | Сергій

    Ще дві

    Читайте:
    http://www.cpfs.mpg.de/departments/physics/stellen1.html
    http://www.cpfs.mpg.de/departments/physics/stellen3_en.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.26 | Skapirus

      Нормально! Це 200 м від місця мого нинішнього сидіння!

      Ви бува самі не в Дрездені зараз? Якщо так, цікаво було б познайомитися.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.26 | Сергій

        Re: Нормально! Це 200 м від місця мого нинішнього сидіння!

        Саме там. Можемо знайомитись:) Підозрюю що 200 м-це до IFW чи до ТU? Не можу знайти лінк для особистих повідомлень:(
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.26 | Skapirus

          Ага. ІФВ.

          Пишіть мені на skapirus (at) yahoo.co.uk
  • 2006.07.26 | Георгій

    До речі, а який механізм пошуку роботи в Україні?

    Коли я, як постдок у США, шукав роботу асистента кафедри, я дивився об"яви про вакансії і писав листи в ті заклади, які оголошували вакансію. Зараз дивлюся на веб-сайти різних українських університетів, коледжів і т.д. - ніяких об"яв ні про які вакансії не бачу. Також, я тут у США звик, що на мої листи завжди відповідають - навіть коли я мого потенційного винаймача абсолютно не цікавлю, все рівно мені приходить коротенька ввічлива відповідь типу "дякуємо, але ми маємо інші плани щодо наших нових кадрів. Ваш досвід і експертиза не збігаються з нашими планами. Проте, тим не менш, ми вдячні Вам за інтерес до нашого закладу і бажаємо Вам усього найкращого." Спробував написати в деякі київські ВНЗ - і ніякої відповіді взагалі, мої е-мейли як крізь землю провалилися. (Є, правда, одне-єдине виключення - Могилянка, ті все-таки відповідають, але інші ні.)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.26 | loup-garou

      Re: До речі, а який механізм пошуку роботи в Україні?

      В Україні беруть на роботу аутоматично після, або під час написання дисертації. Ніякого конкурсу, переважна більшість прийнятих на роботу - вирощені в цьому ж університеті/НДІ кадри. Високолобо це виправдовується необхідністю збереження "наукових шкіл". Реальних прикладів "збереження" я не знаю - а, наприклад, теор. фіз. школа Ландау здохла саме через виродження. Відсутнє поняття постдока у будь-якому вигляді. Навіть в Туреччині неможливо влаштуватись на роботу в тому місці, де отримував PhD, я вже не кажу про більш дикий Захід. Там така ротація часто продовжується навіть на пізніших етапах наукової кар'єри (отримання tenure, etc). У нас же завжди візьмуть не кращого, а свого - бо кум, сват, брат, разом пили, чи просто людина хороша. Насправді це одна з головних причин моєї невіри в світле майбутнє української науки - абсолютно непрофесійні критерії відбору кадрів. І саме тому - піднімай-не піднімай зарплату, рахуй-не рахуй імпакт-індекси, вектор розвитку завжди показуватиме в болото.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.26 | Георгій

        І невже неможливо це змінити?

        loup-garou пише:
        >одна з головних причин моєї невіри в світле майбутнє української науки - абсолютно непрофесійні критерії відбору кадрів. І саме тому - піднімай-не піднімай зарплату, рахуй-не рахуй імпакт-індекси, вектор розвитку завжди показуватиме в болото.
        (ГП) То невже не можна це змінити? Я так собі наївно думав - якщо буде справжня автономія ВНЗ, вони самі для себе зможуть встановити правила і про конкурс, і про постдоків, і про ротацію, і про tenure... Чому до цього нема руху, кому це заважає?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.26 | loup-garou

          Re: І невже неможливо це змінити?

          > (ГП) То невже не можна це змінити? Я так собі наївно думав - якщо буде справжня автономія ВНЗ, вони самі для себе зможуть встановити правила і про конкурс, і про постдоків, і про ротацію, і про tenure... Чому до цього нема руху, кому це заважає?

          Як це кому? Практично всім. Я б навіть відповів Вам контр-питанням - а кому це потрібно? Простіше взяти свого аспіранта, якого так добре знаєш, з яким можна продовжувати почату раніше роботу (в кращому випадку), і який так чудово заварює чай (в гіршому, але не найгіршому випадку). Самому ВНЗ, навіть автономному, це теж не потрібно, оскільки кількість бажаючих стати студентами ВНЗ ніяк не корелює з якістю освіти. Більше того, майбутня робота і зарплата теж з нею не корелюють. Комунізм, одним словом. На цьому фоні дещо парадоксально виглядає Могилянка, але схоже, що одного винятку на окремо взяту країну повністю вистачає.

          Наскільки мені відомо, західні університети спокійно можуть наймати "домашніх". Тобто заборона такого найму існує не на юридичному рівні, а на моральному. І головна проблема нашої науки і освіти - саме низький моральний рівень відповідної публіки.

          Згадалось... Студентські роки - захист дипломних робіт. З нашої групи (8 чоловік) лише мені пощастило з рецензентом, який готував відгук сам. Решта студентів писали рецензії власноруч, а рецензенти їх підписували, не читаючи. З орфографічними помилками. І це Київський університет, так би мовити, еліта. Під час захисту дисертації таких незрозумілих ексцесів уже не було - і відгуки опонентів, і рецензію провідної організації я писав сам. З трьома-чотирма дрібними зауваженнями від кожного, як неофіційно вимагає ВАК. Хоча особливого вибору в мене не було, досі соромно :(

          Звідки це все? Чому радянсько-українські вчьоні не пишуть власноруч рецензії? Чому їх не хвилює, наприклад, те, що цінність їхніх рекомендацій в світі дорівнює нулю, оскільки всі знають, що ці рекомендації пише рекомендована особа? Чому революціонери з мого Інституту, потрапляючи на засідання вченої ради, одностайно голосують за присвоєння пану Патону звання почесного доктора? Чому вчена рада того ж Київського університету пропускає докторську, знаючи, що кілька десятків статей дисертанта по фуллеренах (зрозуміло, в УФЖ-ЖФД) є тупим перекладом з англійської робіт закордонних вчених, викладених в Arxiv? А з гуманітарними науками все ж іще гірше... Як могли захиститись Янукович, Тимошенко і Ющенко? Чому по Києву гуляють люди з плакатами "напісаніє діссєртаций, діпломов"? Від того, що ми введемо грантову систему чи піднімемо науковцям зарплату, вони зникнуть?

          Кандидатська - два кілобакси, докторська - п'ять. Єдине, чого не можна купити за гроші - це репутація, але її вже немає. Втім, як писав один український письменник - "гівно - воно завжди було гівном". Отакоє от... (с)
      • 2006.07.27 | HF

        Re: До речі, а який механізм пошуку роботи в Україні?

        І не соромно таку правду казати?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.27 | loup-garou

          Re: До речі, а який механізм пошуку роботи в Україні?

          Хіба краще мовчати? Чи робити вигляд, що - от проведемо реформу і усьо буде чотко? Не буде. Для того, щоб вирішити проблему, треба її спочатку правильно сформулювати. І зрозуміти, що "європейські цінності в науці" - це не тільки і далеко не в першу чергу висока зарплата. Хоча загальний тон у мене вчора був занадто трагічний, тут згоден. Що поробиш, впав в меланхолію, інтеграл не береться. Знаю, що має вийти гіпергеометрична функція, а він все одно не береться. Паскудство :)
          Якщо ж Ви мали на увазі те, чи спокійно спиться персонально мені - то тут мене рятує паралельно захищена західна дисертація. Яка була зі справжніми опонентами, практично незнайомими ні зі мною, ні з моїм керівником і які тим не менше продрались через текст і формули, зі справжнім захистом, а не інститутською попойкою і т.д. І хоча я більше люблю результати з укр. кандидатської, свій ВАКівський диплом я нікому не показував - ні коли їздив по постдоках, ні коли влаштовувався потім на роботу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.27 | Георгій

            А які Ваші плани на майбутнє?

            Будете з Вашим західним дипломом і далі працювати у Франції, чи повернетеся в Україну? Будь ласка, напишіть на форум або мені особисто на gpinchuk@muw.edu. Дякую!
    • 2006.07.26 | Сергій

      Re: До речі, а який механізм пошуку роботи в Україні?

      Пане Георгію, Ви все ще не облишили цю ідею :)? Колись я вже Вам писав велику сумну тираду з того приводу, але щодо питаня: особисто записуєтесь на прийом до ректора. В призначений час приходите туди і без комплексів змальовуєте всю ситуацію і ваші пропозиції-вимоги. Далі як повезе, в багатьох вузах на кафедрах працює по 1 кандидату наук, а це псує рейтинг вузу, в такій ситуації маєте "козир". Те ж саме можливо на прийомі в завкафа, особливо важливо дати зрозуміти, що самого завкафа ви з місця зрушувати не будете і сидітимете тихо акі миша, підтримуюючи саме його в спірних кафедральних питаннях :). Як Ви зрозуміли, процедура складна, тривала і не для слабких духом :). Ну а листи, мейли, тощо в Україні просто трата часу, вони навіть до адресата не доходять, а відсіюються на стадії секретарки. Конкурси на посади, які часом оголошуються в газетах (лише задля годиться), зазвичай мають передбачуваний результат.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.26 | Георгій

        Re: До речі, а який механізм пошуку роботи в Україні?

        Сергій пише:
        > Пане Георгію, Ви все ще не облишили цю ідею :)? Колись я вже Вам писав велику сумну тираду з того приводу, але щодо питаня: особисто записуєтесь на прийом до ректора. В призначений час приходите туди і без комплексів змальовуєте всю ситуацію і ваші пропозиції-вимоги. Далі як повезе, в багатьох вузах на кафедрах працює по 1 кандидату наук, а це псує рейтинг вузу, в такій ситуації маєте "козир".
        (ГП) Але в таких ВНЗ, мабуть, і зарплата "відповідна..."

        >Те ж саме можливо на прийомі в завкафа, особливо важливо дати зрозуміти, що самого завкафа ви з місця зрушувати не будете і сидітимете тихо акі миша, підтримуюючи саме його в спірних кафедральних питаннях :). Як Ви зрозуміли, процедура складна, тривала і не для слабких духом :).
        (ГП) М-дя. :(

        >Ну а листи, мейли, тощо в Україні просто трата часу, вони навіть до адресата не доходять, а відсіюються на стадії секретарки. Конкурси на посади, які часом оголошуються в газетах (лише задля годиться), зазвичай мають передбачуваний результат.
        (ГП) Як я вже написав, принаймні одне виключення я знайшов - НаУКМА. Там, очевидно, секретарки не відсіюють е-мейли, тому що мені звідти таки відповідали, дуже акуратно і, до речі, цілком хорошою англійською мовою. Там, схоже, до потенціальних нових кадрів "іззовні" ставляться краще. Але в них, наскільки я розумію, досить невизначена фінансова ситуація, і тому вони навряд чи візмуть мене чи когось іншого мого рівня раніше, ніж у 2008 році. :(
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.27 | Сергій

          Re: До речі, а який механізм пошуку роботи в Україні?

          Ну, на рахунок зарплати впритул до останніх змін це навряд чи так. Наприклад зарплата викладача в ЛНУ була нижчою ніж будь-якому вузі Києва і навіть деяких львівських. Як то зараз не знаю, але формування викладацьких ставок в будь-якому вузі справа далека від прозорості.
          Ну а Могилянка...Я дуже давно не був в Києві і хіба пригадую як там все починалося. Навіть при великій повазі до цього вузу мушу зазначити, що він з початків мав переважно гуманітарне спрямування, природничі напрями були мало не дрібним додатком. Можливо я не правий - тоді виправте, але з огляду на ситуацію взагалі, я не вірю що вони мали достатнє фінансування для обладнання хімічних, фізичних чи біологічних лабораторій та запуску відповідних практикумів (адже без них навчання не має сенсу), крім того за ставку викладача в Києві робити цю невдячну роботу з 0, напевно, не візьметься ніхто. Підтвердженням мабуть може бути те, що я не зустрічав ні статей, ні підручників тощо з вищезгаданих дисциплін і походженням з Могилянки. А на гуманітарному фронті-повний респект.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.27 | Георгій

            Все вірно

            Могилянка дійсно тільки починає думати про формування природознавчого напрямку. Поки що природознавчі дисципліни там викладають майже виключно погодинники.Маленькі навчальні лабораторії там вже є і діють, а от наукових лабораторій ще нема. Вони планують переобладнати стару будівлю однієї лікарні на Подолі на науковий корпус.
      • 2006.07.27 | Shooter

        В принципі, на Заході попасти на permanent position

        ...теж далеко непросто, і це в більшості випадків "свої" вирощені кадри або друга крайність - людина, яка приносить з собою в установу цілий новий напрямок.

        Натомість, "пост-доки" в Україні (позиції на проекти) просто не існують (або майже не існують), оскільки фідсутнє подібне фінансування.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.27 | loup-garou

          Re: В принципі, на Заході попасти на permanent position

          Shooter пише:
          > ...теж далеко непросто, і це в більшості випадків "свої" вирощені кадри або друга крайність - людина, яка приносить з собою в установу цілий новий напрямок.

          Про вирощені кадри - будь ласка, факти в студію!
          На підтримку свого твердження даю посилання: http://postes.smai.emath.fr

          Там є інформація про всі університетські вакансії з математики у Франції цього року (-> Concours MCF/PR, логін postes, пароль p2006) і минулих років, починаючи з 1998 (-> Archives -> 200*, логін postes, пароль p200*). Є списки тих, кого кликали на співбесіду по кожній позиції (як правило, це 10-15 людей), є п'ятірки "класованих", тобто вибраних по співбесіді. Для більшої частини прізвищ є посилання на їх веб-сторінки і короткі біографії.
          Можу побитися об заклад з бажаючими. Конкретизую умови: якщо серед молодших професорів (maitre de conferences) по 25й (чиста математика) або 26й (прикладна математика) секції за останні два роки знайдеться хоча б одна людина (на десь 300 позицій!), найнята в той же університет, де вона отримувала PhD - з мене тиждень громадських робіт на благо асоціації "За євр. цінності в науці" чи будь-якої іншої революційної організації.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.27 | Сергій

            Частково вірно

            Не знаю як у Франції і заперечувати не буду, а от у Німеччині навіть якщо докторант працює в науково-дослідній установі, він все-рівно привязаний до певного університету, де й буде захищати роботу. Таким людям часто пропонують як постдок в НДІ, так і асистента в університеті. І в обох випадках він не буде рахуватись "місцевим кадром". Проте, на такі умови погоджується мізерна кількість молодих докторів, оскільки їх охоче приймає промисловість і на початках роботи вони дістають в 2 рази більше надходжень ніж в уні чи в науці. При чому є можливість росту і менше перешкод.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.27 | loup-garou

              Re: Частково вірно

              Я не дуже знаю німецьку систему. Асистент - це постійне місце? Бо у Франції після these також можна повикладати (т.зв. ATER), але лише 1-2 роки. Від розмов зі знайомими німцями у мене склалось враження, що у них постійні позиції - це тільки full prof., їх дуже мало, на них беруть лише людей старшого віку, що уже заробили собі ім'я, як правило, в Штатах. Я собі думав, що решта - це постдоки і контрактники. Це не так? Ще там начебто є якісь хитрі тимчасові викладацькі позиції, досить довгі, по 6 років. Я був би Вам дуже вдячний, якби Ви могли описати загальну схему. MPIs в ній грають якусь особливу роль?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.27 | Shooter

                Re: Частково вірно

                loup-garou пише:
                > Я не дуже знаю німецьку систему. Асистент - це постійне місце? Бо у Франції після these також можна повикладати (т.зв. ATER), але лише 1-2 роки. Від розмов зі знайомими німцями у мене склалось враження, що у них постійні позиції - це тільки full prof., їх дуже мало, на них беруть лише людей старшого віку, що уже заробили собі ім'я, як правило, в Штатах. Я собі думав, що решта - це постдоки і контрактники. Це не так? Ще там начебто є якісь хитрі тимчасові викладацькі позиції, досить довгі, по 6 років. Я був би Вам дуже вдячний, якби Ви могли описати загальну схему. MPIs в ній грають якусь особливу роль?

                Наскільки мені відомо вже lecturer в ЮК має або permanent position, або квазі-ван (себто, renewal майже 100% гарантований). Якщо ведем мову про університети.

                Якщо ж про дослідницькі інституції типу МPI - попитаю при нагоді в знайомого директора :)

                Якщо ж вести мову про "індастріал рісерч", то, наскліьки мені відомо, скажімо більшість в ЮК дають permanent contracts. Причому, частенько докторанти, які стажувалися/працювали для фірм, і отримують в них перманент позішн. Що, в принципі, цілком логічно.
              • 2006.07.27 | Сергій

                Частково вірно

                Писатиму лише то що знаю і по порядку:
                Система науково-дослідних інститутів типу МРІ та університетів, вищих шкіл суміжні, але не пов"язані між собою. Всі підходи узагальнені, наприклад професура ділиться на категорії що позначаються буквою і цифрою типу "професура С4" тощо, категорій є багато,кожна з них має свої умови, сама система для "непросунутого користувача" складна і малозрозуміла. Ті що ful-prof мають кілька категорій і є різновидами завкаф чи заввідділом нді, крім них є приватдоценти та асистенти професорів. Ця градація використовується в університетах та вищих школах. Всі проф. посади крім отих fulprof обмежуються в часі, максимальна тривалість одного контракту 5 років. Так само обмежені приватдоценти та асистенти. Контракти можуть бути поновленими.
                В МРІ директори є зазвичай професорами вищої градації і не завжди літніми людьми, директор - типу посада заввідділом, тут ведеться лише наукова робота (хоча профу можна підробляти в універі), залучаються студенти для виконання дипломних робіт, PhD роблять докторські роботи, але всі вони прив"язані до університетів і основний керівник роботи є звідтам. Крім директорів постійні ставки (fest) мають типу відповідальні за техніку безпеки, обладнання лабораторій і деякі лідери груп, що куруть основні напрями роботи інституту, далі йдуть контрактники по 5 років, постдоки (переважно 2 роки) та стипендіати (люди що отримують підтримку від різноманітних джерел-фондів тощо), відповідно до розміру фінансування і часу зайнятості ці ставки діляться на BATи (аналоги ставок мнс, нс, снс тощо). Професор університету при наявності коштів для дослідження теж може набирати собі співробітників та постдоків, проте таке трапляєься нечасто та й мат. база універів порівняно з іншими є слабша.
          • 2006.08.29 | loup-garou

            Re: В принципі, на Заході попасти на permanent position

            Хто коли-небудь шукав permanent job за кордоном, має зацінити :)
            http://www.physics.wm.edu/~calvin/rejection.html
        • 2006.07.27 | Георгій

          Re: В принципі, на Заході попасти на permanent position

          Shooter пише:
          > ...теж далеко непросто, і це в більшості випадків "свої" вирощені кадри або друга крайність - людина, яка приносить з собою в установу цілий новий напрямок.
          (ГП) Звичайно ж, це дуже непросто, але можливо. Я, наприклад, не був ні "своєю" вирощеною людиною, ні таким, хто приносить новий напрямок, але я був в Університеті штату Місісіпі на "tenure track," тобто міг отримати "tenure" ("permanent position"), якби зробив трохи більше в дослідницькій галузі. На жаль - а може й не на жаль - мене викладацька робота трохи "засмоктала," і мені дали знати, що перспектива одержати "tenure" в мене сумнівна, тому я не подавав, а перейшов до більш "викладацького," меншого за розміром університету, де нема такого великого акценту на дослідницькій роботі і грантах. З іншого боку, моя дружина одержала "tenure" в Ун-і шт. Місісіпі і зараз працює на "permanent position" ("Associate Professor").

          > Натомість, "пост-доки" в Україні (позиції на проекти) просто не існують (або майже не існують), оскільки фідсутнє подібне фінансування.
          (ГП) Такого я вже не шукаю ніде, я вже старий.:)
    • 2006.07.26 | Skapirus

      Ніякого

      Додатково до того, що тут було написано (я погоджуюсь), додам від себе. Якщо за Вас хтось не поклопоче, то роботи Вам не бачити. Могилянка - це приємна несподіванка. Очевидно, якщо за Вас клопотатимуть, то цим самим Ви чіпляєтеся на гачок, і тому пробувати в перспективі наводити лад в новому колективі навряд чи вдасться. А якщо просто прийдете з вулиці - то скажуть, що нам своїм видатним кадрам роботи нема. Розмова буде приблизно в такому стилі: А Ви хто такий? Лекції в Америці англійською читали? То ви вже й по нашому значить забули! В Америці, кажете, захищалися? А довідка чи підтвердження ступеня від нашого ВАКу є? Нема? Ну тоді до побачення!
    • 2006.07.29 | Iryna_

      Re: До речі, а який механізм пошуку роботи в Україні?

      Декілька моїх знайомих, що працюють у проектах технічної допомоги, розповідали, як чоловіки/дружини їхніх закордонних консультантів (мали Ph.D. та досвід викладання у західних університетах) намагались влаштуватись викладати у наші вузи (навіть без грошей, бо все одно дома сидять). Результат у всіх 3 випадках = 0. Аргументи - "я не знаю, навіщо вам це треба, але нормально працювати на нашу зарплату ви не будете"; "для негромадян України потрібне складне оформлення дозволу на роботу"; "порушення умов ліцензії - викладачі з невизнаними дипломами" і так далі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.30 | casesensitive

        "систему нужно менять"

      • 2006.07.30 | Георгій

        Re: До речі, а який механізм пошуку роботи в Україні?

        Iryna_ пише:
        > Декілька моїх знайомих, що працюють у проектах технічної допомоги, розповідали, як чоловіки/дружини їхніх закордонних консультантів (мали Ph.D. та досвід викладання у західних університетах) намагались влаштуватись викладати у наші вузи (навіть без грошей, бо все одно дома сидять). Результат у всіх 3 випадках = 0. Аргументи - "я не знаю, навіщо вам це треба, але нормально працювати на нашу зарплату ви не будете";
        (ГП) Дивно. Вони ж не хотіли ніякої зарплати взагалі? А хто БУДЕ "нормально працювати?"Погодинники-академіки? :)

        >"для негромадян України потрібне складне оформлення дозволу на роботу"; "порушення умов ліцензії - викладачі з невизнаними дипломами" і так далі.
        (ГП) У цьому відношенні мені трішечки легше - я громадянин України (у США маю тільки "грін кард," але громадянства ніколи не шукав), і дипломи мої з Київського медичного інституту/Університету і з Інституту медичної генетики АМН (колишнього) СРСР. Але я теж вже відчув деяку недовіру. В Могилянці мене питали, а чи дійсно я зможу викладати українською мовою? Що я викладатиму англійською, вони не сумніваються, а от українською... Я розгубився, не знав, що сказати. Я дійсно ніколи не викладав українською (чи російською). Сказав тільки, що мови, взагалі, це моя пристрасть з дитинства і що я просто мрію розробити детальний курс сучасної імунології, і інші подібні, мовою мого народу. Боюся, це не справило особливого враження.:(
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.29 | Torr

          Re: До речі, а який механізм пошуку роботи в Україні?

          Георгій пише:
          > Iryna_ пише:
          > > Декілька моїх знайомих, що працюють у проектах технічної допомоги, розповідали, як чоловіки/дружини їхніх закордонних консультантів (мали Ph.D. та досвід викладання у західних університетах) намагались влаштуватись викладати у наші вузи (навіть без грошей, бо все одно дома сидять). Результат у всіх 3 випадках = 0. Аргументи - "я не знаю, навіщо вам це треба, але нормально працювати на нашу зарплату ви не будете";
          > (ГП) Дивно. Вони ж не хотіли ніякої зарплати взагалі? А хто БУДЕ "нормально працювати?"Погодинники-академіки? :)
          >
          > >"для негромадян України потрібне складне оформлення дозволу на роботу"; "порушення умов ліцензії - викладачі з невизнаними дипломами" і так далі.
          > (ГП) У цьому відношенні мені трішечки легше - я громадянин України (у США маю тільки "грін кард," але громадянства ніколи не шукав), і дипломи мої з Київського медичного інституту/Університету і з Інституту медичної генетики АМН (колишнього) СРСР. Але я теж вже відчув деяку недовіру. В Могилянці мене питали, а чи дійсно я зможу викладати українською мовою? Що я викладатиму англійською, вони не сумніваються, а от українською... Я розгубився, не знав, що сказати. Я дійсно ніколи не викладав українською (чи російською). Сказав тільки, що мови, взагалі, це моя пристрасть з дитинства і що я просто мрію розробити детальний курс сучасної імунології, і інші подібні, мовою мого народу. Боюся, це не справило особливого враження.:(

          А че тут непонятного, Георгій. Вы для них потенциальный смутьян - вреда для Системы вы принесете больше чем пользы.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".