МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наука проедать

01/15/2007 | Марина Бердичевская
http://www.expert.ua/articles/12/0/3196/

Чергова публіцистична стаття про НАНУ. 100% впевненість, що результат буде такий, як й після попередніх публікацій – тобто ніякого результату. Не розуміють ці науковці та журналісти, що головне – це створити ще один Універсал та інші державницькі документи.
Як завжди дивує аргументація захисників існуючих порядків в НАНУ.

Відповіді

  • 2007.01.16 | Torr

    Re: Наука проедать

    Марина Бердичевская пише:
    > http://www.expert.ua/articles/12/0/3196/
    >
    > Чергова публіцистична стаття про НАНУ. 100% впевненість, що результат буде такий, як й після попередніх публікацій – тобто ніякого результату. Не розуміють ці науковці та журналісти, що головне – це створити ще один Універсал та інші державницькі документи.
    > Як завжди дивує аргументація захисників існуючих порядків в НАНУ.

    Цю статтю неможна вважати публіцистичною бо аргументація "захисників існуючих порядків в НАНУ" не наведена і не проаналізована. Тому - автору двійка з плюсом. Плюс - за фотки членів клубу «За европейские ценности в науке». :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.16 | Skapirus

      А невже Наумовця мало?

      Torr пише:
      > Цю статтю неможна вважати публіцистичною бо аргументація "захисників існуючих порядків в НАНУ" не наведена і не проаналізована.
      А її майже і нема, бо "захисники порядків в НАНУ" діють по принципу: "собака лает, а караван идет". Написали якісь "атщепенцьі" в Nature - ну й ладно, нам то що, все одно грошики нам капають і з насиджених посад ніхто зганяти не буде. Всіх і так все влаштовує.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.19 | Torr

        А куди йде караван?

        Skapirus пише:
        > Torr пише:
        > > Цю статтю неможна вважати публіцистичною бо аргументація "захисників існуючих порядків в НАНУ" не наведена і не проаналізована.
        > А її майже і нема, бо "захисники порядків в НАНУ" діють по принципу: "собака лает, а караван идет". Написали якісь "атщепенцьі" в Nature - ну й ладно, нам то що, все одно грошики нам капають і з насиджених посад ніхто зганяти не буде. Всіх і так все влаштовує.

        А куди йде караван? У третій світ чи до нового Чорнобиля? І з кого за це спитаєте - з проФФесорів-політиків чи з академіків, які однією ногою у могилі?
    • 2007.01.17 | Читатель

      To Torr and her/his alter or prima ego



      Стыдоба!

      Согласно Наумовцу (http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_osvita&key=1168889634&first=1168979692&last=1166047621), вроде бы неплохому физику, однако неумелому, но рьяному защитнику отстойных порядков и нравов в НАНУ, «наиболее значительными событиями в ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ деятельности в 2006» было «сохранение высококвалифицированных научных кадров в современной ситуации». Как следует из его предыдущих публичных выступлений и действий, высококвалифицированные кадры – это, по определению, сами, знаете, кто!
      В переводе с академического новояза на нормальный язык это означает – главной задачей НАНУ было, остается и будет сохранение и приумножение клана академиков и членов-корреспондентов, а не получение признанного мировым научным сообществом нового знания.
      Даже физику-теоретику невозможно отстаивать неправедное дело, поэтому в ход идут разные примитивные софистические приемчики, типа наша экономическая наука мир не интересует.
      А как быть с историей (Литвин), с языкознанием (Жулинский), с философией (целый сонм непризнанных Гегелей и Фреге отечественного разлива) и т д. Как же вы, признанные в мире физики, избираете таких в свой избранный клуб? Что ж вас объединяет с этими интеллектуальными тра-та-та?
      Далее, приемчик относительно «секретных» ученых, работающих на отечественный ВПК? А есть ли мальчик, то бишь ВПК? И снова, если эти лица такие секретные, на основании чего вы их выдвигаете и избираете? Неужели бесспорных побед высокотехнологического отечественного оружия? Объема его регулярных, а не одноразовых продаж не Пакистану, а проклятому Западу?
      Странно получается. Без материальных благ западного производства и оплачиваемых поездок туда часто в качестве научных туристов вы себе не представляете вашу жизнь, но вот позаимствовать те правила и законы, которые и сделали Запад Западом вы не хотите, да и не можете. И ясно почему? Это, надеюсь, объяснять не надо.

      Все. Дискуссия окончена. Пустая трата времени.
  • 2007.01.19 | Любитель

    Главное, чтобы костюмчик сидел

    Наумовец так и не вырос из советских коротких штанов. Все вспоминает преданья старины глубокой. Какие патенты? Те, что его брат по разуму, Литвин, присвоил? Помните песенку из музыкальной комедии с рефреном "Главное, чтобы костюмчик сидел". Вот и вице-президенты надели старые костюмчики и поют старые песенки о главном: о патентах, об интровертированных экономистах, о любимой ими секретности. Но главная их песня, о том, как пустыми словами прикрыть нынешний развал и завтрашний дерибан НАНУ.
  • 2007.01.19 | Георгій

    Маю питання...

    А що це за видання, цей "Експерт?" Хто його читає, і яке значення мають ці статті? Або коментарі на них? Я помітив, що на більшість статей взагалі ніяких коментарів нема. На статтю Бердичевської я послав свій коментар, але потім дивлюся - день, другий, третій... і все, більше ніхто нічого не коментує. Який сенс у всьому цьому?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".