Aхтунг! Ахтунг! Реєстрація експертів для FP7 розпочалася!!
12/04/2006 | Shooter
https://cordis.europa.eu/emmfp7
Гаряче рекомендовано взяти участь всім, хто володіє англійською та має достатню кількість карентованих публікацій. Процедура евалюації пропозицій наукових проектів має неоціниму вартість як тренінг для написання прохідних пропозицій.
Гаряче рекомендовано взяти участь всім, хто володіє англійською та має достатню кількість карентованих публікацій. Процедура евалюації пропозицій наукових проектів має неоціниму вартість як тренінг для написання прохідних пропозицій.
Відповіді
2006.12.10 | Shooter
Хто ще не зареєструвався?
Найкращі шанси бути запрошеним на евалюації мають жінки-вчені з промислової науки , але й решта їх, без сумніву, мають....2006.12.10 | Вячеслав Хаврусь
А скільки це часу займатиме?
Тобто власне процес евалюації кожного запропонованого проекту?Shooter пише:
> Гаряче рекомендовано взяти участь всім, хто володіє англійською та має достатню кількість карентованих публікацій.
Що значить термін "карентована публікація"???
> Процедура евалюації пропозицій наукових проектів має неоціниму вартість як тренінг для написання прохідних пропозицій.
Зрозуміло. Тут ще питання відповідальності. Як власне все відбуватиметься? Я наприклад ніколи не мав можливості оцінювати чіїсь роботи.
2006.12.11 | Shooter
Re: А скільки це часу займатиме?
Вячеслав Хаврусь пише:> Тобто власне процес евалюації кожного запропонованого проекту?
Якщо "чистого" часу - години дві на проект.
Два "головні" типи проектів ("великі" та "малі" в розділі FP7 Cooperation) будуть мати 2-ступеневу евалюацію, перший ступінь буде remote, другий - в Брюселі. Стандартно евалюатори працюють до 5 днів в Брюселі, кожен оцінює за цей час від 5 до 8 проектів.
> Shooter пише:
> > Гаряче рекомендовано взяти участь всім, хто володіє англійською та має достатню кількість карентованих публікацій.
> Що значить термін "карентована публікація"???
ISI
> > Процедура евалюації пропозицій наукових проектів має неоціниму вартість як тренінг для написання прохідних пропозицій.
> Зрозуміло. Тут ще питання відповідальності. Як власне все відбуватиметься? Я наприклад ніколи не мав можливості оцінювати чіїсь роботи.
Див. вище.
Крім того, процедурально це виглядатиме наступним чином: евалюатори отримають "оцінювальний трафарет" - 5-6 критеріїв. "Малі" проекти стандартно мають 3 евалюаторів, "великі" - 5. Після того, як евалюатори персонально оцінюють proposal, відбувається consensus meeting, на якому персональні оцінки "зводяться до спільного знаменника".
2006.12.11 | Вячеслав Хаврусь
Дякую, зрозумів. Треба пробувати